reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-05-17

Zobacz plan transmisji na dzień: 2018-07-19 - 2018-07-20 - 2018-07-21
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
Copo do Brasil (Brazylia) - 1/8 finału (pierwsze spotkanie)
Atlético Paranaense vs Cruzeiro (02:45)
  • FreeSports
  • Abu Dhabi Sports HD 3
  • Arena Sport 2 (SERB)
  • Arena Sport 2 HD (HR)

Major League Soccer (USA)
Vancouver Whitecaps vs San Jose Earthquake (04:30)
  • Abu Dhabi Sports HD 4

Mistrzostwa UEFA do lat 17 2018 - półfinał
Włochy vs Belgia (14:00)
  • Sport 1 Germany (SD/HD)
  • beIN Sports 7 MENA HD
  • SportKlub 4 Serbia

Divisional (Rosja) faza Play-off - pierwsze spotkanie
Yenisey vs Anji (14:00)
  • - - -

Divisional (Rosja) faza Play-off - pierwsze spotkanie
Amkar Perm vs Tambov (14:30)
  • - - -

Liga II (Rumunia) - Kolejka 35
Mioveni vs Academica Clinceni (17:00)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5

Liga II (Rumunia) - Kolejka 35
Dunarea Calarasi vs Unirea Braila (17:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)

Superliga (Dania) - Play-Off Runda 2 (pierwsze spotkanie)
Helsingør vs Silkeborg (18:00)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)

Divisional (Holandia) faza Play-off - pierwsze spotkanie
Emmen vs Sparta Rotterdam (18:30)
  • Fox Sports 1 HD (NED)

Superliga Srbije (Serbia) - Runda 7
Partizan Belgrad vs Spartak Subotica (19:00)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 3 HD (HR)
  • Arena Sport BiH

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 9
Djurgården vs Orebro (19:00)
  • C More Fotboll HD (S)
  • Sportkanalen HD
  • TV 2 Sport Premium 2 HD

Liga I (Rumunia) - Runda 10
Gaz Metan Medias vs Voluntari (19:45)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Look Plus (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5

Mistrzostwa UEFA do lat 17 2018 - półfinał
Anglia vs Holandia (20:00)
  • ITV 4 (SD/HD)
  • beIN Sports 7 MENA HD
  • GOL España
  • Sport 1+ HD Germany
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija

Superliga (Dania) - Play-Off Runda 2 (pierwsze spotkanie)
Lyngby vs Randers (20:00)
  • Eurosport 2 Danmark (SD/HD)

Bundesliga (Niemcy) - Play-Off (pierwsze spotkanie)
Wolfsburg vs Holstein Kiel (20:30)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • BT Sport 3 (SD/HD)
  • Eurosport 2 Xtra HD
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Sport TV 3 (SD/HD)

League Two (Anglia) - Play-Off półfinał (drugie spotkanie) [0-0]
Exeter City vs Lincoln City (20:45)
  • Arena Sport 1 (SD/HD) (SK)
  • Diema Sport 2 HD
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sky Sports MIX (SD/HD)
  • SportKlub 4 Serbia
  • Telekanal Futbol
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • Viasat Jalkapallo HD
  • ViaSport 2 HD

Divisional (Szkocja) faza Play-off - Finał (pierwsze spotkanie)
Livingston vs Partick Thistle (20:45)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Tivibu Spor 2 HD

Divisional (Holandia) faza Play-off - półfinał (pierwsze spotkanie)
Almere City vs De Graafschap (20:45)
  • Fox Sports 1 HD (NED)


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama