reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-03-16

Zobacz plan transmisji na dzień: 2018-08-20 - 2018-08-21 - 2018-08-22
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
Copo do Brasil (Brazylia) - 3 Runda (drugie spotkanie) [2-1]
Avaí vs Fluminense (01:30)
  • Abu Dhabi Sports HD 3
  • beIN Sports Max 1 HD España

CONMEBOL Copa Libertadores - Faza Grupowa: Runda 2
Independiente vs Millonarios (01:30)
  • SportKlub Polska HD
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • beIN Sports HD España
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportDigital.tv (SD/HD)

Liga A (Australia) - Kolejka 23
Adelaide United vs Melbourne City (09:50)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia

Liga Mistrzów UEFA - ćwierćfinał
losowanie vs - (12:00)
  • CANAL+ Sport HD (PL)
  • Eurosport 1 Polska (SD/HD)
  • nSport+ HD
  • beIN Sports HD España
  • British 1 Eurosport (SD/HD)
  • BT Sport 3 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Eurosport 1
  • Eurosport 1 Denmark HD
  • Eurosport 1 Sweden HD
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Real Madrid TV
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)
  • Viasat Sport Baltic
  • ViaSport 1 HD

UEFA Liga Europejska - ćwierćfinał
losowanie vs - (13:00)
  • CANAL+ Sport HD (PL)
  • Eurosport 1 Polska (SD/HD)
  • nSport+ HD
  • beIN Sports HD España
  • British 1 Eurosport (SD/HD)
  • BT Sport 3 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Eurosport 1
  • Eurosport 1 Denmark HD
  • Fox Sports 1 HD (NED)
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)

1. Lig (Turcja) - Kolejka 28
Adana Demirspor vs Ümraniyespor (16:00)
  • beIN Sports Max 1 HD Türk

1. Lig (Turcja) - Kolejka 28
Caykur Rizespor vs Adanaspor (16:00)
  • beIN Sports Max 2 HD Türk HD

First League (Bułgaria) - Kolejka 26
Septemvri Sofia vs Vereya (16:30)
  • Diema Sport (SD/HD)

Superliga Srbije (Serbia) - Kolejka 28
Voždovac vs Radnicki Nis (17:00)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 6 HD (HR)
  • Arena Sport BiH

Liga I (Rumunia) - Runda 2
Juventus Bukareszt vs ACS Poli Timisoara (17:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 28
Piast Gliwice vs Zagłębie Lubin (18:00)
  • Eurosport 2 Polska HD

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 26
Istra 1961 vs Slaven Koprivnica (18:00)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 4 (SERB)

Super Lig (Turcja) - Kolejka 26
Kasimpasa vs Antalyaspor (18:00)
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija

Super Lig (Turcja) - Kolejka 26
Karabükspor vs Osmanlispor (18:00)
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)

Major League Soccer (USA)
DC United vs Houston Dynamo (18:30)
  • Abu Dhabi Sports HD 4

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 27
Holstein Kiel vs Heidenheim (18:30)
  • Sky Bundesliga 3 (SD/HD)

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 27
Fortuna Düsseldorf vs Arminia Bielefeld (18:30)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • Cosmote Sport 7 HD
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Sky Bundesliga 2 (SD/HD)

1. Division (Dania) - Kolejka 22
Vejle BK vs Skive (19:45)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)

Liga I (Rumunia) - Runda 2
FC Viitorul vs CSU Craiova (19:45)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 30
Lorient vs Orléans (20:00)
  • beIN Sports 2 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 30
Bourg-Peronnas vs Niort (20:00)
  • beIN Sports Max 4 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 30
Châteauroux vs Le Havre (20:00)
  • beIN Sports Max 5 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 30
Clermont Foot vs Nancy (20:00)
  • beIN Sports Max 6 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 30
GFC Ajaccio vs Ajaccio (20:00)
  • beIN Sports Max 7 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 30
Quevilly vs Auxerre (20:00)
  • beIN Sports Max 8 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 30
Sochaux vs Tours (20:00)
  • beIN Sports Max 9 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 30
Valenciennes vs Paris FC (20:00)
  • beIN Sports Max 10 HD France

Centenary Shield 2018 (reprezentacje do lat 18) - Kenilworth Stadium, Luton
Anglia vs Irlandia (20:00)
  • FreeSports (SD/HD)
  • EIR Sport 1

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 28
Excelsior vs ADO Den Haag (20:00)
  • Fox Sports 3 (NED)

First League (Czechy) - Kolejka 21
Slovan Liberec vs Zbrojovka Brno (20:15)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 6 HD (HR)
  • Arena Sport BiH
  • ČT Sport (SD/HD)

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 28
Lech Poznań vs Lechia Gdańsk (20:30)
  • CANAL+ Sport HD (PL)

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 27
Freiburg vs Stuttgart (20:30)
  • Idman TV
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • BT Sport 2 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 3 HD
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • Setanta Sports+ (SD/HD)

Serie B (Włochy) - Kolejka 31
Foggia vs Cesena (20:30)
  • Sky Calcio 1 (SD/HD)

Premiership (Szkocja) - Kolejka 31
St Johnstone vs Hibernian (20:45)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • Arena Sport 4 HD (HR)
  • BT Sport 1 (SD/HD)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 30
Monaco vs Lille (20:45)
  • Eleven Sports 3 HD (PL)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Arena Sport 3 HD (HR)
  • beIN Sports HD España
  • CANAL+ Sport (FR) (SD/HD)
  • Diema Sport (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Nova Sports 2 HD (CYP)
  • Nova Sports 2 HD (GR)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Setanta Sports Georgia (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • ViaSport 2 HD

1. Liga (Polska) - Kolejka 22
Chojniczanka Chojnice vs GKS Katowice (20:45)
  • Polsat Sport Extra (SD/HD)

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 29
Levante vs Eibar (21:00)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • Eleven Sports 4 HD (PL)
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Eurosport 2 Danmark (SD/HD)
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • GOL España
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija
  • Telekom Sport 3
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • Viasat Urheilu HD
  • ViaSport 1 HD

Premier League (Anglia) - Kolejka 31
Tottenham Hotspur vs Newcastle United (21:00)
  • Mecz przełożony!

A Liga (Portugalia) - Kolejka 27
Vitória Setúbal vs Portimonense (21:30)
  • Sport TV 1 (SD/HD)


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama