reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-05-18

Zobacz plan transmisji na dzień: 2018-05-21 - 2018-05-22 - 2018-05-23
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
CONMEBOL Copa Libertadores - Faza Grupowa: Runda 7
Peñarol vs The Strongest (00:15)
  • SportKlub Polska HD
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • S Sport (SD/HD)
  • SFR Sport 3 HD
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportDigital.tv (SD/HD)

CONMEBOL Copa Libertadores - Faza Grupowa: Runda 7
Millonarios vs lndependiente (02:30)
  • Abu Dhabi Sports HD 3
  • beIN Sports HD España
  • Sport 1+ HD Germany

Super League (Chiny) - Kolejka 11
Tianjin Teda vs Shandong Luneng (13:35)
  • Mtel Sport 2
  • SportKlub 3 Slovenija
  • SportKlub 4 Serbia

Liga I (Rumunia) - Runda 11
Sepsi OSK vs Juventus Bukareszt (17:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Look TV (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5

Superliga (Dania) - Kolejka 35
FC Kopenhaga vs Midtjylland (18:00)
  • Canal 9 (DK) (SD/HD)

Superliga (Dania) - Kolejka 35
AaB Aalborg vs Nordsjælland (18:00)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)

1. SNL (Słowenia) - Kolejka 34
Rudar Velenje vs Gorica (18:00)
  • Sport TV 1 Slovenia

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 36
Slaven Koprivnica vs Osijek (18:00)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)

2. Bundesliga (Niemcy) - Play-Off (pierwsze spotkanie)
Karlsruhe vs Erzgebirge Aue (18:15)
  • ZDF (SD/HD)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • Eurosport 2 Xtra HD
  • Fox Sports 2 HD (NED)

Erste Liga (Austria) - Kolejka 34
Wattens vs Wiener Neustadt (18:30)
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

Erste Liga (Austria) - Kolejka 34
Liefering vs Wacker Innsbruck (18:30)
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

Erste Liga (Austria) - Kolejka 34
KSV 1919 vs Floridsdorfer AC (18:30)
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

Erste Liga (Austria) - Kolejka 34
Blau-Weiss Linz vs Austria Lustenau (18:30)
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 9
Brommapojkarna vs Kalmar (19:00)
  • C More Fotboll HD (S)
  • TV 2 Sport Premium 2 HD

Superettan (Szwecja) - Kolejka 8
GAlS vs AFC Eskilstuna (19:00)
  • C More Live HD (N/S)

Superettan (Szwecja) - Kolejka 8
Gefle vs Jönköpings Södra (19:00)
  • C More Sport HD (S)

Liga I (Rumunia) - Runda 10
CSMS Iasi vs CSU Craiova (19:45)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Look TV (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)

Superliga (Dania) - Kolejka 35
Horsens vs Brøndby (20:00)
  • SportKlub 5 Serbia
  • TV 3+ Denmark (SD/HD)

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 36
Lokomotiva Zagreb vs Cibalia (20:00)
  • Arena Sport 4 HD (HR)

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 36
Istra 1961 vs Rudes Zagreb (20:00)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Arena Sport 3 HD (HR)

Serie B (Włochy) - Kolejka 42
Frosinone vs Foggia (20:30)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • Sky Calcio 1 (SD/HD)
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)

Serie B (Włochy) - Kolejka 42
Salernitana vs Palermo (20:30)
  • Arena Sport 5 (SERB)
  • Arena Sport 5 HD (HR)
  • Sky Calcio 2 (SD/HD)
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)

Serie B (Włochy) - Kolejka 42
Spezia vs Parma (20:30)
  • Arena Sport 6 HD (HR)
  • Sky Calcio 3 (SD/HD)
  • SuperSport 4 HD (DigitAlb)

Serie B (Włochy) - Kolejka 42
Empoli vs Perugia (20:30)
  • Sky Calcio 4 (SD/HD)

Serie B (Włochy) - Kolejka 42
Venezia vs Pescara (20:30)
  • Sky Calcio 5 (SD/HD)

Serie B (Włochy) - Kolejka 42
Bari vs Carpi (20:30)
  • Sky Calcio 6 (SD/HD)

Serie B (Włochy) - Kolejka 42
Cittadella vs Pro Vercelli (20:30)
  • Sky Calcio 7 (SD/HD)

Serie B (Włochy) - Kolejka 42
Cesena vs Cremonese (20:30)
  • Sky Calcio 8 (SD/HD)
  • Sky Sport Mix (SD/HD)

Serie B (Włochy) - Kolejka 42
Ascoli vs Brescia (20:30)
  • Sky Calcio 9

Serie B (Włochy) - Kolejka 42
Ternana vs Avellino (20:30)
  • Sky Calcio 10

Serie B (Włochy) - Kolejka 42
Novara vs Virtus Entella (20:30)
  • Sky Calcio 11

Futsal Divisione Calcio a Cinque (Włochy) - Play-Off - półfinał
Real Rieti vs Acqua&Sapone Unigross (20:30)
  • SportKlub Polska HD

Erste Liga (Austria) - Kolejka 34
Ried vs Hartberg (20:30)
  • ORF Sport Plus (SD/HD)
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

League Two (Anglia) - Play-Off półfinał (drugie spotkanie) [1-1]
Notts County vs Coventry City (20:45)
  • Arena Sport 1 (SD/HD) (SK)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • Telekanal Futbol
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • Viasat Jalkapallo HD
  • ViaSport 1 HD

1. Liga (Polska) - Kolejka 32
Odra Opole vs Ruch Chorzów (20:45)
  • Polsat Sport (SD/HD)

La Liga 2 (Hiszpania) - Kolejka 40
Tenerife vs Sporting Gijón (21:00)
  • GOL España


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama