reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

10. urodziny magazynu TVN Meteo „Maja w ogrodzie”

dodano: 2014-06-03 18:29 | aktualizacja: 2014-06-03 19:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Media

TVN Meteo W niedzielę, 15 czerwca 2014 roku o godzinie 9:05 na antenie TVN Meteo zostanie wyemitowany 500. odcinek magazynu „Maja w ogrodzie” (więcej tutaj). To już 10 lat tego popularnego magazynu dla wszystkich wielbicieli roślin, przyrody i ogrodów. Obecnie „Maja w ogrodzie” to jeden z najdłużej emitowanych bez przerwy programów w TVN Meteo. Magazyn mogą także oglądać widzowie TVN, TVN HD, TVN24, TVN24 HD, TVN Style, TVN Style HD i ITVN (TVN International).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od samego początku twarzą i sercem programu jest Maja Popielarska, którą widzowie pokochali za ciepło i profesjonalne podejście do ogrodowej tematyki. Co tydzień w premierowych odsłonach gospodyni programu zaprasza do najpiękniejszych ogrodów w kraju i za granicą oraz przedstawia niezwykle pomysły i aranżacje.  Maja zachęca także do wypoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu. W magazynie zaproszeni eksperci ujawniają sekrety urządzeń i technologii w ogrodnictwie i doradzają w problemach z uprawą i szkodnikami, jak również omawiają ciekawe odmiany roślin.

- Poznaliśmy co najmniej 500 ogrodników, mamy setki dobrych, ogrodowych znajomych. Ale chyba najważniejsze jest to, że doceniamy sztukę ogrodową, pokochaliśmy ją i bardzo się rozwijamy. Dobrych realizacji ogrodowych przybywa, to wielka radość i duma - powiedziała Maja Popielarska, gospodyni magazynu „Maja w ogrodzie” i prezenterka pogody w kanałach TVN.

Maja Popielarska, foto: TVN


Przez 10 lat program się bardzo zmienił. Rosła liczba poruszanych w programie tematów - pojawiła się np. ekologia czy florystyka. Maja wraz z ekipą zaczęła odwiedzać nie tylko polskie, ale także zagraniczne ogrody. Także sami właściciele ogrodów mają coraz więcej pomysłów i możliwości, by zagospodarowywać swoje zielone przestrzenie, coraz chętniej chcą się dzielić swoją pasją. Co ciekawe, wielu sympatyków programu jeszcze nawet nie ma własnego ogrodu!

- Jesteśmy bardzo dumni, że tak popularny program powstaje właśnie w naszej stacji i jest doceniany za swój wysoki poziom merytoryczny. Ogrody to temat, który dobrze się kojarzy, stroni od polityki czy sporów. I to właśnie dlatego każdy może tu znaleźć coś interesującego dla siebie, od porad dotyczących wyboru kwiatów na balkon, po pomysły na aranżacje sporych posesji - powiedział Jakub Goller, szef TVN Meteo.

Praca Mai Popielarskiej została doceniona przez branżę ogrodniczą. W 2013 roku przyznano jej Honorowy Zielony Laur za nieustanne budzenie i rozwijanie pasji ogrodniczej w społeczeństwie (więcej tutaj).

W jubileuszowym programie, Maja wraz ekipą odwiedzi ogród botaniczny we Wrocławiu. W 500. odcinku nie zabraknie niespodzianek - zarówno dla widzów, jak i dla gości, którzy w przyszłości będą odwiedzać wrocławski ogród. Ten odcinek, 15 czerwca br., pokaże także stacja TVN (TVN HD).

„Maja w ogrodzie” - emisja w TVN Meteo, TVN, TVN HD, TVN24, TVN24 HD, TVN Style, TVN Style HD i ITVN (TVN International). Premiera 500. odcinka w niedzielę, 15 czerwca 2014 roku o 7:55 w TVN i TVN HD oraz o 9:05 w TVN Meteo.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: karta + CAM w UHD

Karta Tivusat z modułem CAM DigiQuest. Umożliwia oglądanie włoskiego pakietu...

550 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo H6 Pro

Mini PC na systemie Android 7.0 z procesorem AllWinner H6...

530 zł Więcej...

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...
reklama