reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2017-08-12

Zobacz plan transmisji na dzień: 2017-11-19 - 2017-11-20 - 2017-11-21
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
LigaPro (Portugalia) - Kolejka 2
Académica vs Sporting Braga II (12:15)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

1. Liga (Polska) - Kolejka 3
Odra Opole vs Miedź Legnica (12:30)
  • Polsat Sport (SD/HD)

Premier League (Anglia) - Kolejka 1
Watford vs Liverpool (13:30)
  • Idman TV
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • 6’Eren (SD/HD)
  • beIN Sports 1 MENA HD
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Eurosport 1 Romania (SD/HD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • Prime
  • S Sport (SD/HD)
  • Sky Sport 3 Italia (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • Sky Sports Premier League (SD/HD)
  • Sky Ultra HD 1 (4K)
  • Sport 24 At Sea HD
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • TV 2 Sport Premium HD
  • Varzish Sport HD
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Baltic
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Ziggo Sport Select HD

National League (Anglia) - Kolejka 3
Maidenhead United vs Hartlepool United (13:30)
  • BT Sport 1 (SD/HD)

Super League (Chiny) - Kolejka 22
Shandong Luneng vs Shanghai Shenhua (13:35)
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Setanta Sports Georgia (SD/HD)
  • SFR Sport 2 HD
  • SportDigital.tv (SD/HD)

Premier League (Rosja) - Kolejka 6
Ufa vs Rostov (14:00)
  • Nash Futbol (SD/HD)

CAF Mistrzostwa Narodów Afryki 2018 - 3 Runda Kwalifikacyjna (pierwsze spotkanie)
Uganda vs Rwanda (15:00)
  • - - -

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 3
Sochaux vs Lens (15:00)
  • beIN Sports 1 France (SD/HD)

1. Divisjon (Norwegia) - Kolejka 19
Elverum vs Bodø/Glimt (15:00)
  • Eurosport 1 Norge HD

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 5
Sandecja Nowy Sącz vs Wisła Płock (15:30)
  • CANAL+ Sport HD (PL)
  • nSport+ HD

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Rielasingen-Arlen vs Borussia Dortmund (15:30)
  • beIN Sports 1 MENA HD
  • Nova Sports 2 HD (GR)
  • Sky Sport 2 Germany (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Leher TS vs FC Cologne (15:30)
  • Sky Sport 4 Germany (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Erndtebrück vs Eintracht Frankfurt (15:30)
  • Sky Sport 5 Germany (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Germania Halberstadt vs Freiburg (15:30)
  • Sky Sport 6 Germany (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Hansa Lüneburg vs Mainz 05 (15:30)
  • Sky Sport 7 Germany (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Eichede vs Kaiserslautern (15:30)
  • Sky Sport 9 Germany (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Unterhaching vs Heidenheim (15:30)
  • Sky Sport 10 Germany (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Chemnitz vs Bayern Monachium (15:30)
  • NTV Spor (SD/HD)
  • TVP Sport HD
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Nova Sports 1 HD (GR)
  • Sky Sport 3 Germany (SD/HD)
  • Sport 1 Hungary (SD/HD)
  • Sport 2 (CZ/SK) (SD/HD)
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 2 (SD/HD)
  • Telekom Sport 6

Premier League (Anglia) - Kolejka 1
Southampton vs Swansea City (16:00)
  • beIN Sports 8 MENA HD

Premier League (Anglia) - Kolejka 1
West Bromwich Albion vs Bournemouth (16:00)
  • beIN Sports 7 MENA HD

Premier League (Anglia) - Kolejka 1
Crystal Palace vs Huddersfield Town (16:00)
  • beIN Sports 4 MENA HD
  • Ziggo Sport Select HD

Premier League (Anglia) - Kolejka 1
Everton vs Stoke City (16:00)
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • Match! Futbol 2 (SD/HD)

Premier League (Anglia) - Kolejka 1
Chelsea vs Burnley (16:00)
  • Idman TV
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • 6’Eren (SD/HD)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Eurosport 1 Romania (SD/HD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • S Sport (SD/HD)
  • Sky Sport 1 Italia (SD/HD)
  • Sky Sport 3 Italia (SD/HD)
  • Sky Sports Premier League ROI (SD/HD)
  • Spíler TV Hungary
  • Sport 24 At Sea HD
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • TV 2 Sport Premium HD
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Baltic

Championship (Anglia) - Kolejka 2
Brentford vs Nottingham Forest (16:00)
  • Eleven HD (PL)
  • beIN Sports 12 MENA HD
  • Nova Sport (BG) (SD/HD)
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • Viasat Sport Norge (SD/HD)

Premier League (Ukraina) - Kolejka 5
Stal Kamianske vs Vorskla (16:00)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)

Bundesliga (Austria) - Kolejka 4
Altach vs Salzburg (16:00)
  • SportKlub Polska HD
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

Superettan (Szwecja) - Kolejka 19
Oster vs Gefle (16:00)
  • TV 4 Sport HD Sweden

Towarzyski (Kluby)
Legendy Manchester United vs Legendy Real Madryt (16:00)
  • MUTV Manchester United (SD/HD)

CAF Mistrzostwa Narodów Afryki 2018 - 3 Runda Kwalifikacyjna (pierwsze spotkanie)
Republika Południowej Afryki vs Zambia (16:00)
  • - - -

Superliga (Dania) - Kolejka 5
Lyngby vs SønderjyskE (16:00)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 19
Halmstad vs Sirius (16:00)
  • C More Sport HD (S)

Premier League (Rosja) - Kolejka 6
CSKA Moskwa vs Spartak Moskwa (16:30)
  • Tivibu Spor 1 (SD/HD)
  • Polsat Sport News HD
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Nash Futbol (SD/HD)
  • Sport TV 4 (SD/HD)

Euro Beach Soccer League (Reprezentacje)
Portugalia vs Polska (17:00)
  • Polsat Sport Extra (SD/HD)

CAF Mistrzostwa Narodów Afryki 2018 - Kwalifikacje (pierwsze spotkanie)
Wyspy Świętego Tomasza i Książęca vs Kamerun (17:00)
  • - - -

LigaPro (Portugalia) - Kolejka 2
Sporting Lizbona II vs Academico Viseu (17:00)
  • Sporting TV

A Liga (Portugalia) - Kolejka 2
Moreirense vs Feirense (17:00)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 2
Nantes vs Marseille (17:00)
  • TV 5 Monde Maghreb (SD/HD)
  • Eleven Sports HD (PL)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • beIN Sports 6 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 3 (SD/HD)
  • CANAL+ France (SD/HD)
  • Diema Sport (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • EIR Sport 1
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Setanta Sports Georgia (SD/HD)
  • Sport TV 5
  • TV 5 Monde Afrique

First League (Bułgaria) - Kolejka 5
Etar vs Pirin Blagoevgrad (17:15)
  • Diema

Liga I (Rumunia) - Kolejka 6
Concordia Chiajna vs Juventus Bukareszt (17:30)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)

Schweizer Pokal (Szwajcaria) - 1 Runda
Kriens vs Luzern (17:45)
  • SRF Zwei HD

1. Lig (Turcja) - Kolejka 1
Caykur Rizespor vs Manisaspor (18:00)
  • beIN Sports MAX 1 Türk (SD/HD)

CAF Mistrzostwa Narodów Afryki 2018 - Kwalifikacje (pierwsze spotkanie)
Gwinea Równikowa vs Gabon (18:00)
  • Mecz odwołany!

CAF Mistrzostwa Narodów Afryki 2018 - Kwalifikacje (pierwsze spotkanie)
Burkina Faso vs Ghana (18:00)
  • - - -

NB I (Węgry) - Kolejka 5
Honvéd vs Ujpest (18:00)
  • M4 Sport (SD/HD)

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 5
Lech Poznań vs Zagłębie Lubin (18:00)
  • CANAL+ Sport HD (PL)

Pro League (Belgia) - Kolejka 3
KV Mechelen vs AA Gent (18:00)
  • NTV Spor (SD/HD)

Superettan (Szwecja) - Kolejka 19
GAIS vs Syrianska (18:00)
  • C More Fotboll HD (S)

Eliteserien (Norwegia) - Kolejka 19
Molde vs Rosenborg (18:00)
  • Eurosport 1 Norge HD

First League (Czechy) - Kolejka 3
Slavia Praga vs Vysocina Jihlava (18:00)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • ČT 2 (SD/HD)

Premier League (Ukraina) - Kolejka 5
Oleksandria vs Shakhtar Donetsk (18:30)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 1
VVV-Venlo vs Sparta Rotterdam (18:30)
  • Fox Sports 3 (NED)

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 1
PSV Eindhoven vs AZ Alkmaar (18:30)
  • Polsat Sport News HD
  • CANAL+ MultiFútbol 2 (SD/HD)
  • Fox Sports 1 HD (NED)
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)

Fortuna Liga (Słowacja) - Kolejka 4
Michalovce vs Tatran Presov (18:30)
  • Dvojka (SD/HD)

Bundesliga (Austria) - Kolejka 4
Sturm Graz vs WAC (18:30)
  • SportKlub Polska HD
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

Bundesliga (Austria) - Kolejka 4
St Pölten vs Mattersburg (18:30)
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

Bundesliga (Austria) - Kolejka 4
Austria Wiedeń vs LASK Linz (18:30)
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

Championship (Anglia) - Kolejka 2
Middlesbrough vs Sheffield United (18:30)
  • Eleven HD (PL)
  • beIN Sports 12 MENA HD
  • Nova Sport (BG) (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • Viasat Sport Norge (SD/HD)
  • Ziggo Sport Voetbal

Superliga (Dania) - Kolejka 5
FC Kopenhaga vs Horsens (18:30)
  • TV 3+ Denmark (SD/HD)

Premier League (Anglia) - Kolejka 1
Brighton & H.A. vs Manchester City (18:30)
  • Idman TV
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • 6’Eren (SD/HD)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Eurosport 1 Romania (SD/HD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • S Sport (SD/HD)
  • Sky Sport 3 Italia (SD/HD)
  • Spíler TV Hungary
  • Sport 24 At Sea HD
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • TV 2 Sport Premium HD
  • Varzish Sport HD
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Baltic
  • Ziggo Sport Select HD

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Rot-Weiss Erfurt vs Hoffenheim (18:30)
  • Sky Sport 2 Germany (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Arminia Bielefeld vs Fortuna Düsseldorf (18:30)
  • Sky Sport 3 Germany (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Jahn Regensburg vs Darmstadt 98 (18:30)
  • Sky Sport 5 Germany (SD/HD)

Premier League (Rosja) - Kolejka 6
Anji vs Dinamo Moskwa (19:00)
  • Nash Futbol (SD/HD)

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 5
Rijeka vs Dinamo Zagreb (19:00)
  • Arena Sport 1 HD (HR)

CAF Mistrzostwa Narodów Afryki 2018 - Kwalifikacje (pierwsze spotkanie)
Mauretania vs Mali (19:00)
  • - - -

Super Lig (Turcja) - Kolejka 1
Akhisar Belediye vs Sivasspor (19:00)
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)

Super Lig (Turcja) - Kolejka 1
Gençlerbirligi vs Karabükspor (19:00)
  • beIN Sports Turkey 3 (SD/HD)

A Liga (Portugalia) - Kolejka 2
Belenenses vs Marítimo (19:15)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

First League (Bułgaria) - Kolejka 5
Ludogorets vs Vereya (20:00)
  • Diema Sport (SD/HD)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 2
Amiens vs Angers (20:00)
  • beIN Sports 4 MENA HD
  • beIN Sports Max 4 France HD

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 2
Bordeaux vs Metz (20:00)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports Max 5 France HD
  • Digi Sport 3 (HU)
  • Digi Sport 3 (RO)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 2
Caen vs St Etienne (20:00)
  • Arena Sport 6 HD (HR)
  • beIN Sports 6 MENA HD
  • beIN Sports Max 6 France HD

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 2
Toulouse vs Montpellier (20:00)
  • beIN Sports 8 MENA HD
  • beIN Sports Max 7 France HD
  • Digi Sport 4 (RO)

1. Lig (Turcja) - Kolejka 1
Istanbulspor vs Eskisehirspor (20:00)
  • beIN Sports MAX 1 Türk (SD/HD)

Liga I (Rumunia) - Kolejka 6
Club FCSB vs Astra Giurgiu (20:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5

Towarzyski (Kluby)
AC Milan vs Real Betis (20:30)
  • TV 2 Sportskanalen (SD/HD)

Towarzyski (Kluby)
Inter Milan vs Real Betis (20:30)
  • Sky Calcio 1 (SD/HD)
  • Sky Sport 1 Italia (SD/HD)
  • Sport TV 3 (SD/HD)

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 5
Wisła Kraków vs Cracovia Kraków (20:30)
  • CANAL+ Sport HD (PL)

NB I (Węgry) - Kolejka 5
Videoton vs Debrecen (20:30)
  • M4 Sport (SD/HD)

Super Lig (Turcja) - Kolejka 1
Alanyaspor vs Kasimpasa (20:45)
  • beIN Sports Turkey 4 (SD/HD)

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 1
Vitesse Arnhem vs NAC Breda (20:45)
  • Fox Sports 3 (NED)

Super Lig (Turcja) - Kolejka 1
Göztepe vs Fenerbahçe (20:45)
  • A+ Sport
  • beIN Sports 12 MENA HD
  • beIN Sports 2 France (SD/HD)
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • SportKlub 6 Serbia

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 1
Heracles Almelo vs Ajax (20:45)
  • CBC Sport HD
  • Polsat Sport News HD
  • Fox Sports 1 HD (NED)
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Würzburger Kickers vs Werder Bremen (20:45)
  • Sky Sport 4 Germany (SD/HD)

Série A (Brazylia) - Kolejka 20
Atlético Goainiense vs Coritiba (21:00)
  • Eleven Sports HD (PL)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • beIN Sports 5 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 3 (SD/HD)

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 5
Hajduk Split vs Slaven Koprivnica (21:00)
  • Arena Sport 3 HD (HR)

Coppa Italia (Włochy) - 3 Runda
Cagliari vs Palermo (21:15)
  • RAI Sport (SD)
  • RAI Sport + HD

A Liga (Portugalia) - Kolejka 2
Boavista vs Rio Ave (21:30)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

CAF Mistrzostwa Narodów Afryki 2018 - Kwalifikacje (pierwsze spotkanie)
Algieria vs Libia (21:45)
  • - - -

Major League Soccer (USA)
Seattle Sounders vs Sporting Kansas City (22:05)
  • Eurosport 2 Polska HD
  • Eurosport 2 France HD
  • Eurosport 2 Sweden (SD/HD)


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama