reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-01-13

Zobacz plan transmisji na dzień: 2018-04-19 - 2018-04-20 - 2018-04-21
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
Florida Cup 2018 - Spectum Stadium, Orlando
PSV Eindhoven vs Fluminense (01:00)
  • FreeSports
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • Fox Sports 1 HD (NED)

AFC Kwalifikacje Olimpijskie do lat 23 - Azja - Grupa B (Runda 2)
Palestyna vs Korea Północna (09:00)
  • Al Kass Six HD
  • beIN Sports 7 MENA HD

AFC Kwalifikacje Olimpijskie do lat 23 - Azja - Grupa C (Runda 2)
Malezja vs Jordania (09:00)
  • Al Kass Three HD
  • beIN Sports Olympic HD

Liga A (Australia) - Kolejka 16
Melbourne Victory vs Perth Glory (09:50)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Sport TV 1 Slovenia

LigaPro (Portugalia) - Kolejka 20
Académica vs Academico Viseu (12:15)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

AFC Kwalifikacje Olimpijskie do lat 23 - Azja - Grupa B (Runda 2)
Tajlandia vs Japonia (12:30)
  • Al Kass Six HD
  • beIN Sports Olympic HD

AFC Kwalifikacje Olimpijskie do lat 23 - Azja - Grupa C (Runda 2)
Arabia Saudyjska vs Irak (12:30)
  • Al Kass Three HD
  • beIN Sports 7 MENA HD

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 19
Girona vs Las Palmas (13:00)
  • Idman TV
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports Max 4 France HD
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • Sky Sports MIX (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub HD Balkans
  • SportsMax 2 HD
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • ViaSport 1 HD

Championship (Anglia) - Kolejka 27
Cardiff City vs Sunderland (13:30)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • Fox Sports 1 Africa
  • Nova Sports 1 HD (GR)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • SportsMax HD
  • Telekanal Futbol
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • Viasat Urheilu HD
  • ViaSport 3 HD

Super League (Grecja) - Kolejka 17
Xanthi vs Platanias (14:00)
  • Nova Sports 3 HD (CYP)
  • Nova Sports 3 HD (GR)

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 20
Lorient vs GFC Ajaccio (15:00)
  • CANAL+ France (SD/HD)

Super League (Indie)
Chennaiyin vs Pune City (15:30)
  • Fox Sports 2 Africa

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 18
Stuttgart vs Hertha Berlin (15:30)
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • Cosmote Sport 3 HD
  • Sky Bundesliga 2 (SD/HD)
  • Sport TV 5

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 18
Augsburg vs Hamburg (15:30)
  • CANAL+ MultiFútbol 2 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 7 HD
  • Sky Bundesliga 3 (SD/HD)

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 18
Werder Bremen vs Hoffenheim (15:30)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • beIN Sports 2 France (SD/HD)
  • beIN Sports 5 MENA HD
  • Cosmote Sport 5 HD
  • Eurosport 2 NEE (SD/HD)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Setanta Sports+ (SD/HD)
  • Sky Bundesliga 4 (SD/HD)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 18
Eintracht Frankfurt vs Freiburg (15:30)
  • Eleven Sports 4 HD (PL)
  • beIN Sports Max 5 France HD
  • Cosmote Sport 6 HD
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Sky Bundesliga 5 (SD/HD)

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 18
Hannover 96 vs Mainz 05 (15:30)
  • Cosmote Sport 8 HD
  • Sky Bundesliga 6 (SD/HD)

Premier League (Anglia) - Kolejka 23
Chelsea vs Leicester City (16:00)
  • IR Cama 3 TV
  • Kwesé Free Sports
  • CANAL+ Sport HD (PL)
  • 6’Eren (SD/HD)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Eurosport 1 Romania (SD/HD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • S Sport (SD/HD)
  • Setanta Kazakhstan (SD/HD)
  • SFR Sport 1 HD
  • Sky Sport 1 Italia (SD/HD)
  • Sky Sport 3 Italia (SD/HD)
  • Spíler TV Hungary
  • Sport 24 At Sea HD
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • TV 2 Sport Premium HD
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Baltic
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Ziggo Sport Voetbal

Premier League (Anglia) - Kolejka 23
West Bromwich Albion vs Brighton & H.A. (16:00)
  • beIN Sports 1 MENA HD
  • beIN Sports MAX 1 Türk (SD/HD)

Premier League (Anglia) - Kolejka 23
Newcastle United vs Swansea City (16:00)
  • beIN Sports 4 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)
  • Sky Sports Premier League ROI (SD/HD)

Premier League (Anglia) - Kolejka 23
Crystal Palace vs Burnley (16:00)
  • beIN Sports 7 MENA HD
  • Match! Futbol 2 (SD/HD)

Premier League (Anglia) - Kolejka 23
Watford vs Southampton (16:00)
  • beIN Sports 8 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 4 (SD/HD)

Premier League (Anglia) - Kolejka 23
Huddersfield Town vs West Ham United (16:00)
  • beIN Sports 9 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 3 (SD/HD)

Championship (Anglia) - Kolejka 27
Middlesbrough vs Fulham (16:00)
  • Eleven Sports 3 HD (PL)
  • beIN Sports 12 MENA HD
  • Fox Sports 1 Africa
  • Nova Sports 4 HD (GR)
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija
  • SportsMax HD
  • Telekanal Futbol
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • ViaSport 3 HD

LigaPro (Portugalia) - Kolejka 20
Sporting Lizbona II vs Sporting Covilhã (16:00)
  • Sporting TV

Super League (Grecja) - Kolejka 17
Apollon Smyrnis vs Panionios (16:15)
  • Nova Sports 1 HD (CYP)
  • Nova Sports 1 HD (GR)

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 19
Real Madryt vs Villarreal (16:15)
  • Idman TV
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN Sports 1 France (SD/HD)
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Eurosport 2 Danmark (SD/HD)
  • Film Plus HD/Sport Plus HD
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Sport 1 Hungary (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia
  • SportsMax 2 HD
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • Viasat Urheilu HD
  • ViaSport 1 HD

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 20
Rennes vs Marseille (17:00)
  • TV 5 Monde Maghreb (SD/HD)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • beIN Sports 6 MENA HD
  • beIN Sports España (SD/HD)
  • beIN Sports MAX 2 Türk (SD/HD)
  • CANAL+ France (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 4 (RO)
  • Nova Sports 3 HD (CYP)
  • Nova Sports 3 HD (GR)
  • Sport 1+ HD Germany
  • Sport TV 1 Slovenia
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)
  • TV 5 Monde Afrique
  • ViaSport 2 HD

LigaPro (Portugalia) - Kolejka 20
Benfica II vs Oliveirense (17:00)
  • Benfica TV 1 (SD/HD)

Towarzyski (Kluby)
Fenerbahçe vs Kukesi (18:00)
  • Smart Spor HD

La Liga 2 (Hiszpania) - Kolejka 22
Almería vs Nástic Tarragona (18:00)
  • SportKlub 6 Serbia

Premier League (Walia) - Kolejka 22
Cefn Druids vs Llandudno (18:15)
  • S4C (Red Button)
  • S4C Digital (SD/HD)

Premier League (Anglia) - Kolejka 23
Tottenham Hotspur vs Everton (18:30)
  • IR Cama 3 TV
  • CANAL+ Sport HD (PL)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Eurosport 1 Romania (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • S Sport (SD/HD)
  • Setanta Kazakhstan (SD/HD)
  • SFR Sport 1 HD
  • Sky Sport 1 Italia (SD/HD)
  • Sky Sport 3 Italia (SD/HD)
  • Spíler TV Hungary
  • Sport 24 At Sea HD
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • TV 2 Sport Premium HD
  • TV 3+ Denmark (SD/HD)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Baltic
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Ziggo Sport Select HD

Championship (Anglia) - Kolejka 27
Nottingham Forest vs Aston Villa (18:30)
  • beIN Sports Turkey 4 (SD/HD)
  • Fox Sports 1 Africa
  • Nova Sport (BG) (SD/HD)
  • Nova Sports 4 HD (GR)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • Sport 1+ HD Germany
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija
  • SportsMax HD
  • Telekanal Futbol
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • ViaSport 3 HD

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 19
Eibar vs Atlético Madryt (18:30)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 2 France (SD/HD)
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Eurosport 2 Danmark (SD/HD)
  • Film Plus HD/Sport Plus HD
  • Film Plus/Sport Plus (SD/HD)
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • Sport 1 Hungary (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia
  • SportsMax 2 HD
  • SuperSport 4 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 2 (SD/HD)
  • Telekom Sport 6
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • Viasat Urheilu HD
  • ViaSport 1 HD
  • Ziggo Sport Voetbal

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 18
RB Leipzig vs Schalke 04 (18:30)
  • Idman TV
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN Sports 5 MENA HD
  • beIN Sports Max 9 France HD
  • BT Sport 3 (SD/HD)
  • CANAL+ MultiFútbol 2 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 3 HD
  • Eurosport 2 NEE (SD/HD)
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Setanta Sports+ (SD/HD)
  • Sky Bundesliga 1 (SD/HD)
  • Sky Sport Buffa Racconta (SD/HD)
  • Sport TV 5

Super League (Grecja) - Kolejka 17
Levadiakos vs Panathinaikos (18:30)
  • Nova Sports 2 HD (CYP)
  • Nova Sports 2 HD (GR)

Florida Cup 2018 - Spectum Stadium, Orlando
Rangers vs Corinthians (19:00)
  • Eleven Sports 3 HD (PL)
  • EIR Sport 2 (SD/HD)
  • Premier Sports (SD/HD)

A Liga (Portugalia) - Kolejka 18
Paços Ferreira vs Marítimo (19:15)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 20
Caen vs Lille (20:00)
  • beIN Sports 8 MENA HD
  • beIN Sports Max 4 France HD
  • Digi Sport 3 (HU)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 20
Dijon vs Metz (20:00)
  • beIN Sports Max 5 France HD

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 20
Montpellier vs Monaco (20:00)
  • Eleven Sports 4 HD (PL)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • beIN Sports 6 MENA HD
  • beIN Sports España (SD/HD)
  • beIN Sports Max 6 France HD
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)
  • Diema Sport (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (RO)
  • Nova Sports 1 HD (CYP)
  • Nova Sports 1 HD (GR)
  • Sport TV 4 (SD/HD)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 20
Nice vs Amiens (20:00)
  • Arena Sport 3 HD (HR)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • beIN Sports 4 MENA HD
  • beIN Sports Max 7 France HD
  • Digi Sport 2 (HU) (SD/HD)
  • Match! Futbol 2 (SD/HD)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 20
Troyes vs Bordeaux (20:00)
  • Arena Sport 5 (SERB)
  • Arena Sport 5 HD (HR)
  • beIN Sports Max 8 France HD

CAF Mistrzostwa Narodów Afryki 2018 - Grupa A (Runda 1)
Maroko vs Mauretania (20:30)
  • Arryadia TNT
  • Laayoune
  • ORTB Benin
  • beIN Sports 1 MENA HD
  • beIN Sports Max 9 France HD

La Liga 2 (Hiszpania) - Kolejka 22
Real Zaragoza vs Tenerife (20:30)
  • GOL España
  • SportKlub 5 Serbia

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 19
Deportivo La Coruña vs Valencia (20:45)
  • Idman TV
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 2 France (SD/HD)
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Eurosport 2 Danmark (SD/HD)
  • Film Plus/Sport Plus (SD)
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sport 1 Hungary (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5
  • TV+ Bulgaria
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • ViaSport 1 HD
  • Ziggo Sport Select HD

Florida Cup 2018 - Central Broward Stadium, Lauderhill
Barcelona Guayaquil vs Legia Warszawa (21:00)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • EIR Sport 2 (SD/HD)
  • Premier Sports (SD/HD)

A Liga (Portugalia) - Kolejka 18
Sporting Braga vs Benfica (21:30)
  • FreeSports
  • Tivibu Spor 1 (SD/HD)
  • beIN Sports Max 1 España (SD/HD)
  • Cosmote Sport 5 HD
  • SFR Sport 1 HD
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • SportKlub 4 Serbia
  • Ziggo Sport Voetbal


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama