reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2017-08-13

Zobacz plan transmisji na dzień: 2017-12-17 - 2017-12-18 - 2017-12-19
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
Série A (Brazylia) - Kolejka 20
Vitória Bahia vs Avaí (00:00)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • beIN Sports 5 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 3 (SD/HD)

Major League Soccer (USA)
Toronto FC vs Portland Timbers (00:05)
  • Eurosport 2 Polska HD
  • Eurosport 2 France HD
  • Eurosport 2 Sweden (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)

Major League Soccer (USA)
L.A. Galaxy vs New York City (05:05)
  • Sky Sports Football (SD/HD)

Premier League (Rosja) - Kolejka 6
SKA Khabarovsk vs Rubin Kazań (10:00)
  • Nash Futbol (SD/HD)

J1 League (Japonia) - Kolejka 22
Kawasaki Frontale vs Kashima Antlers (12:00)
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)

LigaPro (Portugalia) - Kolejka 2
Arouca vs FC Porto II (12:15)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 1
PEC Zwolle vs Roda JC (12:30)
  • Fox Sports 1 HD (NED)

Superliga (Dania) - Kolejka 5
Midtjylland vs Nordsjælland (13:00)
  • Eurosport 2 Danmark (SD/HD)

CAF Mistrzostwa Narodów Afryki 2018 - 3 Runda Kwalifikacyjna (pierwsze spotkanie)
Madagaskar vs Angola (13:30)
  • - - -

Super League (Chiny) - Kolejka 22
Jiangsu Suning vs Tianjin Quanjian (13:35)
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • SFR Sport 2 HD

Super League (Chiny) - Kolejka 22
Shanghai SIPG vs Chongqing Dangdai Lifan (13:35)
  • Setanta Sports+ Eurasia

CAF Mistrzostwa Narodów Afryki 2018 - 3 Runda Kwalifikacyjna (pierwsze spotkanie)
Komory vs Namibia (14:00)
  • - - -

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 1
Willem ll vs Excelsior (14:30)
  • Fox Sports 3 (NED)

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 1
Feyenoord vs Twente (14:30)
  • CBC Sport HD
  • Tivibu Spor 1 (SD/HD)
  • beIN Sports 8 MENA HD
  • CANAL+ MultiFútbol 2 (SD/HD)
  • Fox Sports 1 HD (NED)
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)

Premier League (Anglia) - Kolejka 1
Newcastle United vs Tottenham Hotspur (14:30)
  • Idman TV
  • CANAL+ HD (PL)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • Prime
  • S Sport (SD/HD)
  • Sky Sport 3 Italia (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • Sky Sports Premier League (SD/HD)
  • Sky Ultra HD 1 (4K)
  • Sport 24 At Sea HD
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5
  • TV 2 Sport Premium HD
  • TV 3 Sport 2 Denmark (SD/HD)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Baltic
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Ziggo Sport Select HD

Pro League (Belgia) - Kolejka 3
Antwerp vs Racing Genk (14:30)
  • NTV Spor (SD/HD)
  • Arena Sport 1 (SD/HD) (SK)
  • Arena Sport 3 HD (HR)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Digi Sport 2 (HU) (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Setanta Sports Georgia (SD/HD)

Euro Beach Soccer League (Reprezentacje)
Polska vs Azerbejdżan (14:30)
  • Polsat Sport News HD

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 2
Strasbourg vs Lille (15:00)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • beIN Sports 1 France (SD/HD)
  • beIN Sports 1 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 3 (SD/HD)
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • Diema Sport (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

Superettan (Szwecja) - Kolejka 19
Varberg vs Brommapojkarna (15:00)
  • TV 4 Sport HD Sweden

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 19
Hammarby vs Ostersund (15:00)
  • C More Fotboll HD (S)

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 19
AlK Sztokholm vs AFC Eskilstuna (15:00)
  • C More Sport HD (S)

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 5
Górnik Zabrze vs Arka Gdynia (15:30)
  • CANAL+ Sport HD (PL)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Osnabrück vs Hamburg (15:30)
  • NTV Spor (SD/HD)
  • Sky Sport 2 Germany (SD/HD)
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 3

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Bonner SC vs Hannover 96 (15:30)
  • Sky Sport 3 Germany (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Dorfmerkingen vs RB Leipzig (15:30)
  • Sky Sport 4 Germany (SD/HD)
  • Sport 1 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport 1 Hungary (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Norderstedt vs Wolfsburg (15:30)
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Sky Sport 5 Germany (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Saarbrücken vs Union Berlin (15:30)
  • Sky Sport 6 Germany (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Nöttingen vs Bochum (15:30)
  • Sky Sport 7 Germany (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
1860 Munich vs Ingolstadt (15:30)
  • Sky Sport 8 Germany (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Schweinfurt vs Sandhausen (15:30)
  • Sky Sport 9 Germany (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Morlautern vs Greuther Fürth (15:30)
  • Sky Sport 10 Germany (SD/HD)

Euro Beach Soccer League (Reprezentacje)
Portugalia vs Białoruś (15:45)
  • Polsat Sport News HD

Premier League (Ukraina) - Kolejka 5
Mariupol vs Karpaty (16:00)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)

CAF Mistrzostwa Narodów Afryki 2018 - 3 Runda Kwalifikacyjna (pierwsze spotkanie)
Etiopia vs Sudan (16:00)
  • - - -

Série A (Brazylia) - Kolejka 20
São Paulo vs Cruzeiro (16:00)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • beIN Sports 4 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 4 (SD/HD)

First League (Czechy) - Kolejka 3
Teplice vs Jablonec (16:00)
  • ČT 2 (SD/HD)

Superliga (Dania) - Kolejka 5
Randers vs Brøndby (16:00)
  • Canal 9 (DK) (SD/HD)

Bundesliga (Austria) - Kolejka 4
Admira Wacker vs Rapid Wiedeń (16:30)
  • SportKlub Polska HD
  • ORF Eins (SD/HD)
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

Premier League (Rosja) - Kolejka 6
Lokomotiv Moskwa vs Tosno (16:30)
  • Nash Futbol (SD/HD)

Liga I (Rumunia) - Kolejka 6
CSU Craiova vs Botosani (16:30)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 1
Groningen vs Heerenveen (16:45)
  • Fox Sports 1 HD (NED)

Towarzyski (Kluby)
FSV Zwickau vs Borussia Dortmund (17:00)
  • Mecz przełożony!

FNL (Rosja) - Kolejka 8
Kryliya Sovetov vs Dinamo St Petersburg (17:00)
  • Match! Nash Sport
  • Match! Planeta

CAF Mistrzostwa Narodów Afryki 2018 - Kwalifikacje (pierwsze spotkanie)
Benin vs Nigeria (17:00)
  • - - -

A Liga (Portugalia) - Kolejka 2
Paços Ferreira vs Aves (17:00)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 2
Dijon vs Monaco (17:00)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • beIN Sports 1 France (SD/HD)
  • beIN Sports Turkey 3 (SD/HD)
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Nova Sport (BG) (SD/HD)
  • Nova Sports 1 HD (GR)
  • Sport TV 5
  • SuperSport 4 HD (DigitAlb)
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • Viasat Urheilu HD

Superettan (Szwecja) - Kolejka 19
IFK Värnamo vs Dalkurd (17:00)
  • TV 4 Sport HD Sweden

Premier League (Anglia) - Kolejka 1
Manchester United vs West Ham United (17:00)
  • Idman TV
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • beIN Sports MENA 4K
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • S Sport (SD/HD)
  • Sky Sport 1 Italia (SD/HD)
  • Sky Sport 3 Italia (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • Sky Sports Premier League (SD/HD)
  • Sky Ultra HD 1 (4K)
  • Spíler TV Hungary
  • Sport 24 At Sea HD
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 2 (SD/HD)
  • Telekom Sport 6
  • TV 2 Sport Premium HD
  • TV 3 Sport 2 Denmark (SD/HD)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Baltic
  • Ziggo Sport Select HD

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 19
lFK Norrköping vs Djurgården (17:30)
  • C More Sport HD (S)

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 19
Jönköpings Södra vs Orebro (17:30)
  • C More Fotboll HD (S)

First League (Bułgaria) - Kolejka 5
Beroe vs Botev Plovdiv (17:45)
  • Diema Sport (SD/HD)

CAF Mistrzostwa Narodów Afryki 2018 - Kwalifikacje (pierwsze spotkanie)
Niger vs Wybrzeże Kości Słoniowej (18:00)
  • - - -

LigaPro (Portugalia) - Kolejka 2
Benfica II vs Nacional Madeira (18:00)
  • Benfica TV 1 (SD/HD)

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 5
Korona Kielce vs Jagiellonia Białystok (18:00)
  • CANAL+ HD (PL)

First League (Czechy) - Kolejka 3
Slovan Liberec vs Sparta Praga (18:00)
  • Polsat Sport News HD
  • Arena Sport 4 HD (HR)

Eliteserien (Norwegia) - Kolejka 19
Brann vs Odd Grenland (18:00)
  • Eurosport 1 Norge HD

Pro League (Belgia) - Kolejka 3
Sporting Charleroi vs Anderlecht (18:00)
  • Arena Sport 1 (SD/HD) (SK)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • Digi Sport 2 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (RO)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Setanta Sports Georgia (SD/HD)
  • Ziggo Sport Voetbal

Superliga (Dania) - Kolejka 5
AGF Århus vs OB Odense (18:00)
  • TV 3+ Denmark (SD/HD)

Premier League (Walia) - Kolejka 1
Barry Town vs Aberystwyth (18:15)
  • S4C (Red Button)
  • S4C Digital (SD/HD)

Premier League (Ukraina) - Kolejka 5
Olimpik Donetsk vs Chornomorets Odessa (18:30)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)

Fortuna Liga (Słowacja) - Kolejka 4
Slovan Bratislava vs DAC 1904 (18:30)
  • 213 (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Energie Cottbus vs Stuttgart (18:30)
  • Sky Sport 2 Germany (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Magdeburg vs Augsburg (18:30)
  • Sky Sport 4 Germany (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - 1 Runda
Wehen vs Erzgebirge Aue (18:30)
  • Sky Sport 5 Germany (SD/HD)

Super Lig (Turcja) - Kolejka 1
Trabzonspor vs Konyaspor (19:00)
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)

Super Lig (Turcja) - Kolejka 1
Yeni Malatyaspor vs Osmanlispor (19:00)
  • beIN Sports Turkey 3 (SD/HD)

1. Lig (Turcja) - Kolejka 1
Boluspor vs Giresunspor (19:00)
  • beIN Sports Turkey 4 (SD/HD)

CAF Mistrzostwa Narodów Afryki 2018 - Kwalifikacje (pierwsze spotkanie)
Egipt vs Maroko (19:00)
  • - - -

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 5
Cibalia vs Rudes Zagreb (19:00)
  • Arena Sport 3 HD (HR)

Liga I (Rumunia) - Kolejka 6
CSMS Iasi vs Dinamo Bukareszt (19:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)

A Liga (Portugalia) - Kolejka 2
Sporting Braga vs Portimonense (19:00)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

Premier League (Rosja) - Kolejka 6
Zenit St Petersburg vs Akhmat Grozny (19:00)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)

Premier League (Rosja) - Kolejka 6
FK Krasnodar vs Amkar Perm (19:00)
  • Nash Futbol (SD/HD)

Towarzyski (Kluby)
Celta Vigo vs Roma (19:30)
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • Sky Calcio 1 (SD/HD)
  • Sky Sport 1 Italia (SD/HD)

Eliteserien (Norwegia) - Kolejka 19
Strømsgodset vs Lillestrøm (20:00)
  • Eurosport 1 Norge HD

First League (Bułgaria) - Kolejka 5
Levski Sofia vs Dunav (20:00)
  • Diema Sport (SD/HD)

Supercoppa (Włochy) - Finał
Juventus vs Lazio (20:45)
  • RAI 1 (SD/HD)
  • Polsat Sport (SD/HD)
  • Abu Dhabi Sports HD 3
  • Abu Dhabi Sports HD 6
  • Digi Sport 2 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (RO)
  • Eurosport 1 France HD
  • Match! Futbol 2 (SD/HD)
  • Nova Sports 1 HD (GR)
  • Sky Sports MIX (SD/HD)
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)
  • Tivibu Spor 2 HD

Super Lig (Turcja) - Kolejka 1
Besiktas vs Antalyaspor (20:45)
  • A+ Sport
  • beIN Sports 2 France (SD/HD)
  • beIN Sports 8 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • SportKlub 6 Serbia

Série A (Brazylia) - Kolejka 20
Atlético Mineiro vs Flamengo (21:00)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • beIN Sports 5 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 4 (SD/HD)
  • BT Sport 3 (SD/HD)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 2
Guingamp vs Paris St Germain (21:00)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 6 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 3 (SD/HD)
  • BT Sport 2 (SD/HD)
  • CANAL+ France (SD/HD)
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 4 (RO)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Nova Sports 3 HD (GR)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Setanta Sports Georgia (SD/HD)
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SuperSport 4 HD (DigitAlb)
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • Viasat Jalkapallo HD

Série A (Brazylia) - Kolejka 20
Santos FC vs Fluminense (21:00)
  • Arena Sport 1 HD (HR)

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 5
Lokomotiva Zagreb vs Osijek (21:00)
  • Arena Sport 3 HD (HR)

A Liga (Portugalia) - Kolejka 2
Tondela vs FC Porto (21:15)
  • Cosmote Sport 8 HD
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • Ziggo Sport Select HD

Supercopa (Hiszpania) - Finał (pierwsze spotkanie)
Barcelona vs Real Madryt (22:00)
  • Abu Dhabi Sports 1 (SD/HD)
  • Abu Dhabi Sports 2 (SD/HD)
  • On Sport (SD/HD)
  • Tivibu Spor 1 (SD/HD)
  • CANAL+ Sport HD (PL)
  • Abu Dhabi Sports HD 3
  • Abu Dhabi Sports HD 5
  • CANAL+ Sport (FR) (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Match! Planeta
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Nova Sports 1 HD (GR)
  • Nove (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • TeleCinco (SD/HD)


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama