reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-06-16

Zobacz plan transmisji na dzień: 2018-06-19 - 2018-06-20 - 2018-06-21
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
Série B (Brazylia) - Runda 11
CRB vs Ponte Preta (02:30)
  • PFC International

FIFA Mistrzostwa Świata - Rosja 2018 - Grupa C, Runda 1
Francja vs Australia (12:00)
  • TVP 2 (SD/HD)
  • TVP Sport (SD/HD)
  • 1 TV Gruzja (SD/HD)
  • Ariana TV National
  • BBC One (SD/HD)
  • ETV Ethiopia (SD/HD)
  • TRT 1 (SD/HD)
  • TRT 4K
  • ZDF (SD/HD)
  • Idman TV
  • IRIB TV 3 (SD/HD)
  • Slovenija TV 2 (SD/HD)
  • TVP 4K
  • Armenia TV
  • Één (SD/HD)
  • ČT Sport (SD/HD)
  • beIN Sports 1 HD France
  • beIN Sports MAX 1 HD MENA
  • beIN Sports MAX 2 HD MENA
  • beIN Sports MAX 3 HD MENA
  • beIN Sports MENA 4K
  • BHT 1
  • BNT 1
  • BNT HD
  • DR 1 (SD/HD)
  • Dvojka (SD/HD)
  • ERT 1/ERT HD
  • ETV Estonia
  • HRT 2
  • Inter
  • Italia 1 (SD/HD)
  • LTV 7 Latvia
  • M4 Sport (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Mediaset Extra (SD/HD)
  • MRT 1 Macedonia
  • NPO 1 HD
  • NPO 1 UHD
  • Perviy Kanal Russia (SD/HD)
  • RSI La 2 HD
  • RTÉ 2 (SD/HD)
  • RTBF La Deux
  • RTP 1 (SD/HD)
  • RTP 4K
  • RTS 1 Serbia
  • RTS Deux HD
  • RTSH 1 (SD/HD)
  • RUV Sjónvarpið
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • SRF Zwei HD
  • SVT 1 (SD/HD)
  • TeleCinco (SD/HD)
  • TF 1 4K
  • TF 1 HD
  • TV 2 Norge (SD/HD)
  • TVR 1 (SD/HD)
  • Varzish Sport HD
  • YLE TV 2 HD

FIFA Mistrzostwa Świata - Rosja 2018 - Grupa D, Runda 1
Argentyna vs Islandia (15:00)
  • TVP 1 (SD/HD)
  • TVP Sport (SD/HD)
  • 1 TV Gruzja (SD/HD)
  • Ariana TV National
  • ETV Ethiopia (SD/HD)
  • ITV 1 (SD/HD)
  • STV - Scottish TV (SD/HD)
  • TRT 1 (SD/HD)
  • TRT 4K
  • TV Pública
  • Ulster TV (SD/HD)
  • ZDF (SD/HD)
  • İctimai TV
  • Idman TV
  • IRIB TV 3 (SD/HD)
  • Slovenija TV 2 (SD/HD)
  • TVP 4K
  • Armenia TV
  • Één (SD/HD)
  • ČT Sport (SD/HD)
  • beIN Sports 1 HD France
  • beIN Sports MAX 1 HD MENA
  • beIN Sports MAX 2 HD MENA
  • beIN Sports MAX 3 HD MENA
  • beIN Sports MENA 4K
  • BHT 1
  • BNT 1
  • BNT HD
  • Cuatro (SD/HD)
  • DR 1 (SD/HD)
  • Dvojka (SD/HD)
  • ERT 1/ERT HD
  • ETV Estonia
  • HRT 2
  • Inter
  • Italia 1 (SD/HD)
  • LTV 7 Latvia
  • M4 Sport (SD/HD)
  • Mediaset Extra (SD/HD)
  • MRT 1 Macedonia
  • NPO 1 HD
  • NPO 1 UHD
  • NRK 1 (SD/HD)
  • Perviy Kanal Russia (SD/HD)
  • Perviy Kanal UHD
  • RSI La 2 HD
  • RTÉ 2 (SD/HD)
  • RTBF La Deux
  • RTS 1 Serbia
  • RTS Deux HD
  • RTSH 1 (SD/HD)
  • RUV Sjónvarpið
  • SIC
  • Sky Sport UHD (DE) (UHD)
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • SRF Zwei HD
  • SVT 1 (SD/HD)
  • TF 1 4K
  • TVR 1 (SD/HD)
  • Varzish Sport HD
  • YLE TV 2 HD

Superettan (Szwecja) - Kolejka 13
Landskrona vs Brage (16:00)
  • Sportkanalen HD

Superettan (Szwecja) - Kolejka 13
lFK Värnamo vs Frej (16:00)
  • C More Fotboll HD (S)

Towarzyski
Legendy reprezentacji Rumunii vs Legendy Barcelony (18:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5

Superettan (Szwecja) - Kolejka 13
Orgryte vs Norrby (18:00)
  • C More Fotboll HD (S)

Superettan (Szwecja) - Kolejka 13
Gefle vs Oster (18:00)
  • Sportkanalen HD

FIFA Mistrzostwa Świata - Rosja 2018 - Grupa C, Runda 1
Peru vs Dania (18:00)
  • TVP 2 (SD/HD)
  • TVP Sport (SD/HD)
  • 1 TV Gruzja (SD/HD)
  • Ariana TV National
  • BBC One (SD/HD)
  • ETV Ethiopia (SD/HD)
  • TRT 1 (SD/HD)
  • TRT 4K
  • ZDF (SD/HD)
  • Idman TV
  • IRIB TV 3 (SD/HD)
  • Slovenija TV 2 (SD/HD)
  • TVP 4K
  • Armenia TV
  • Één (SD/HD)
  • ČT Sport (SD/HD)
  • beIN Sports 1 HD France
  • beIN Sports MAX 1 HD MENA
  • beIN Sports MAX 2 HD MENA
  • beIN Sports MAX 3 HD MENA
  • beIN Sports MENA 4K
  • BHT 1
  • BNT 1
  • BNT HD
  • C More Sport HD (S)
  • Cuatro (SD/HD)
  • Dvojka (SD/HD)
  • ERT 1/ERT HD
  • ETV Estonia
  • HRT 2
  • Inter
  • Italia 1 (SD/HD)
  • LRT TV (LIT)
  • LTV 7 Latvia
  • M4 Sport (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Mediaset Extra (SD/HD)
  • MRT 1 Macedonia
  • NPO 1 HD
  • NPO 1 UHD
  • RSI La 2 HD
  • RTÉ 2 (SD/HD)
  • RTBF La Deux
  • RTP 1 (SD/HD)
  • RTP 4K
  • RTS 2 Serbia
  • RTS Deux HD
  • RTSH 1 (SD/HD)
  • RUV Sjónvarpið
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • SRF Zwei HD
  • TF 1 4K
  • TV 2 Denmark (SD/HD)
  • TV 2 Norge (SD/HD)
  • TV 4 Sweden (SD/HD)
  • TVR 1 (SD/HD)
  • Varzish Sport HD
  • YLE TV 2 HD

Divisional (Hiszpania) faza Play-off - Finał (pierwsze spotkanie)
Elche vs Villarreal II (18:30)
  • beIN LaLiga HD

1. Divisjon (Norwegia) - Kolejka 13
Nest-Sotra vs Viking (19:00)
  • Eurosport 1 Norge HD

Serie B (Włochy) - Play-Off Finał (drugie spotkanie)
Frosinone vs Palermo (20:30)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • Arena Sport BiH
  • Sky Calcio 1 (SD/HD)
  • Sky Sport 1 Italia (SD/HD)
  • Sky Super Calcio (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)

Divisional (Hiszpania) faza Play-off - Finał (drugie spotkanie)
Real Valladolid vs Numancia (20:30)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 3 HD
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Movistar Partidazo (SD/HD)
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • ViaSport 2 HD
  • Ziggo Sport Voetbal

Serie C (Włochy) - Play-Off Finał
Siena vs Cosenza (20:45)
  • RAI Sport + HD

FIFA Mistrzostwa Świata - Rosja 2018 - Grupa D, Runda 1
Chorwacja vs Nigeria (21:00)
  • TVP 1 (SD/HD)
  • TVP Sport (SD/HD)
  • 1 TV Gruzja (SD/HD)
  • Ariana TV National
  • ETV Ethiopia (SD/HD)
  • ITV 1 (SD/HD)
  • Kwesé Free Sports
  • STV - Scottish TV (SD/HD)
  • TRT 1 (SD/HD)
  • TRT 4K
  • Ulster TV (SD/HD)
  • ZDF (SD/HD)
  • İctimai TV
  • IRIB TV 3 (SD/HD)
  • Slovenija TV 2 (SD/HD)
  • TVP 4K
  • Armenia TV
  • Één (SD/HD)
  • ČT Sport (SD/HD)
  • beIN Sports 1 HD France
  • beIN Sports MAX 1 HD MENA
  • beIN Sports MAX 2 HD MENA
  • beIN Sports MAX 3 HD MENA
  • beIN Sports MENA 4K
  • BHT 1
  • BNT 1
  • BNT HD
  • C More Sport HD (S)
  • DR 1 (SD/HD)
  • ERT 1/ERT HD
  • ETV 2 Estonia
  • HRT 2
  • Inter
  • Italia 1 (SD/HD)
  • Jednotka (SD/HD)
  • LRT TV (LIT)
  • LTV 7 Latvia
  • M4 Sport (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Mediaset Extra (SD/HD)
  • MRT 1 Macedonia
  • NPO 1 HD
  • NPO 1 UHD
  • NRK 1 (SD/HD)
  • RSI La 2 HD
  • RTÉ 2 (SD/HD)
  • RTBF La Deux
  • RTS 1 Serbia
  • RTS Deux HD
  • RTSH 1 (SD/HD)
  • RUV Sjónvarpið
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • SRF Zwei HD
  • TeleCinco (SD/HD)
  • TF 1 4K
  • TF 1 HD
  • TV 4 Sweden (SD/HD)
  • TVR 1 (SD/HD)
  • Varzish Sport HD
  • YLE TV 2 HD

Série B (Brazylia) - Runda 11
Vila Nova vs Atlético Goainiense (23:30)
  • PFC International


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama