reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2017-11-14

Zobacz plan transmisji na dzień: 2017-11-21 - 2017-11-22 - 2017-11-23
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
UEFA Mistrzostwa Europy do lat 21 2019 Kwalifikacje - Grupa 3 (Stadion GOSiR, Gdynia)
Polska vs Dania (18:00)
  • Polsat Sport (SD/HD)

Towarzyski (Reprezentacje do lat 20)
Niemcy vs Anglia (18:00)
  • Eurosport 1 Germany (SD/HD)

Towarzyski (Reprezentacje)
Słowacja vs Norwegia (18:00)
  • Joj plus (SD/HD)
  • MAX Norge (SD/HD)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)

UEFA Mistrzostwa Europy do lat 21 2019 Kwalifikacje - Grupa 8
Walia vs Rumunia (19:00)
  • S4C (Red Button)
  • S4C Digital (SD/HD)

UEFA Mistrzostwa Europy do lat 21 2019 Kwalifikacje - Grupa 5
Norwegia vs Irlandia (19:00)
  • EIR Sport 1

UEFA Mistrzostwa Europy do lat 21 2019 Kwalifikacje - Grupa 2
Hiszpania vs Słowacja (19:30)
  • Dajto (SD/HD)

Towarzyski (Reprezentacje) - Krestovsky Stadium, St Petersburg
Rosja vs Hiszpania (19:45)
  • Polsat Sport News HD
  • beIN Sports Max 6 France HD
  • Nova Sport 2 HD (CZ)
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • TeleCinco (SD/HD)
  • ViaSport+ HD

Towarzyski (Reprezentacje)
Rumunia vs Holandia (20:00)
  • Fox Sports 1 HD (NED)

Towarzyski (Reprezentacje)
Węgry vs Kostaryka (20:15)
  • M4 Sport (SD/HD)

FIFA/CAF Mistrzostwa Świata 2018 Kwalifikacje - Grupa D, Runda 6
Senegal vs Republika Południowej Afryki (20:30)
  • beIN Sports 3 France (SD/HD)

FIFA/CAF Mistrzostwa Świata 2018 Kwalifikacje - Grupa D, Runda 6
Burkina Faso vs Republika Zielonego Przylądka (20:30)
  • - - -

Towarzyski (Reprezentacje)
Niemcy vs Francja (20:45)
  • TVP 1 (SD/HD)
  • ARD Das Erste (SD/HD)
  • TVP Sport HD
  • BT Sport 2 (SD/HD)
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • TF 1 HD
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • ViaSport 2 HD

FIFA/UEFA Mistrzostwa Świata 2018 Kwalifikacje - Play-Off (drugie spotkanie)
Irlandia vs Dania (20:45)
  • Polsat Sport (SD/HD)
  • Abu Dhabi Sports HD 3
  • CANAL+ Sport (FR) (SD/HD)
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Eurosport 1 Norge HD
  • Kanal 5 Denmark (SD/HD)
  • Kanal 9 Sweden (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • RTÉ 2 (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • Ziggo Sport Select HD

Towarzyski (Reprezentacje) - Ernst-Happel-Stadion, Wiedeń
Austria vs Urugwaj (20:45)
  • ORF Eins (SD/HD)

Towarzyski (Reprezentacje)
Portugalia vs Stany Zjednoczone (20:45)
  • RTP Africa
  • RTP Internacional
  • RTP 1 (SD/HD)

Towarzyski (Reprezentacje) - Cardif City stadium
Walia vs Panama (20:45)
  • BBC Two Wales

Towarzyski (Reprezentacje) - Stade Jan-Breydel, Bruges
Belgia vs Japonia (20:45)
  • beIN Sports Max 7 France HD
  • GOL España

Towarzyski (Reprezentacje)
Anglia vs Brazylia (21:00)
  • ITV 1 (SD/HD)
  • STV - Scottish TV (SD/HD)
  • Ulster TV (SD/HD)
  • TRT Spor (SD/HD)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN Sports 1 France (SD/HD)
  • Eurosport 2 Danmark (SD/HD)
  • Nova Sport (CZ) (SD/HD)
  • Teledeporte
  • ViaSport 1 HD


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama