SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2017-02-17

Zobacz plan transmisji na dzień: 2017-05-29 - 2017-05-30 - 2017-05-31
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
Copa da Primeira Liga (Brazylia) - Runda 3
Flamengo vs América Mineiro (00:30)
  • PFC International

Liga A (Australia) - Kolejka 20
Adelaide United vs Newcastle Jets (09:50)
  • BT Sport 1 (SD/HD)

Towarzyski (Kluby)
Sandefjord vs Tromsø (15:00)
  • Eurosport 1 Norge HD

1. Lig (Turcja) - Kolejka 21
Samsunspor vs Mersin Idmanyurdu (16:30)
  • TRT Spor (SD/HD)

A PFG (Bułgaria) - Kolejka 20
Dunav vs Beroe (16:30)
  • Diema Sport 2 HD

Super Lig (Turcja) - Kolejka 21
Kayserispor vs Bursaspor (17:00)
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)

Superliga Srbije (Serbia) - Kolejka 22
Mladost Lucani vs Radnicki Nis (17:00)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 5 HD (HR)
  • Arena Sport BiH

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 22
Jagiellonia Białystok vs Górnik Łęczna (18:00)
  • Eurosport 2 Polska HD

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 21
Istra 1961 vs Lokomotiva Zagreb (18:00)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)

Superliga (Dania) - Kolejka 22
Nordsjælland vs Lyngby (18:00)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 21
Kaiserslautern vs Sandhausen (18:30)
  • Sky Bundesliga 5 (SD/HD)

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 21
Braunschweig vs Erzgebirge Aue (18:30)
  • Sky Bundesliga 4 (SD/HD)

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 21
Heidenheim vs Stuttgart (18:30)
  • BT Sport 3 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 8 HD
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Sky Bundesliga 3 (SD/HD)

Liga I (Rumunia) - Kolejka 24
CFR Cluj vs ASA Targu Mures (19:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Dolce Sport 1 (SD/HD)
  • Look TV (SD/HD)

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 23
Roda JC vs Go Ahead Eagles (20:00)
  • Fox Sports 3 (NED)

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 26
Red Star FC vs Strasbourg (20:00)
  • beIN Sports 2 France (SD/HD)

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 26
Auxerre vs Ajaccio (20:00)
  • beIN Sports Max 4 France HD

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 26
Bourg-Peronnas vs Tours (20:00)
  • beIN Sports Max 5 France HD

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 26
Clermont Foot vs Reims (20:00)
  • beIN Sports Max 6 France HD

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 26
GFC Ajaccio vs Niort (20:00)
  • beIN Sports Max 7 France HD

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 26
Sochaux vs Laval (20:00)
  • beIN Sports Max 8 France HD

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 26
Troyes vs Nîmes (20:00)
  • beIN Sports Max 9 France HD

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 26
Valenciennes vs Amiens (20:00)
  • beIN Sports Max 10 France HD

Superliga (Dania) - Kolejka 22
Esbjerg vs SønderjyskE (20:15)
  • Canal 9 (DK) (SD/HD)

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 22
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs Lechia Gdańsk (20:30)
  • CANAL+ Sport HD (PL)

Serie B (Włochy) - Kolejka 26
Latina vs Novara (20:30)
  • Sky Calcio (SD/HD)

Pro League (Belgia) - Kolejka 27
Westerlo vs Club Brugge (20:30)
  • Foot+ HD

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 21
Augsburg vs Bayer Leverkusen (20:30)
  • Idman TV
  • Eurosport 2 Polska HD
  • BT Sport 3 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Eurosport 2 NEE (SD/HD)
  • Eurosport 2 Sweden (SD/HD)
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • Sky Bundesliga 1 (SD/HD)
  • Sport 2 Ukraine
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)

Serie A (Włochy) - Kolejka 25
Juventus vs Palermo (20:45)
  • CBC Sport HD
  • Eleven Sports HD (PL)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • Arena Sport 4 HD (HR)
  • BT Sport 2 (SD/HD)
  • bTV Sports (SD/HD)
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Match! Futbol 2 (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Setanta Sports Georgia (SD/HD)
  • Sky Sport 1 Italia (SD/HD)
  • Sky Super Calcio (SD/HD)
  • Sport 1 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Norge (SD/HD)
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 23
Granada vs Real Betis (20:45)
  • Eleven HD (PL)
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • Cosmote Sport 3 HD
  • Dolce Sport 2 (SD/HD)
  • Eurosport 2 Danmark (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • GOL España
  • Sky Sport Plus (SD/HD)
  • Sky Sports 5 (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia
  • Viasat Football (SD/HD)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 26
Bastia vs Monaco (20:45)
  • Eleven Extra HD (PL)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Arena Sport 3 HD (HR)
  • beIN Sports Max 1 España (SD/HD)
  • BT Sport ESPN (SD/HD)
  • CANAL+ Sport (FR) (SD/HD)
  • Diema Sport (SD/HD)
  • EIR Sport 1
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Nova Sports 2 HD (CYP)
  • Nova Sports 2 HD (GR)
  • Setanta Sports Eurasia + (SD/HD)
  • Sport 1+ HD Germany
  • Sport TV 5
  • SuperSport 5 HD (DigitAlb)
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • Viasat Urheilu HD

Premier League (Irlandia Północna) - Kolejka 29
Cliftonville vs Glentoran (20:45)
  • Sky Sports 2 (SD/HD)

A Liga (Portugalia) - Kolejka 22
FC Porto vs Tondela (21:30)
  • beIN Sports Max 2 España (SD/HD)
  • Nova Sports 1 HD (CYP)
  • Nova Sports 1 HD (GR)
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • SportKlub 4 Serbia
  • SportKlub HD Balkans

Paulista A2 (Brazylia) - Runda 4
Guarani vs União Barbarense (22:15)
  • PFC International


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama