reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2017-09-13

Zobacz plan transmisji na dzień: 2017-09-22 - 2017-09-23 - 2017-09-24
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
CONMEBOL Copa Sudamericana - 1/8 finału (pierwsze spotkanie)
Cerro Porteño vs Junior Barranquilla (02:45)
  • Abu Dhabi Sports HD 4
  • Sport TV 3 (SD/HD)

CONMEBOL Copa Sudamericana - 1/8 finału (drugie spotkanie) [0-1]
Independiente vs Atlético Tucumán (02:45)
  • Abu Dhabi Sports HD 3
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • Arena Sport BiH
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

FFA Cup (Australia) - ćwierćfinał
Sydney FC vs Melbourne City (11:30)
  • BT Sport 1 (SD/HD)

Azjatycka Liga Mistrzów AFC - ćwierćfinał (drugie spotkanie) [1-3]
Urawa Red Diamonds vs Kawasaki Frontale (12:30)
  • beIN Sports 1 MENA HD

Liga Młodzieżowa UEFA (do lat 19) - Grupa F, Dzień 1
Shakhtar Donetsk vs Napoli (15:00)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)

Słowacki Puchar - 3 Runda
Lokomotíva DNV vs DAC 1904 (16:00)
  • 213 (SD/HD/UHD)

Liga Młodzieżowa UEFA (do lat 19) - Grupa H, Dzień 1
Real Madryt vs APOEL Nicosia (16:00)
  • nSport+ HD

Liga Młodzieżowa UEFA (do lat 19) - Grupa G, Dzień 1
FC Porto vs Besiktas (16:00)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

Liga Młodzieżowa UEFA (do lat 19) - Grupa H, Dzień 1
Tottenham Hotspur vs Borussia Dortmund (16:00)
  • Sport 1 Germany (SD/HD)
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • Sport 1+ HD Germany
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • TV 3 Sport 2 Denmark (SD/HD)
  • ViaSport 1 HD
  • Ziggo Sport Select HD

Superliga (Kosowo) - Kolejka 4
Liria Prizren vs Drita (16:30)
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)

Superliga (Kosowo) - Kolejka 4
Drenica Skënderaj vs Prishtina (16:30)
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)

Superliga (Kosowo) - Kolejka 4
Vllaznia Pozheran vs Trepça 89 (16:30)
  • SuperSport 4 HD (DigitAlb)

Superliga Srbije (Serbia) - Kolejka 9
Radnicki Nis vs Borac Cacak (18:00)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 5 HD (HR)
  • Arena Sport BiH

Liga Młodzieżowa UEFA (do lat 19) - Grupa E, Dzień 1
Liverpool vs Sevilla (18:00)
  • nSport+ HD
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • TV 3 Sport 2 Denmark (SD/HD)
  • ViaSport 1 HD

1. Liga (Polska) - Kolejka 7
Zagłębie Sosnowiec vs GKS Katowice (18:00)
  • Polsat Sport (SD/HD)

1. Division (Dania) - Kolejka 7
Viborg vs Vejle BK (18:30)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)

Liga Mistrzów UEFA - Grupa F, Dzień 1
Feyenoord vs Manchester City (20:45)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 5 HD (HR)
  • Arena Sport BiH
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • beIN Sports Max 3 España (SD/HD)
  • beIN Sports Max 7 France HD
  • BT Sport ESPN (SD/HD)
  • Cosmote Sport 6 HD
  • EIR Sport 1
  • Match! Nash Sport
  • Q2 HD Medialaan
  • Sky Sport 9 Germany (SD/HD)
  • Sony ESPN (SD/HD)
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • Telekom Sport 4
  • TV 3 Sport 2 Denmark (SD/HD)
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • Viasat Xtra 2
  • ViaSport 3 HD
  • Ziggo Sport Voetbal

Liga Mistrzów UEFA - Grupa F, Dzień 1
Shakhtar Donetsk vs Napoli (20:45)
  • beIN Sports 4 MENA HD
  • beIN Sports Max 6 España (SD/HD)
  • beIN Sports Max 6 France HD
  • BT Sport Extra 3
  • Cosmote Sport 5 HD
  • Digi Sport 4 HD (SK)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 2 (SD/HD)
  • RSI La 2 HD
  • Sky Sport 10 Germany (SD/HD)
  • TRK Ukraina (SD/HD)
  • Viasat Sport Sweden (SD/HD)
  • Viasat Xtra 3

Liga Mistrzów UEFA - Grupa E, Dzień 1
Liverpool vs Sevilla (20:45)
  • IR Cama 1 TV
  • Idman TV
  • CANAL+ Now
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • CANAL+ Sport Online (PL)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 3 France (SD/HD)
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports Max 1 España (SD/HD)
  • BT Sport 2 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 3 HD
  • ERT 1/ERT HD
  • HRT 2
  • Jednotka (SD/HD)
  • Match! Arena (SD/HD)
  • MRT 1 Macedonia
  • Ring.bg (SD/HD)
  • RTÉ 2 (SD/HD)
  • RTS 1 Serbia
  • RTS Deux HD
  • Sky Sport 7 Germany (SD/HD)
  • Sport 2 Hungary
  • Sport TV 4 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • SRF Zwei HD
  • Telekom Sport 2 (SD/HD)
  • TV 3+ Denmark (SD/HD)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Baltic
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Vizion+ HD

Liga Mistrzów UEFA - Grupa H, Dzień 1
Real Madryt vs APOEL Nicosia (20:45)
  • TVP 1 (SD/HD)
  • OBN
  • CANAL+ Now
  • CANAL+ Sport HD (PL)
  • CANAL+ Sport Online (PL)
  • Arena Sport 5 (SERB)
  • Arena Sport 6 HD (HR)
  • beIN Sports 1 France (SD/HD)
  • beIN Sports 1 MENA HD
  • beIN Sports España (SD/HD)
  • BT Sport Extra 2
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 3 SD (SK)
  • IRIB Varzesh
  • Sky Sport 5 Germany (SD/HD)
  • Sport 1 Hungary (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • TV 6 Lithuania
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • Viasat Xtra 5
  • ViaSport+ HD

Liga Mistrzów UEFA - Grupa G, Dzień 1
FC Porto vs Besiktas (20:45)
  • Arena Sport 2 (SERB)
  • beIN Sports 7 MENA HD
  • beIN Sports Max 5 España (SD/HD)
  • beIN Sports Max 8 France HD
  • BT Sport Extra 5
  • Cosmote Sport 8 HD
  • Sky Sport 6 Germany (SD/HD)
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • Tivibu Spor 2 HD
  • Viasat Xtra NHL 1

Liga Mistrzów UEFA - Grupa H, Dzień 1
Tottenham Hotspur vs Borussia Dortmund (20:45)
  • IR Cama 3 TV
  • ZDF (SD/HD)
  • AzTV Azerbijan
  • IRIB TV 3 (SD/HD)
  • CANAL+ HD (PL)
  • CANAL+ Now
  • CANAL+ Sport Online (PL)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Arena Sport 4 HD (HR)
  • beIN Sports 12 MENA HD
  • beIN Sports 5 MENA HD
  • beIN Sports Max 4 España (SD/HD)
  • beIN Sports Max 5 France HD
  • BT Sport 3 (SD/HD)
  • bTV Action (SD/HD)
  • Club RTL
  • Cosmote Sport 4 HD
  • Digi Sport 5 HD (SK)
  • EIR Sport 2 (SD/HD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Sky Sport 3 Germany (SD/HD)
  • Sport 24 At Sea HD
  • SportKlub 3 Slovenija
  • Telekom Sport 3
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)
  • TV 3 Sweden (SD/HD)
  • TV 6 Eesti
  • TV 6 Latvia
  • Viasat UHD (4K)
  • Viasat Urheilu HD
  • Viasat Xtra 6
  • ViaSport 2 HD
  • Ziggo Sport Golf

Liga Mistrzów UEFA - Grupa G, Dzień 1
RB Leipzig vs Monaco (20:45)
  • CANAL+ Now
  • nSport+ HD
  • Arena Sport 3 HD (HR)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • beIN Sports 6 MENA HD
  • beIN Sports Max 7 España (SD/HD)
  • BT Sport Extra 4
  • CANAL+ France (SD/HD)
  • Cosmote Sport 7 HD
  • M4 Sport (SD/HD)
  • ORF Eins (SD/HD)
  • Sky Sport 4 Germany (SD/HD)
  • Sport TV 5
  • Viasat Hockey (SD/HD)
  • Viasat Xtra 4

Liga Mistrzów UEFA - Grupa E, Dzień 1
Maribor vs Spartak Moskwa (20:45)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • beIN Sports 8 MENA HD
  • beIN Sports Max 8 España (SD/HD)
  • beIN Sports Max 9 France HD
  • BT Sport Extra 6
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Pop TV HD
  • Sky Sport 8 Germany (SD/HD)
  • Viasat Xtra 7


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama