Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport (HD)
20:25 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - PGE GKS Bełchatów
CANAL+ Family (HD)
17:40 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz
Eurosport (HD)
13:00 Piłka nożna: Liga Europejska - losowanie
14:00 Wioślarstwo: Mistrzostwa Świata
16:00 Kolarstwo: Vuelta a Espana - 7. etap: Alhendín - Alcaudete
17:45 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku - 5. dzień
20:00 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku - 5. dzień
21:05 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku - 5. dzień
23:00 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku - 5. dzień
1:05 (pią/sob) Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku - 5. dzień
3:00 (pią/sob) Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku - 5. dzień
Eurosport 2 (HD)
17:00 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku - 5. dzień
20:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Augsburg - Borussia Dortmund
22:30 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku - 5. dzień
0:00 (pią/sob) Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku - 5. dzień
Fighktlub
7:00 Judo: Mistrzostwa Świata w Czelebińsku - 5. dzień
13:00 Judo: Mistrzostwa Świata w Czelebińsku - 5. dzień
22:00 Boks: Sportitalia - walka: Samuele Esposito - Christopher Sebire
nSport (HD)
13:00 Piłka nożna: Liga Europejska - losowanie fazy grupowej
17:40 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz
Polsat Sport (HD)
14:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski - 1. mecz półfinałowy mężczyzn
15:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski - 2. mecz półfinałowy mężczyzn
17:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski - mecz o 3. miejsce mężczyzn
18:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski - mecz finałowy mężczyzn
Polsat Sport Extra (HD)
14:30 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer Cup w Baku - mecz: Rosja - Węgry
15:45 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer Cup w Baku - mecz: Azerbejdżan - Grecja
17:55 Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Szachtar Donieck - Ilicziwiec Mariupol
Polsat Sport News
10:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 1. sesja treningowa w klasie Moto3
10:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 1. sesja treningowa w klasie MotoGP
11:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 1. sesja treningowa w klasie Moto2
14:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 2. sesja treningowa w klasie Moto3
15:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 2. sesja treningowa w klasie MotoGP
16:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 2. sesja treningowa w klasie Moto2
Sportklub
19:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga niemiecka - mecz: HSV Handball - TSV Hannover
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.