dodano: 2014-09-26 11:41 | aktualizacja:
2014-09-26 11:43
autor: lukas_k |
źródło: Inf. własna
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport (HD)
13:40 Piłka nożna: Liga angielska - mecz:
Liverpool FC - Everton FC
15:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz:
Villarreal CF - Real Madryt
17:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz:
FC Barcelona - Granada CF
20:05 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz:
Legia Warszawa - Lech Poznań
CANAL+ Family (HD)
15:10 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów
18:40 Żużel: Grand Prix Skandynawii
CANAL+ Family 2 (HD)
15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - Besiktas MOGAZ HT Stambuł
18:25 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur
Kanał 36 platformy nc+
15:55 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Manchester United - West Ham United
19:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - Sevilla FC
Discovery Turbo Xtra (HD)
15:20 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - Bayern Monachium
Eurosport (HD)
12:45 Wyścigi samochodowe: World Series by Renault - wyścig w Le Mans
21:00 Sporty walki: Superkombat World Grand Prix Series
Eurosport 2 (HD)
6:15 Futbol australijski: Australian Football League - mecz finałowy: Sydney Swans - Hawthorn Hawks
15:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund
18:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: VfL Wolfsburg - Werder Brema
Fightklub (HD)
21:00 Boks: Sportitalia - walka: Emiliano Marsili - Gyorgy Mizsei Jr.
nSport+ (HD)
17:40 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: PGE GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin
20:40 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Atalanta Bergamo - Juventus Turyn
Orange Sport
17:55 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: AS Roma - Hellas Verona
Polsat Sport (HD)
9:00 Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Hiszpanii - wyścig ze startu wspólnego juniorów
14:00 Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Hiszpanii - wyścig za startu wspólnego kobiet
18:10 Boks: Gala w Moskwie - waga junior ciężka: Krzysztof Włodarczyk - Grigorij Drozd, waga junior ciężka: Denis Lebiediew - Paweł Kołodziej
22:00 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBO w Kilonii - waga superśrednia: Arthur Abraham - Paul Smith
Polsat Sport Extra (HD)
8:30 Golf: Ryder Cup
10:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata - Włochy 2014 - mecz fazy grupowej: Azerbejdżan - Belgia
12:30 Golf: Ryder Cup
14:30 Golf: Ryder Cup
16:30 Golf: Ryder Cup
18:30 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: NAC Breda - Ajax Amsterdam
20:40 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Go Ahead Eagles - Feyenoord Rotterdam
Polsat Sport News
9:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii - 3. sesja treningowa w klasie Moto3
9:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii - 3. sesja treningowa w klasie MotoGP
10:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii - 3. sesja treningowa w klasie Moto2
12:35 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
13:30 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii - 4. sesja treningowa w klasie MotoGP
14:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii - 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
14:35 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii - 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
15:00 Wyścigi samochodowe: Euroformuła Open - 1. wyścig w Monzie
18:00 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga - mecz: MKS Selgros Lublin - EKS Start Elbląg
20:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata - Włochy 2014 - mecz fazy grupowej: Brazylia - Turcja
Sportklub
18:00 Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Hiszpanii - konkurs rzutów za 3 punkty
19:30 Piłka nożna: Liga portugalska - mecz: GD Estoril-Praia - Benfica Lizbona
TVP Sport (HD)
9:00 Tenis: Turniej WTA w Wuhan - mecz finałowy
13:55 Golf: Deutsche Bank Polish Masters
17:45 Siatkówka mężczyzn: 1. liga mężczyzn - mecz: KS Camper Wyszków - SMS PZPS Spała
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.