SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

10. urodziny magazynu TVN Meteo „Maja w ogrodzie”

dodano: 2014-06-03 18:29 | aktualizacja: 2014-06-03 19:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Media

TVN Meteo W niedzielę, 15 czerwca 2014 roku o godzinie 9:05 na antenie TVN Meteo zostanie wyemitowany 500. odcinek magazynu „Maja w ogrodzie” (więcej tutaj). To już 10 lat tego popularnego magazynu dla wszystkich wielbicieli roślin, przyrody i ogrodów. Obecnie „Maja w ogrodzie” to jeden z najdłużej emitowanych bez przerwy programów w TVN Meteo. Magazyn mogą także oglądać widzowie TVN, TVN HD, TVN24, TVN24 HD, TVN Style, TVN Style HD i ITVN (TVN International).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od samego początku twarzą i sercem programu jest Maja Popielarska, którą widzowie pokochali za ciepło i profesjonalne podejście do ogrodowej tematyki. Co tydzień w premierowych odsłonach gospodyni programu zaprasza do najpiękniejszych ogrodów w kraju i za granicą oraz przedstawia niezwykle pomysły i aranżacje.  Maja zachęca także do wypoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu. W magazynie zaproszeni eksperci ujawniają sekrety urządzeń i technologii w ogrodnictwie i doradzają w problemach z uprawą i szkodnikami, jak również omawiają ciekawe odmiany roślin.

- Poznaliśmy co najmniej 500 ogrodników, mamy setki dobrych, ogrodowych znajomych. Ale chyba najważniejsze jest to, że doceniamy sztukę ogrodową, pokochaliśmy ją i bardzo się rozwijamy. Dobrych realizacji ogrodowych przybywa, to wielka radość i duma - powiedziała Maja Popielarska, gospodyni magazynu „Maja w ogrodzie” i prezenterka pogody w kanałach TVN.

Maja Popielarska, foto: TVN


Przez 10 lat program się bardzo zmienił. Rosła liczba poruszanych w programie tematów - pojawiła się np. ekologia czy florystyka. Maja wraz z ekipą zaczęła odwiedzać nie tylko polskie, ale także zagraniczne ogrody. Także sami właściciele ogrodów mają coraz więcej pomysłów i możliwości, by zagospodarowywać swoje zielone przestrzenie, coraz chętniej chcą się dzielić swoją pasją. Co ciekawe, wielu sympatyków programu jeszcze nawet nie ma własnego ogrodu!

- Jesteśmy bardzo dumni, że tak popularny program powstaje właśnie w naszej stacji i jest doceniany za swój wysoki poziom merytoryczny. Ogrody to temat, który dobrze się kojarzy, stroni od polityki czy sporów. I to właśnie dlatego każdy może tu znaleźć coś interesującego dla siebie, od porad dotyczących wyboru kwiatów na balkon, po pomysły na aranżacje sporych posesji - powiedział Jakub Goller, szef TVN Meteo.

Praca Mai Popielarskiej została doceniona przez branżę ogrodniczą. W 2013 roku przyznano jej Honorowy Zielony Laur za nieustanne budzenie i rozwijanie pasji ogrodniczej w społeczeństwie (więcej tutaj).

W jubileuszowym programie, Maja wraz ekipą odwiedzi ogród botaniczny we Wrocławiu. W 500. odcinku nie zabraknie niespodzianek - zarówno dla widzów, jak i dla gości, którzy w przyszłości będą odwiedzać wrocławski ogród. Ten odcinek, 15 czerwca br., pokaże także stacja TVN (TVN HD).

„Maja w ogrodzie” - emisja w TVN Meteo, TVN, TVN HD, TVN24, TVN24 HD, TVN Style, TVN Style HD i ITVN (TVN International). Premiera 500. odcinka w niedzielę, 15 czerwca 2014 roku o 7:55 w TVN i TVN HD oraz o 9:05 w TVN Meteo.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Eycos CAM + karta Smart HD+ 2m

Karta startowa Smart HD 2-miesięczna + do kompletu najtańszy moduł...

215 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X10

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

1090 zł Więcej...