reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-01-12

Zobacz plan transmisji na dzień: 2018-04-21 - 2018-04-22 - 2018-04-23
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
Florida Cup 2018 - Orlando City Stadium
Atlético Mineiro vs Rangers (01:00)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • EIR Sport 2 (SD/HD)
  • Premier Sports (SD/HD)

AFC Kwalifikacje Olimpijskie do lat 23 - Azja - Grupa A (Runda 2)
Uzbekistan vs Chiny (09:00)
  • - - -

Liga A (Australia) - Kolejka 16
Newcastle Jets vs Brisbane Roar (09:50)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • BT Sport ESPN (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia

AFC Kwalifikacje Olimpijskie do lat 23 - Azja - Grupa A (Runda 2)
Oman vs Katar (12:30)
  • - - -

CAF Mistrzostwa do lat 20 (Reprezentacje Kobiet) - 3 Runda Kwalifikacyjna (pierwsze spotkanie)
Republika Południowej Afryki vs Nigeria (14:00)
  • - - -

CAF Mistrzostwa do lat 20 (Reprezentacje Kobiet) - 3 Runda Kwalifikacyjna (pierwsze spotkanie)
Kamerun vs Ghana (15:00)
  • - - -

Super League (Indie)
NorthEast United vs Atlético de Kolkata (15:30)
  • Abu Dhabi Sports HD 6
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija

Futsal Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 13
Gatta Active Zduńska Wola vs FC Toruń (20:00)
  • SportKlub Polska HD

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 20
Nîmes vs Lens (20:00)
  • beIN Sports 2 France (SD/HD)

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 20
Orléans vs Reims (20:00)
  • beIN Sports Max 4 France HD

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 20
Paris FC vs Bourg-Peronnas (20:00)
  • beIN Sports Max 5 France HD

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 20
Brest vs Ajaccio (20:00)
  • beIN Sports Max 6 France HD

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 20
Valenciennes vs Châteauroux (20:00)
  • beIN Sports Max 7 France HD

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 20
Auxerre vs Le Havre (20:00)
  • beIN Sports Max 8 France HD

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 20
Tours vs Clermont Foot (20:00)
  • beIN Sports Max 9 France HD

Premier League do lat 23 (Anglia) - Dywizja 1
Manchester City vs Liverpool (20:00)
  • Liverpool FC TV (SD/HD)

Eerste Divisie (Holandia) - Kolejka 20
Fortuna Sittard vs Ajax Youths (20:00)
  • Fox Sports 3 (NED)

Eerste Divisie (Holandia) - Kolejka 20
NEC Nijmegen vs Go Ahead Eagles (20:00)
  • Fox Sports 5 (NED)

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 18
Bayer Leverkusen vs Bayern Monachium (20:30)
  • ZDF (SD/HD)
  • Idman TV
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN Sports Max 10 France HD
  • BT Sport 3 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Eurosport 2 NEE (SD/HD)
  • Eurosport 2 Xtra HD
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • Setanta Sports+ (SD/HD)
  • Sport 24 At Sea HD
  • Sport TV 3 (SD/HD)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 20
Strasbourg vs Guingamp (20:45)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • beIN Sports España (SD/HD)
  • beIN Sports Turkey 4 (SD/HD)
  • CANAL+ Sport (FR) (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • EIR Sport 1
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Nova Sport (BG) (SD/HD)
  • Nova Sports 1 HD (CYP)
  • Nova Sports 1 HD (GR)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Setanta Sports Georgia (SD/HD)
  • Sport 1+ HD Germany
  • Sport 2 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • Sport TV 4 (SD/HD)
  • ViaSport 2 HD

Championship (Anglia) - Kolejka 27
Sheffield United vs Sheffield Wednesday (20:45)
  • Kwesé Free Sports
  • Eleven Sports 3 HD (PL)
  • Arena Sport 1 (SD/HD) (SK)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Nova Sports 3 HD (GR)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • Viasat Jalkapallo HD
  • ViaSport 3 HD
  • Ziggo Sport Select HD

La Liga 2 (Hiszpania) - Kolejka 22
Rayo Vallecano vs Real Oviedo (21:00)
  • GOL España
  • SportKlub 4 Serbia

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 19
Getafe vs Málaga (21:00)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • Eleven Sports 4 HD (PL)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • Sport 2 Hungary
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Viasat Urheilu HD
  • ViaSport 1 HD

A Liga (Portugalia) - Kolejka 18
Chaves vs Vitória Guimarães (21:30)
  • FreeSports
  • Sport TV 1 (SD/HD)


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama