SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2017-01-11

Zobacz plan transmisji na dzień: 2017-08-20 - 2017-08-21 - 2017-08-22
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
Grecki Puchar - 3 Runda (pierwsze spotkanie)
Xanthi vs OFI Crete (14:00)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Cosmote Sport 1 HD

Towarzyski (Kluby)
Hertha Berlin vs Real Mallorca (16:00)
  • Sport 1 Germany (SD/HD)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport BiH
  • Nova Sport (CZ) (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia

Grecki Puchar - 3 Runda (pierwsze spotkanie)
Panaitolikos vs PAOK Thessaloniki (16:15)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • Cosmote Sport 1 HD

Grecki Puchar - 3 Runda (pierwsze spotkanie)
Platanias vs PAS Giannina (16:15)
  • Cosmote Sport 3 HD

Coppa Italia (Włochy) - 1/8 finału
Fiorentina vs Chievo (17:30)
  • RAI 2 (SD/HD)
  • Polsat Sport (SD/HD)
  • Abu Dhabi Sports HD 3
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (HU)
  • Eurosport 1 France HD
  • Nova Sports 3 HD (GR)
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • Tivibu Spor 2 HD

Towarzyski (Kluby)
Partizan Belgrad vs Fenerbahçe (18:00)
  • A2 TV (SD/HD)

Grecki Puchar - 3 Runda (pierwsze spotkanie)
Aris Thessaloniki vs Olympiacos (18:30)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • Arena Sport 4 HD (HR)
  • Cosmote Sport 1 HD

Coupe de la Ligue (Francja) - ćwierćfinał
Bordeaux vs Guingamp (18:45)
  • Eleven Sports HD (PL)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Arena Sport 6 HD (HR)
  • beIN Sports 5 MENA HD
  • CANAL+ Sport (FR) (SD/HD)
  • Diema Sport 2 HD
  • Lig TV 2 (SD/HD)

Copa del Rey (Hiszpania) - 1/8 finału (drugie spotkanie)
Villarreal vs Real Sociedad (19:00)
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • Arena Sport 2 (SERB)
  • Arena Sport 5 (SERB)
  • Arena Sport 5 HD (HR)
  • beIN LaLiga Max 1 (SD/HD)
  • beIN Sports 1 MENA HD
  • beIN Sports 13 MENA HD
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • Lig TV 3 (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • Tivibu Spor 3 HD
  • Tring Sport 1 HD
  • Viasat Football (SD/HD)
  • Viasat Urheilu HD

Copa del Rey (Hiszpania) - 1/8 finału (drugie spotkanie)
Alavés vs Deportivo La Coruña (19:00)
  • Kwesé Sports
  • Arena Sport 3 HD (HR)
  • beIN LaLiga Max 2 (SD/HD)
  • beIN Sports 8 MENA HD
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Lig TV 1 (SD/HD)
  • Tivibu Spor 4 HD
  • Tring Sport 2 HD

Copa del Rey (Hiszpania) - 1/8 finału (drugie spotkanie)
Córdoba vs Alcorcón (19:00)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • beIN LaLiga Max 3
  • beIN Sports 10 MENA HD
  • Lig TV 4 (SD/HD)
  • Tivibu Spor 4 HD
  • Tring Sport 3 HD

Coppa Italia (Włochy) - 1/8 finału
Juventus vs Atalanta (20:45)
  • Tivibu Spor 1 (SD/HD)
  • RAI 1 (SD/HD)
  • Polsat Sport (SD/HD)
  • Abu Dhabi Sports HD 3
  • Digi Sport 3 (HU)
  • Digi Sport 3 (RO)
  • Eurosport 1 France HD
  • Nova Sports 1 HD (GR)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)

EFL Cup (Anglia) - półfinał (pierwsze spotkanie)
Southampton vs Liverpool (20:45)
  • Eleven HD (PL)
  • 6’Eren (SD/HD)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • Arena Sport 4 HD (HR)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 France (SD/HD)
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • Diema Sport (SD/HD)
  • Digi Sport 2 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • Eurosport 1 Russia (SD/HD)
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • MAX Norge (SD/HD)
  • Nova Sport 2 HD (CZ)
  • Setanta Sports Eurasia + (SD/HD)
  • Sky Sports 1 (SD/HD)
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Baltic
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Ziggo Sport Select HD

Coupe de la Ligue (Francja) - ćwierćfinał
Paris St Germain vs Metz (21:05)
  • Eleven Sports HD (PL)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • beIN Sports 13 MENA HD
  • beIN Sports 6 MENA HD
  • BT Sport 3 (SD/HD)
  • CANAL+ Sport (FR) (SD/HD)
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 4 (RO)
  • France 3 (SD/HD)
  • Lig TV 2 (SD/HD)

Taça da Liga (Portugalia) - Faza Grupowa: Grupa C, Runda 3
Marítimo vs Sporting Braga (21:15)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

Copa del Rey (Hiszpania) - 1/8 finału (drugie spotkanie)
Barcelona vs Athletic Bilbao (21:15)
  • CANAL+ Sport HD (PL)
  • Arena Sport 2 (SERB)
  • Arena Sport 3 HD (HR)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • beIN Sports 12 MENA HD
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 3 France (SD/HD)
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • bTV Action (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • ERT 1/ERT HD
  • Lig TV 3 (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • Tivibu Spor 2 HD
  • Tring Sport 1 HD
  • Viasat Football (SD/HD)
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • Viasat Urheilu HD
  • Ziggo Sport Voetbal

Taça da Liga (Portugalia) - Faza Grupowa: Grupa C, Runda 3
Rio Ave vs Sporting Covilhã (21:15)
  • - - -


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama