reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-25 - 2020-09-26 - 2020-09-27

Sport w polskiej TV 26.09.2020

dodano: 2020-09-25 14:41 | aktualizacja: 2020-09-25 20:54
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin. Transmisje live z ATP World Tour Hamburg tylko w Polsacie Sport Extra.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg – Borussia Dortmund
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Schalke 04 – Werder Brema
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk
 
CANAL+ Family

13:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alaves – Getafe CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – SD Huesca
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Raków Częstochowa
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Radosław Majdan 

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion – Manchester United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – Everton FC
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: Premier League:
West Bromwich Albion – Chelsea FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC – Southampton FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Filip Surma
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Raków Częstochowa
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Radosław Majdan 

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Now

13:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alaves – Getafe CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – SD Huesca
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski
 
Eleven Sports 1

11:00 Formuła 1: Grand Prix Rosji:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

14:00 Formuła 1: Grand Prix Rosji:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Cagliari Calcio – SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis – Real Madryt
Komentarz: Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Eintracht Brunszwik – Holstein Kiel
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – RB Lipsk
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A:
UC Sampdoria – Benevento Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski 

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf – Würzburger Kickers
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Torino FC – Atalanta Bergamo
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF – Real Sociedad
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf – Würzburger Kickers
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF – Real Sociedad
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

10:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Niemcy:
Wyścig 2

12:30 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu wspólnego

20:00 Snooker: European Masters:
1/2 finału
 
Eurosport 2

09:15 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Estoril:
Wyścig

11:30 Kajakarstwo: Puchar Świata, Segedyn:
Sprint

14:00 Snooker: European Masters:
1/2 finału

17:30 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Estoril:
Wyścig
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Ballymena:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

08:00 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Tailem Bend:
Wyścig 1

15:00 Wyścigi samochodowe: ADAC Total, Nurburgring:
Wyścig

19:00 Wyścigi samochodowe: ADAC Total, Nurburgring:
Wyścig
 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa:
KS Constract Lubawa – Clearex Chorzów
Komentarz: Adrian Olek, Adam Zakrzewski

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Komentarz: Edward Durda, Mateusz Dziopa

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Dankiewicz

19:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
eWinner Apator Toruń – Unia Tarnów
Komentarz: Maciej Noskowicz, Mirosław Jabłoński
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Miedź Legnica – Korona Kielce

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
PGE Skra Bełchatów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn – Aluron CMC Warta Zawiercie

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga:
Energa MKS Kalisz – BKS STAL Bielsko-Biała

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 253:
Dominick Reyes – Jan Błachowicz
 
Polsat Sport Extra

09:10 Formuła 2: Grand Prix Rosji:
Wyścig 1

13:30 Tenis: ATP World Tour, Hamburg:
1/2 finału

15:30 Tenis: ATP World Tour, Hamburg:
1/2 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Pszczółka Start Lublin

20:30 Boks: Gala, Londyn: 
Apinun Khongsong – Josh Taylor
 
Polsat Sport News

14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
1. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
2. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga – 1.FC Slovacko

21:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – SBV Vitesse
 
Sportklub

08:00 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Tailem Bend:
Wyścig 1
Komentarz: Michał Olszak

12:00 Koszykówka mężczyzn: Super Ligi: 
Fenerbahçe Beko – Ogm Ormanspor

14:15 Koszykówka mężczyzn: Super Ligi: 
Frutti Extra Bursaspor – Beşiktaş Sompo Sigorta

16:30 Koszykówka mężczyzn: Super Ligi: 
Galatasaray Doga Sigorta – Anadolu Efes

01:30 (so/nd) Wyścigi motocyklowe: NASCAR Xfinity Series, Las Vegas:
Wyścig
 
TVP Sport

11:00 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
Medyk Konin – Górnik Łęczna
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

13:05 Jeździectwo: Mistrzostwa Polski w WKKW, Baborówko:
Cross
Komentarz: Jarosław Idzi

15:00 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu wspólnego
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski

17:00 Lekkoatletyka: Drużynowe Mistrzostwa Polski, Lublin:
Zawody
Komentarz: Kacper Tomczyk

17:20 Lekkoatletyka: Drużynowe Mistrzostwa Polski, Lublin:
Zawody
Komentarz: Kacper Tomczyk

18:35 Lekkoatletyka: Drużynowe Mistrzostwa Polski, Lublin:
Zawody
Komentarz: Kacper Tomczyk

18:45 Boks: Gala, Częstochowa: 
Robert Parzęczewski – Szerzod Chusanow
Komentarz: Piotr Jagiełło, Grzegorz Proksa

23:05 Boks: Gala, Monachium: 
Mairis Briedis – Yuniel Dorticos
Komentarz: Janusz Pindera, Kacper Bartosiak

01:00 (so/nd) Boks: Gala, Uncasville: 
Jermall Charlo – Siergiej Derewianczenko
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Janusz Pindera

04:00 (so/nd) Boks: Gala, Uncasville: 
Jermell Charlo – Jeison Rosario
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Janusz Pindera


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...
reklama