reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2017-07-18

Zobacz plan transmisji na dzień: 2017-09-20 - 2017-09-21 - 2017-09-22
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
Towarzyski (Kluby)
Real Salt Lake vs Manchester United (04:05)
  • Eleven HD (PL)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport BiH
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • MUTV Manchester United (SD/HD)
  • Sport 1+ HD Germany
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • TV 2 Sport Premium HD
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)
  • TV 3 Sport Sweden HD

International Champions Cup - Tianhe Stadium, Guangzhou
AC Milan vs Borussia Dortmund (13:20)
  • Sport 1 Germany (SD/HD)
  • Eleven HD (PL)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport BiH
  • beIN Sports 1 France (SD/HD)
  • beIN Sports 1 MENA HD
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • EIR Sport 2 (SD/HD)
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Premier Sports (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportsMax 2
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • Varzish Sport HD
  • Viasat Football (SD/HD)
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)

Towarzyski (Kluby)
Watford vs Viktoria Plzen (17:00)
  • TV 2 Sport Premium HD

Premier League (Ukraina) - Kolejka 1
Vorskla Poltava vs Shakhtar Donetsk (18:00)
  • Polsat Sport Extra (SD/HD)

UEFA Mistrzostwa Europy Kobiet 2017 - Grupa C, Runda 1
Austria vs Szwajcaria (18:00)
  • Eurosport 1 Germany (SD/HD)
  • One (SD/HD)
  • Eurosport 1 Polska (SD/HD)
  • British EuroSport 2 (SD/HD)
  • Eurosport 1 Denmark HD
  • Eurosport 1 France HD
  • Eurosport 1 Sweden HD
  • France 4 (SD/HD)
  • NRK 1 (SD/HD)
  • NRK 2 (SD/HD)
  • ORF Eins (SD/HD)
  • RSI La 2 HD
  • RTS Deux HD
  • SRF Zwei HD

Liga Mistrzów UEFA - 2 Runda Kwalifikacyjna (drugie spotkanie)
Vardar Skopje vs Malmö (18:00)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)

Premier League (Rosja) - Kolejka 1
Dinamo Moskwa vs Spartak Moskwa (18:30)
  • Polsat Sport (SD/HD)
  • Abu Dhabi Sports HD 3
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • Varzish Sport HD

Towarzyski (Kluby)
Marseille vs Sporting Lizbona (19:00)
  • CANAL+ Sport (FR) (SD/HD)
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • TV 2 Sportskanalen (SD/HD)

Towarzyski (Kluby)
Grasshoppers vs PSV Eindhoven (19:00)
  • Fox Sports 1 HD (NED)

Liga Mistrzów UEFA - 2 Runda Kwalifikacyjna (drugie spotkanie)
Samtredia vs Qarabagh (19:00)
  • 1 TV Gruzja
  • Idman TV

UEFA Mistrzostwa Europy Kobiet 2017 - Grupa C, Runda 1
Francja vs Islandia (20:45)
  • Eurosport 1 Germany (SD/HD)
  • Eurosport 1 Polska (SD/HD)
  • British EuroSport 2 (SD/HD)
  • C More Fotboll HD (S)
  • Eurosport 1 Denmark HD
  • Eurosport 1 France HD
  • Eurosport 1 Sweden HD
  • France 4 (SD/HD)
  • NRK 2 (SD/HD)
  • ORF Sport Plus (SD/HD)
  • TV 12 Sweden (SD/HD)

Liga Mistrzów UEFA - 2 Runda Kwalifikacyjna (drugie spotkanie)
Buducnost Podgorica vs Partizan Belgrad (20:45)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 3 HD (HR)
  • Arena Sport BiH

Towarzyski (Kluby)
Lyon vs Ajax (21:00)
  • CANAL+ France (SD/HD)
  • Ziggo Sport Select HD


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama