SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2017-05-19

Zobacz plan transmisji na dzień: 2017-05-27 - 2017-05-28 - 2017-05-29
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
CONMEBOL Copa Libertadores - Faza Grupowa: Runda 5
Botafogo vs Atlético Nacional (02:45)
  • SportKlub Polska
  • Abu Dhabi Sports HD 3
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • beIN Sports España (SD/HD)
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportDigital.tv (SD/HD)

Super League (Chiny) - Kolejka 10
Guangzhou Evergrande vs Jiangsu Suning (14:00)
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • SFR Sport 2 HD
  • Sky Sports 1 (SD/HD)
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija
  • SportKlub HD Balkans

Liga II (Rumunia) - Kolejka 35
Chindia Târgoviste vs Olimpia Satu Mare (14:30)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Dolce Sport 1 (SD/HD)
  • Dolce Sport 5

B PFG (Bułgaria) - Kolejka 29
Etar vs Tsarsko Selo Sofia (16:30)
  • Diema Sport (SD/HD)

Liga I (Rumunia) - Runda 11
Pandurii Targu Jiu vs ASA Targu Mures (17:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Dolce Sport 1 (SD/HD)

Super League (Słowacja) - Kolejka 32
Trencin vs Slovan Bratislava (17:30)
  • Dajto (SD/HD)

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 35
Śląsk Wrocław vs Arka Gdynia (18:00)
  • Eurosport 2 Polska HD

Super Lig (Turcja) - Kolejka 32
Galatasaray vs Osmanlispor (19:00)
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)

A PFG (Bułgaria) - Runda 1 Play Off (drugie spotkanie)
Beroe vs Botev Plovdiv (19:00)
  • Diema Sport (SD/HD)

1. Divisjon (Norwegia) - Kolejka 9
Mjøndalen vs Sandnes Ulf (19:00)
  • Eurosport 1 Norge HD

Erste Liga (Austria) - Kolejka 35
Wacker Innsbruck vs Horn (19:30)
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

Erste Liga (Austria) - Kolejka 35
Liefering vs Wattens (19:30)
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

Erste Liga (Austria) - Kolejka 35
LASK Linz vs Floridsdorfer AC (19:30)
  • ORF Sport Plus (SD/HD)
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

Erste Liga (Austria) - Kolejka 35
KSV 1919 vs Blau-Weiss Linz (19:30)
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

Erste Liga (Austria) - Kolejka 35
Austria Lustenau vs Wiener Neustadt (19:30)
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

Liga I (Rumunia) - Runda 11
CSMS Iasi vs Gaz Metan Medias (19:30)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Dolce Sport 1 (SD/HD)
  • Dolce Sport 5
  • Look TV (SD/HD)

Mistrzostwa UEFA do lat 17 2017 - Finał
zależne od wyników meczów z 16.05 vs - (20:00)
  • Eurosport 1 Polska (SD/HD)
  • British EuroSport 2 (SD/HD)
  • Eurosport 1

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 38
Lens vs Niort (20:30)
  • CANAL+ Sport (FR) (SD/HD)

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 38
Strasbourg vs Bourg-Peronnas (20:30)
  • beIN Sports Max 4 France HD

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 38
Auxerre vs Red Star FC (20:30)
  • beIN Sports Max 5 France HD

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 38
Brest vs GFC Ajaccio (20:30)
  • beIN Sports Max 6 France HD

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 38
Laval vs Nîmes (20:30)
  • beIN Sports Max 7 France HD

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 38
Le Havre vs Orléans (20:30)
  • beIN Sports Max 8 France HD

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 38
Reims vs Amiens (20:30)
  • beIN Sports Max 9 France HD

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 38
Sochaux vs Troyes (20:30)
  • beIN Sports Max 10 France HD

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 35
Cracovia Kraków vs Ruch Chorzów (20:30)
  • CANAL+ Sport HD (PL)

Divisional (Szkocja) faza Play-off - półfinał (drugie spotkanie)
Falkirk vs Dundee United (20:45)
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (HU)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 38
Granada vs Espanyol (20:45)
  • Eleven HD (PL)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • IRIB Varzesh
  • Sky Sports 5 (Interactive)
  • SportKlub 4 Serbia
  • SportKlub HD Balkans
  • Viasat Football (SD/HD)
  • Viasat Jalkapallo HD

Coupe de France Kobiet (Francja) - Finał
Lyon vs Paris St Germain (21:00)
  • Eurosport 2 France HD
  • France 4 (SD/HD)

La Liga 2 (Hiszpania) - Kolejka 39
Getafe vs Elche (21:00)
  • GOL España


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama