reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-02-10

Zobacz plan transmisji na dzień: 2018-06-25 - 2018-06-26 - 2018-06-27
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
Mineiro 1 (Brazylia) - Runda 6
Democrata vs Cruzeiro (00:30)
  • PFC International

Liga A (Australia) - Kolejka 20
Melbourne City vs Sydney FC (09:50)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • beIN Sports HD España
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • SportDigital.tv (SD/HD)

Towarzyski (Kluby)
Zenit St Petersburg vs Maribor (10:00)
  • Match! Planeta
  • Match! TV Russia (SD/HD)

1. Lig (Turcja) - Kolejka 21
Elazigspor vs Denizlispor (11:00)
  • beIN Sports Max 2 HD Türk HD

1. Lig (Turcja) - Kolejka 21
Boluspor vs Manisaspor (11:00)
  • beIN Sports Max 1 HD Türk

Super Lig (Turcja) - Kolejka 21
Göztepe vs Osmanlispor (11:30)
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)

LigaPro (Portugalia) - Kolejka 24
Penafiel vs Varzim (12:15)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 23
Villarreal vs Alavés (13:00)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN LaLiga HD
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports Max 5 HD France
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Film Plus/Sport Plus (SD)
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • Sport 1 Hungary (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija
  • SportKlub HD Balkans
  • Telekom Sport 3
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • Viasat Urheilu HD
  • ViaSport 1 HD
  • Ziggo Sport Voetbal

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 22
Union Berlin vs Fortuna Düsseldorf (13:00)
  • Eleven Sports 3 HD (PL)
  • Cosmote Sport 3 HD
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Sky Bundesliga 3 (SD/HD)

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 22
Duisburg vs Arminia Bielefeld (13:00)
  • Sky Bundesliga 4 (SD/HD)

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 22
Jahn Regensburg vs Heidenheim (13:00)
  • Sky Bundesliga 5 (SD/HD)

Towarzyski (Kluby)
Elfsborg vs Orgryte (13:00)
  • C More Fotboll HD (S)

FA Cup (Szkocja) - 5 Runda
Celtic vs Partick Thistle (13:15)
  • BBC One Scotland (SD/HD)
  • SportKlub 5 Serbia

Premier League (Anglia) - Kolejka 27
Tottenham Hotspur vs Arsenal (13:30)
  • Idman TV
  • CANAL+ 4K Ultra HD (PL)
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • 6’Eren (SD/HD)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • beIN Sports MENA 4K
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Eurosport 1 Romania (SD/HD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • S Sport (SD/HD)
  • Setanta Kazakhstan (SD/HD)
  • SFR Sport 1 HD
  • Sky Sport 3 Italia (SD/HD)
  • Spíler TV Hungary
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • SuperSport 1 HD (DigitAlb)
  • TV 2 Sport Premium HD
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Baltic
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Viasat UHD (4K)
  • Ziggo Sport Select HD

Championship (Anglia) - Kolejka 31
Sheffield United vs Leeds United (13:30)
  • Eleven Sports 4 HD (PL)
  • Arena Sport 1 (SD/HD) (SK)
  • beIN Sports Turkey 4 (SD/HD)
  • Fox Sports 1 Africa
  • Nova Sports 1 HD (GR)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • SportKlub 4 Serbia
  • Telekanal Futbol
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • ViaSport 3 HD

1. Lig (Turcja) - Kolejka 21
Caykur Rizespor vs Altinordu (13:30)
  • beIN Sports Max 1 HD Türk

3. Liga (Niemcy) - Kolejka 24
Hansa Rostock vs Würzburger Kickers (14:00)
  • BR Fernsehen (SD/HD)
  • NDR Fernsehen (SD/HD)

3. Liga (Niemcy) - Kolejka 24
Magdeburg vs Preussen Munster (14:00)
  • MDR Fernsehen (SD/HD)

Super League (Grecja) - Kolejka 21
Xanthi vs Kerkyra (14:00)
  • Nova Sports 3 HD (CYP)
  • Nova Sports 3 HD (GR)

Football League (Grecja) - Kolejka 16
Panserraikos vs Aris Thessaloniki (14:00)
  • ERT 3

Towarzyski (Kluby)
Frej vs Hammarby (14:00)
  • C More Live HD (N/S)

Superliga (Albania) - Kolejka 19
Kukesi vs Kamza (14:00)
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)

Superliga (Albania) - Kolejka 19
Lushnja vs Vllaznia Shkodër (14:00)
  • SuperSport 4 HD (DigitAlb)

Super Lig (Turcja) - Kolejka 21
Gençlerbirligi vs Trabzonspor (14:00)
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • Fox Sports 2 Africa
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia

Serie B (Włochy) - Kolejka 25
Carpi vs Cremonese (15:00)
  • Sky Calcio 5 (SD/HD)

Serie B (Włochy) - Kolejka 25
Pescara vs Salernitana (15:00)
  • Sky Calcio 4 (SD/HD)

Serie B (Włochy) - Kolejka 25
Ascoli vs Empoli (15:00)
  • Sky Calcio 3 (SD/HD)

Serie B (Włochy) - Kolejka 25
Bari vs Frosinone (15:00)
  • Sky Calcio 2 (SD/HD)

Serie A (Włochy) - Kolejka 24
SPAL vs AC Milan (15:00)
  • Eleven Sports 3 HD (PL)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport BiH
  • beIN Sports 4 MENA HD
  • beIN Sports HD España
  • beIN Sports Max 5 HD France
  • Canal 9 (DK) (SD/HD)
  • Cosmote Sport 5 HD
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • EIR Sport 1
  • Match! Futbol 2 (SD/HD)
  • Ring.bg (SD/HD)
  • Setanta Sports+ (SD/HD)
  • Sky Calcio 1 (SD/HD)
  • Sport 1 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • Tivibu Spor 2 HD
  • Viasat Sport Sweden (SD/HD)
  • Viasat Urheilu HD
  • ViaSport 2 HD

Serie B (Włochy) - Kolejka 25
Avellino vs Cesena (15:00)
  • Sky Calcio 6 (SD/HD)

Serie B (Włochy) - Kolejka 25
Pro Vercelli vs Brescia (15:00)
  • Sky Calcio 7 (SD/HD)

Serie B (Włochy) - Kolejka 25
Spezia vs Venezia (15:00)
  • Sky Calcio 8 (SD/HD)
  • Sky Sport Mix (SD/HD)

Serie B (Włochy) - Kolejka 25
Ternana vs Virtus Entella (15:00)
  • Sky Calcio 9

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 25
Lens vs Valenciennes (15:00)
  • beIN Sports 1 HD France

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 21
Rijeka vs Istra 1961 (15:00)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Arena Sport 3 HD (HR)

Towarzyski (Kluby)
Djurgården vs Bodø/Glimt (15:00)
  • C More Fotboll HD (S)

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 22
Pogoń Szczecin vs Sandecja Nowy Sącz (15:30)
  • nSport+ HD

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 22
Borussia Dortmund vs Hamburg (15:30)
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • beIN Sports Max 6 HD France
  • CANAL+ MultiFútbol 2 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Dajto (SD/HD)
  • Eurosport 2 NEE (SD/HD)
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Sky Bundesliga 2 (SD/HD)
  • Sport TV 5

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 22
Eintracht Frankfurt vs FC Köln (15:30)
  • Cosmote Sport 7 HD
  • Sky Bundesliga 3 (SD/HD)

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 22
Bayer Leverkusen vs Hertha Berlin (15:30)
  • Idman TV
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN Sports Max 7 HD France
  • CANAL+ MultiFútbol 3 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 3 HD
  • Sky Bundesliga 4 (SD/HD)

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 22
Hannover 96 vs Freiburg (15:30)
  • Sky Bundesliga 5 (SD/HD)

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 22
Hoffenheim vs Mainz 05 (15:30)
  • beIN Sports Max 8 HD France
  • Cosmote Sport 8 HD
  • Sky Bundesliga 6 (SD/HD)

Premier League (Anglia) - Kolejka 27
Everton vs Crystal Palace (16:00)
  • Kwesé Free Sports
  • 6’Eren (SD/HD)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • S Sport (SD/HD)
  • Spíler TV Hungary
  • TV 2 Sport Premium HD

Premier League (Anglia) - Kolejka 27
West Ham United vs Watford (16:00)
  • beIN Sports 9 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 3 (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Setanta Kazakhstan (SD/HD)
  • Sky Sports Premier League ROI (SD/HD)
  • Viasat Jalkapallo HD

Premier League (Anglia) - Kolejka 27
Stoke City vs Brighton & H.A. (16:00)
  • beIN Sports 7 MENA HD
  • beIN Sports Max 1 HD Türk

Premier League (Anglia) - Kolejka 27
Swansea City vs Burnley (16:00)
  • beIN Sports 8 MENA HD
  • beIN Sports Max 2 HD Türk HD

Championship (Anglia) - Kolejka 31
Bristol City vs Sunderland (16:00)
  • Fox Sports 1 Africa
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia
  • Telekanal Futbol
  • ViaSport 3 HD
  • Ziggo Sport Voetbal

Bundesliga (Austria) - Kolejka 22
Altach vs Salzburg (16:00)
  • SportKlub Polska HD
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

Superliga (Dania) - Kolejka 20
Silkeborg vs AaB Aalborg (16:00)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)

Super League (Grecja) - Kolejka 21
Panionios vs Lamia (16:15)
  • Nova Sports 1 HD (CYP)
  • Nova Sports 1 HD (GR)

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 23
Málaga vs Atlético Madryt (16:15)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • beIN LaLiga HD
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 2 HD France
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Digi Sport 3 (RO)
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Film Plus HD/Sport Plus HD
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Sport 2 Hungary
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 4
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • ViaSport 1 HD
  • Ziggo Sport Select HD

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 25
Toulouse vs Paris St Germain (17:00)
  • TV 5 Monde Maghreb (SD/HD)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • Arena Sport 5 HD (HR)
  • beIN Sports HD España
  • beIN Sports Turkey 4 (SD/HD)
  • CANAL+ France (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • Fox Sports 2 Africa
  • Match! Futbol 2 (SD/HD)
  • Nova Sport (BG) (SD/HD)
  • Nova Sports 3 HD (CYP)
  • Nova Sports 3 HD (GR)
  • Sport 1+ HD Germany
  • Sport 2 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • TV 5 Monde Afrique

A Liga (Portugalia) - Kolejka 22
Rio Ave vs Marítimo (17:00)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

Towarzyski (Kluby)
BK Häcken vs Shandong Luneng (17:00)
  • C More Fotboll HD (S)

Liga I (Rumunia) - Kolejka 24
Juventus Bukareszt vs FC Viitorul (17:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Look Plus (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 21
Osijek vs Dinamo Zagreb (17:00)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Arena Sport 3 HD (HR)

Superliga (Albania) - Kolejka 19
Teuta vs Luftëtari (17:00)
  • SuperSport 4 HD (DigitAlb)

Super Lig (Turcja) - Kolejka 21
Besiktas vs Karabükspor (17:00)
  • beIN Sports Max 4 HD France
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • Fox Sports 2 Africa
  • SportKlub HD Balkans

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 22
Cracovia Kraków vs Śląsk Wrocław (18:00)
  • CANAL+ Sport HD (PL)

Futsal Euro 2018 (Lublana) - mecz o 3. miejsce
Rosja vs Kazachstan (18:00)
  • Polsat Sport Extra (SD/HD)

Serie A (Włochy) - Kolejka 24
Crotone vs Atalanta (18:00)
  • Eleven Sports 4 HD (PL)
  • Arena Sport 4 HD (HR)
  • beIN Sports 4 MENA HD
  • beIN Sports Max 9 HD France
  • Cosmote Sport 7 HD
  • Digi Sport 2 (HU) (SD/HD)
  • Sky Calcio 1 (SD/HD)
  • Sky Super Calcio (SD/HD)
  • Sport 1 (CZ/SK) (SD/HD)
  • SuperSport 5 HD (DigitAlb)
  • Tivibu Spor 2 HD
  • ViaSport 2 HD

Pro League (Belgia) - Kolejka 26
Oostende vs Anderlecht (18:00)
  • Arena Sport 1 (SD/HD) (SK)
  • Digi Sport 3 (HU)
  • Foot+ Multisports 1 (253)
  • Fox Sports 1 Africa
  • Sport 1+ HD Germany
  • Ziggo Sport Voetbal

La Liga 2 (Hiszpania) - Kolejka 26
Cádiz vs Real Oviedo (18:00)
  • Movistar Partidazo (SD/HD)

Superliga (Dania) - Kolejka 20
FC Kopenhaga vs Randers (18:00)
  • Canal 9 (DK) (SD/HD)

Premier League (Anglia) - Kolejka 27
Manchester City vs Leicester City (18:30)
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Eurosport 1 Romania (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • S Sport (SD/HD)
  • Setanta Kazakhstan (SD/HD)
  • SFR Sport 1 HD
  • Sky Sport 3 Italia (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • Sky Sports Premier League (SD/HD)
  • Sky Ultra HD 1 (4K)
  • Spíler TV Hungary
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • TV 2 Sport Premium HD
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Ziggo Sport Select HD

National League (Anglia) - Kolejka 33
Dagenham & Redbridge vs Aldershot (18:30)
  • BT Sport 1 (SD/HD)

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 23
Leganés vs Eibar (18:30)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • beIN LaLiga HD
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports Max 10 HD France
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 3 (RO)
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Eurosport 2 Danmark (SD/HD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Sky Calcio 10
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • SportKlub HD Balkans
  • Telekom Sport 3
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • ViaSport 1 HD

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 22
Bayern Monachium vs Schalke 04 (18:30)
  • Idman TV
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN Sports 2 HD France
  • BT Sport 2 (SD/HD)
  • CANAL+ MultiFútbol 2 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 3 HD
  • Eurosport 2 NEE (SD/HD)
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Setanta Sports+ (SD/HD)
  • Sky Bundesliga 1 (SD/HD)
  • Sky Bundesliga UHD
  • Sport TV 4 (SD/HD)

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 23
Utrecht vs PEC Zwolle (18:30)
  • Fox Sports 3 (NED)

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 23
Heracles Almelo vs Willem ll (18:30)
  • Fox Sports 5 (NED)

Super League (Grecja) - Kolejka 21
PAS Giannina vs Panathinaikos (18:30)
  • Nova Sports 2 HD (CYP)
  • Nova Sports 2 HD (GR)

Bundesliga (Austria) - Kolejka 22
Austria Wiedeń vs LASK Linz (18:30)
  • Sky Sport 2 Germany (SD/HD)
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

Bundesliga (Austria) - Kolejka 22
Sturm Graz vs WAC (18:30)
  • SportKlub Polska HD
  • Sky Sport 4 Germany (SD/HD)
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

Bundesliga (Austria) - Kolejka 22
St Pölten vs Mattersburg (18:30)
  • Sky Sport 5 Germany (SD/HD)
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

A Liga (Portugalia) - Kolejka 22
Sporting Braga vs Vitória Setúbal (19:15)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

Carioca 1 (Brazylia) - Taça Guanabara półfinał
Flamengo vs Botafogo (19:30)
  • PFC International

Paulista A1 (Brazylia) - Kolejka 6
Ferroviária vs Santos FC (19:30)
  • Arena Sport 2 HD (HR)

Liga I (Rumunia) - Kolejka 24
Club FCSB vs CFR Cluj (19:45)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Look Plus (SD/HD)
  • Look TV (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 23
Sparta Rotterdam vs PSV Eindhoven (19:45)
  • Polsat Sport News HD
  • Arena Sport 1 (SD/HD) (SK)
  • CANAL+ MultiFútbol 3 (SD/HD)
  • Fox Sports 1 HD (NED)
  • Nova Sports 1 HD (GR)
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija
  • SuperSport 6 HD (DigitAlb)
  • Telekanal Futbol
  • Tivibu Spor 3 HD

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 25
Angers vs Monaco (20:00)
  • Eleven Sports 3 HD (PL)
  • Eleven Sports 4 HD (PL)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Arena Sport 3 HD (HR)
  • beIN Sports Max 2 HD España
  • beIN Sports Max 4 HD France
  • beIN Sports Turkey 4 (SD/HD)
  • Diema Sport (SD/HD)
  • Digi Sport 2 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 4 (RO)
  • Fox Sports 1 Africa
  • Nova Sports 3 HD (CYP)
  • Nova Sports 3 HD (GR)
  • Sport TV 5

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 25
Bordeaux vs Amiens (20:00)
  • Arena Sport 5 HD (HR)
  • beIN Sports Max 5 HD France

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 25
Dijon vs Nice (20:00)
  • beIN Sports Max 6 HD France
  • Digi Sport 3 (HU)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 25
Guingamp vs Caen (20:00)
  • beIN Sports Max 7 HD France

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 25
Metz vs Montpellier (20:00)
  • beIN Sports Max 8 HD France

La Liga 2 (Hiszpania) - Kolejka 26
Almería vs Osasuna (20:00)
  • SportKlub 6 Serbia

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 22
Lechia Gdańsk vs Wisła Kraków (20:30)
  • CANAL+ Sport HD (PL)

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 23
Real Madryt vs Real Sociedad (20:45)
  • Idman TV
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 2 HD France
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports MENA 4K
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Eurosport 2 Danmark (SD/HD)
  • Film Plus HD/Sport Plus HD
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Movistar Partidazo (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Sky Sport Plus (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sport 2 Hungary
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 2 (SD/HD)
  • Telekom Sport 6
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • ViaSport 1 HD
  • Ziggo Sport Select HD

Serie A (Włochy) - Kolejka 24
Napoli vs Lazio (20:45)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • Arena Sport 4 HD (HR)
  • beIN Sports 3 HD France
  • beIN Sports 4 MENA HD
  • beIN Sports HD España
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (RO)
  • Match! Futbol 2 (SD/HD)
  • Ring.bg (SD/HD)
  • Setanta Sports+ (SD/HD)
  • Sky Calcio 1 (SD/HD)
  • Sky Sport 1 Italia (SD/HD)
  • Sky Super Calcio (SD/HD)
  • Sport 1 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • Tivibu Spor 2 HD
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • ViaSport 2 HD

Futsal Euro 2018 (Lublana) - Finał
Portugalia vs Hiszpania (20:45)
  • Polsat Sport Extra (SD/HD)

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 23
AZ Alkmaar vs VVV-Venlo (20:45)
  • Fox Sports 3 (NED)

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 23
Heerenveen vs Roda JC (20:45)
  • Fox Sports 5 (NED)
  • ViaSport 3 HD

A Liga (Portugalia) - Kolejka 22
Portimonense vs Benfica (21:30)
  • RTP Africa
  • RTP Internacional
  • beIN Sports Max 1 HD España
  • Cosmote Sport 8 HD
  • SFR Sport 1 HD
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija
  • Tivibu Spor 82

Paulista A1 (Brazylia) - Kolejka 6
Mirassol vs Palmeiras (22:00)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • beIN Sports Max 2 HD España
  • beIN Sports Turkey 3 (SD/HD)
  • PFC International


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama