Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport (HD)
13:40 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Arsenal Londyn - Manchester City
15:55 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Chelsea Londyn - Swansea City
17:55 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
20:05 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
CANAL+ Family (HD)
15:10 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Cracovia Kraków - Górnik Łęczna
18:40 Żużel: Grand Prix Nordyckie
CANAL+ Family 2 (HD)
12:45 Tenis: Puchar Davisa - mecze półfinałowe: Szwajcaria - Włochy
15:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Athletic Bilbao
19:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt - Atletico Madryt
Kanał 36 platformy nc+
16:55 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Stade Rennes - Paris Saint-Germain
Discovery Turbo Xtra (HD)
15:20 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Borussia Dortmund - SC Freiburg
Eurosport (HD)
8:30 Snooker: Turniej Shanghai Masters - mecz półfinałowy
10:00 Snooker: Turniej Shanghai Masters - mecz półfinałowy
13:45 Wyścigi samochodowe: World Series by Renault - wyścig w Budapeszcie
15:00 Kolarstwo: Vuelta a Espana - 20. etap: Santo Estevo de Ribas de Sil - Puerto de Ancares
19:30 Lekkoatletyka: Puchar Interkontynentalny w Marrakeszu
Eurosport 2 (HD)
13:30 Snooker: Turniej Shanghai Masters - mecz półfinałowy
15:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Bayern Monachium - VfB Stuttgart
18:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen
20:45 Jeździectwo: Zawody z cyklu Global Champions Tour w Lozannie
Fighktlub (HD)
17:00 Judo: Grand Prix w Zagrzebiu - 2. dzień
20:00 Boks: Sportitalia - walka: Maurizio Lovaglio - Stjepan Vugdelija
22:00 Sporty walki: Cage Warriors - gala w Newport
nSport+ (HD)
15:10 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Cracovia Kraków - Górnik Łęczna
20:40 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Juventus Turyn - Udinese Calcio
Orange Sport
14:40 Piłka nożna: 1. liga - mecz: Flota Świnoujście - Arka Gdynia
17:55 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Empoli FC - AS Roma
Polsat Sport (HD)
15:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga - mecz: WKS Śląsk Wrocław - Orlen Wisła Płock
18:00 Boks: Walka o interkontynentalny pas federacji IBF w Kopenhadze - waga półciężka: Erik Skoglund - Stefano Abatangelo
2:00 (sob/nie) Boks: Walka o mistrzowskie pasy federacji WBC i WBA Super World w Las Vegas - waga półśrednia: Floyd Mayweather Jr. - Marcos Rene Maidana
Polsat Sport Extra (HD)
16:25 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Zenit Sankt Petersburg - Dynamo Moskwa
18:25 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - Heracles Almelo
20:40 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PEC Zwolle - PSV Eindhoven
Polsat Sport News
9:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix San Marino - 3. sesja treningowa w klasie Moto3
9:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix San Marino - 3. sesja treningowa w klasie MotoGP
10:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix San Marino - 3. sesja treningowa w klasie Moto2
12:35 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix San Marino - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
13:30 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix San Marino - 4. sesja treningowa w klasie MotoGP
14:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix San Marino - 1. część kwalifikacji w klasie MotoGP
14:35 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix San Marino - 2. część kwalifikacji w klasie MotoGP
15:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix San Marino - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
16:00 Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Metalist Charków - Dnipro Dniepropietrowsk
19:00 Tenis: Turniej WTA w Quebecku - 1. mecz półfinałowy
21:00 Tenis: Turniej WTA w Quebecku - 2. mecz półfinałowy
Polsat Volleyball 1 (HD)
16:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014: Serbia - Francja
20:15 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014: Polska - Iran
Polsat Volleyball 2
16:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014: Argentyna - Włochy
20:15 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014: Australia - USA
Polsat Volleyball 3
16:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014: Brazylia - Kanada
20:15 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014: Niemcy - Rosja
Polsat Volleyball 4
16:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014: Finlandia - Chiny
20:15 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Polska 2014: Kuba - Bułgaria
TVP Sport (HD)
19:00 Tenis: Turniej Pekao Szczecin Open - mecz finałowy gry podwójnej
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.