reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-04-18

Zobacz plan transmisji na dzień: 2018-04-21 - 2018-04-22 - 2018-04-23
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
Série B (Brazylia) - Runda 2
Boa Esporte vs Fortaleza (00:15)
  • PFC International

Liga Mistrzów CONCACAF - Finał (pierwsze spotkanie)
Toronto FC vs Chivas Guadalajara (02:15)
  • Sport 1 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport 1 Hungary (SD/HD)
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)

CONMEBOL Copa Libertadores - Faza Grupowa: Runda 4
Cerro Porteño vs Grêmio (02:30)
  • SportKlub Polska HD
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • beIN Sports España (SD/HD)
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • S Sport (SD/HD)
  • Sport 1+ HD Germany
  • Sport TV 3 (SD/HD)

Azjatycka Liga Mistrzów AFC - Faza Grupowa: Runda 6
Melbourne Victory vs Shanghai SIPG (12:00)
  • beIN Sports 1 MENA HD

Azjatycka Liga Mistrzów AFC - Faza Grupowa: Runda 6
Jeonbuk Motors vs Kitchee (13:00)
  • beIN Sports 3 MENA HD

Albański Puchar - półfinał (drugie spotkanie)
Kukesi vs Laçi (14:00)
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)

First League (Bułgaria) - Kolejka 30
Vereya vs Botev Plovdiv (14:00)
  • Nova Sport (BG) (SD/HD)

1. SNL (Słowenia) - Kolejka 20
Domzale vs Celje (16:00)
  • Sport TV 1 Slovenia

Serbski Puchar (Kup Srbije) - półfinał (pierwsze spotkanie)
Macva Sabac vs Mladost Lucani (16:00)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 6 HD (HR)
  • Arena Sport BiH

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 30
Rudes Zagreb vs Lokomotiva Zagreb (16:00)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)

Albański Puchar - półfinał (drugie spotkanie)
Flamurtari Vlorë vs Skënderbeu (17:00)
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)

First League (Czarnogóra) - Kolejka 25
Sutjeska vs Rudar Pljevlja (17:00)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • Arena Sport 5 HD (HR)

Kubok Rossii (Rosja) - półfinał
Avangard Kursk vs Shinnik (17:00)
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija

First League (Bułgaria) - Kolejka 30
CSKA Sofia vs Levski Sofia (17:00)
  • Diema Sport (SD/HD)

Kubok Rossii (Rosja) - półfinał
Spartak Moskwa vs Tosno (17:30)
  • nSport+ HD
  • Match! Planeta
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • SportKlub 6 Serbia

Regional Cup (Niemcy) - Baden - półfinał
Karlsruhe vs Waldhof Mannheim (17:30)
  • Sport 1 Germany (SD/HD)

Serie A (Włochy) - Kolejka 33
Benevento vs Atalanta (18:00)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • Arena Sport 4 HD (HR)
  • Arena Sport 5 (SERB)
  • beIN Sports 1 MENA HD
  • beIN Sports España (SD/HD)
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 8 HD
  • Sky Calcio 2 (SD/HD)
  • Sport 1 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • Tivibu Spor 2 HD
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • ViaSport 2 HD

ÖFB Cup (Austria) - półfinał
Mattersburg vs Salzburg (18:00)
  • Puls 4 (SD/HD)

Superliga (Dania) - Kolejka 30
Horsens vs Nordsjælland (18:00)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)

Superliga (Dania) - Kolejka 30
Randers vs OB Odense (18:00)
  • Eurosport 2 Danmark (SD/HD)

1. SNL (Słowenia) - Kolejka 19
Krsko vs Gorica (18:00)
  • Sport TV 1 Slovenia

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 30
Dinamo Zagreb vs Osijek (18:00)
  • Arena Sport 3 HD (HR)

Ukraiński Puchar - półfinał
Dnipro-1 vs Dynamo Kijów (18:00)
  • 2+2

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 32
Roda JC vs PSV Eindhoven (18:30)
  • Polsat Sport Extra (SD/HD)
  • Arena Sport 1 (SD/HD) (SK)
  • Fox Sports 1 HD (NED)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • Mtel Sport 2
  • Nova Sports 3 HD (GR)
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • Sky Sports MIX (SD/HD)
  • Sport 1 Ukraine
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • SuperSport 5 HD (DigitAlb)
  • Tivibu Spor 3 HD

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 32
AZ Alkmaar vs Vitesse Arnhem (18:30)
  • Fox Sports 3 (NED)

Premier League (Rosja) - Kolejka 23
Zenit St Petersburg vs Dinamo Moskwa (18:30)
  • Abu Dhabi Sports HD 4
  • Nash Futbol (SD/HD)
  • SportKlub 5 Serbia

Premier League (Rosja) - Kolejka 23
Lokomotiv Moskwa vs Akhmat Grozny (18:30)
  • Match! Futbol 2 (SD/HD)

Grecki Puchar - półfinał (drugie spotkanie)
AEK Ateny vs AEL Larissa (18:30)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Cosmote Sport 1 HD

Serbski Puchar (Kup Srbije) - półfinał (pierwsze spotkanie)
Cukaricki vs Partizan Belgrad (18:30)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 6 HD (HR)
  • Arena Sport BiH

Ukraiński Puchar - półfinał
Shakhtar Donetsk vs Mariupol (18:30)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • SportKlub 4 Serbia

Premier League (Rosja) - Kolejka 23
CSKA Moskwa vs Amkar Perm (19:00)
  • Abu Dhabi Sports HD 3
  • Arena Sport 2 (SK)
  • Match! Nash Sport
  • Sport 2 Ukraine

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 4
Orebro vs AlK Sztokholm (19:00)
  • C More Sport HD (S)
  • TV 2 Sport Premium 3 HD

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 4
Sirius vs BK Häcken (19:00)
  • C More Live 3 HD

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 4
Kalmar vs Ostersund (19:00)
  • C More Live 2 HD

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 4
Djurgården vs Malmö (19:00)
  • C More Fotboll HD (S)
  • Nova Sports 5 HD (CYP)
  • Nova Sports 5 HD (GR)
  • Sportkanalen HD

Turecki Puchar - półfinał (drugie spotkanie) [2-1]
Galatasaray vs Akhisarspor (19:30)
  • A Spor (SD/HD)
  • Digi Sport 2 HD (SK)

First League (Bułgaria) - Kolejka 30
Ludogorets vs Beroe (19:30)
  • Diema Sport (SD/HD)

Taça de Portugal (Portugalia) - półfinał (drugie spotkanie)
Caldes SC vs Aves (19:30)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 33
Espanyol vs Eibar (19:30)
  • beIN LaLiga Max 1 (SD/HD)
  • beIN Sports 12 MENA HD
  • beIN Sports Max 4 France HD
  • Telekom Sport 4

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 33
Valencia vs Getafe (19:30)
  • Idman TV
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 2 France (SD/HD)
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 3 (RO)
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Film Plus/Sport Plus (SD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 6 Serbia
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • ViaSport 1 HD
  • Ziggo Sport Select HD

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 32
Excelsior vs Heracles Almelo (19:45)
  • Fox Sports 5 (NED)

Super League (Szwajcaria) - Kolejka 30
Sion vs Lugano (20:00)
  • RSI La 2 HD
  • RTS Deux HD
  • SRF Zwei HD

Superliga (Dania) - Kolejka 30
FC Kopenhaga vs AaB Aalborg (20:00)
  • Canal 9 (DK) (SD/HD)

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 30
Hajduk Split vs Cibalia (20:00)
  • Arena Sport 3 HD (HR)

Magyar Cup (Węgry) - półfinał (pierwsze spotkanie)
Puskás Akadémia vs Debrecen (20:15)
  • M4 Sport (SD/HD)

ÖFB Cup (Austria) - półfinał
Sturm Graz vs Rapid Wiedeń (20:30)
  • ORF Eins (SD/HD)

Pro League (Belgia) - Play-Off I, Runda 4
Standard Liège vs Anderlecht (20:30)
  • Arena Sport 2 (SK)
  • beIN Sports Max 1 España (SD/HD)
  • Digi Sport 4 (RO)
  • EIR Sport 2 (SD/HD)
  • Look TV (SD/HD)
  • Premier Sports (SD/HD)

Puchar Polski (Polska) - półfinał (drugie spotkanie) [1-1]
Legia Warszawa vs Górnik Zabrze (20:30)
  • Polsat Sport (SD/HD)
  • Super Polsat (SD/HD)

Serie A (Włochy) - Kolejka 33
Fiorentina vs Lazio (20:45)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • Arena Sport 6 HD (HR)
  • beIN Sports 1 MENA HD
  • beIN Sports Max 7 France HD
  • BT Sport Extra 4
  • Cosmote Sport 7 HD
  • Digi Sport 3 (RO)
  • Sky Calcio 4 (SD/HD)
  • SuperSport 6 HD (DigitAlb)
  • Tivibu Spor 5 HD

Serie A (Włochy) - Kolejka 33
Napoli vs Udinese (20:45)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • Arena Sport 4 HD (HR)
  • Arena Sport 5 (SERB)
  • beIN Sports Max 3 España (SD/HD)
  • beIN Sports Max 8 France HD
  • BT Sport 2 (SD/HD)
  • BT Sport Extra 2
  • Cosmote Sport 5 HD
  • Digi Sport 2 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • EIR Sport 1
  • Eurosport 2 Danmark (SD/HD)
  • Sky Calcio 3 (SD/HD)
  • Sport 1 (CZ/SK) (SD/HD)
  • SuperSport 4 HD (DigitAlb)
  • Tivibu Spor 4 HD
  • TV 10 Sweden

Serie A (Włochy) - Kolejka 33
Torino vs AC Milan (20:45)
  • Eleven Sports 4 HD (PL)
  • beIN Sports 9 MENA HD
  • beIN Sports Max 10 France HD
  • BT Sport Extra 3
  • Cosmote Sport 8 HD
  • Digi Sport 3 (HU)
  • Sky Calcio 2 (SD/HD)
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • Tivibu Spor 3 HD

Serie A (Włochy) - Kolejka 33
Crotone vs Juventus (20:45)
  • Eleven Sports 3 HD (PL)
  • Arena Sport 2 (SERB)
  • beIN Sports 4 MENA HD
  • beIN Sports Max 2 España (SD/HD)
  • beIN Sports Max 6 France HD
  • BT Sport 3 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 4 HD
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • Match! Futbol 2 (SD/HD)
  • Ring.bg (SD/HD)
  • Setanta Sports+ (SD/HD)
  • Sky Calcio 1 (SD/HD)
  • Sky Sport 1 Italia (SD/HD)
  • Sport TV 4 (SD/HD)
  • SuperSport 1 HD (DigitAlb)
  • Tivibu Spor 2 HD
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • ViaSport 2 HD

Premier League (Anglia) - Kolejka 35
Bournemouth vs Manchester United (20:45)
  • CANAL+ Sport HD (PL)
  • 6’Eren (SD/HD)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 3 HD
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Eurosport 1 Romania (SD/HD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • S Sport (SD/HD)
  • SFR Sport 1 HD
  • Sky Sport 3 Italia (SD/HD)
  • Spíler TV Hungary
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia
  • SuperSport 5 HD (DigitAlb)
  • TV 2 Sport Premium HD
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Ziggo Sport Voetbal

Serie A (Włochy) - Kolejka 33
Roma vs Genoa (20:45)
  • beIN Sports 8 MENA HD
  • beIN Sports Max 9 France HD
  • Cosmote Sport 6 HD
  • Sky Calcio 5 (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • SuperSport 7 HD (DigitAlb)

Serie A (Włochy) - Kolejka 33
Sampdoria vs Bologna (20:45)
  • beIN Sports 13 MENA HD
  • Sky Calcio 6 (SD/HD)

Serie A (Włochy) - Kolejka 33
Hellas Verona vs Sassuolo (20:45)
  • Sky Calcio 7 (SD/HD)

Serie A (Włochy) - Kolejka 33
SPAL vs Chievo (20:45)
  • Sky Calcio 8 (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - półfinał
Schalke 04 vs Eintracht Frankfurt (20:45)
  • ARD Das Erste (SD/HD)
  • NTV Türkiye (SD/HD)
  • TVP Sport HD
  • beIN Sports 5 MENA HD
  • beIN Sports España (SD/HD)
  • beIN Sports Max 5 France HD
  • BT Sport Extra 5
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Match! Planeta
  • Nova Sports 1 HD (GR)
  • Sky Sport 1 Germany (SD/HD)
  • SportKlub 5 Serbia
  • Telekom Sport 3
  • Viasat Sport Sweden (SD/HD)
  • ViaSport 3 HD

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 32
Willem II vs Feyenoord (20:45)
  • Polsat Sport Extra (SD/HD)
  • Arena Sport 1 (SD/HD) (SK)
  • Fox Sports 1 HD (NED)
  • Mtel Sport 2
  • Nova Sports 3 HD (GR)
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • Sky Sports MIX (SD/HD)
  • Sport 1 Ukraine
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • SportKlub 4 Serbia

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 32
Sparta Rotterdam vs NAC Breda (20:45)
  • Fox Sports 3 (NED)

Coupe de France (Francja) - półfinał
Caen vs Paris St Germain (21:05)
  • TVP Sport HD
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport BiH
  • beIN Sports 6 MENA HD
  • beIN Sports Max 4 España (SD/HD)
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • Digi Sport 4 HD (SK)
  • France 3 (SD/HD)
  • Sport 1+ HD Germany
  • Telekom Sport 2 (SD/HD)
  • Telekom Sport 6

Taça de Portugal (Portugalia) - półfinał (drugie spotkanie)
Sporting Lizbona vs FC Porto (21:30)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 33
Real Madryt vs Athletic Bilbao (21:30)
  • Idman TV
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 2 France (SD/HD)
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Film Plus HD/Sport Plus HD
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sport 1 Hungary (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • Viasat UHD (4K)
  • Viasat Urheilu HD
  • ViaSport 1 HD
  • Ziggo Sport Select HD


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama