Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP 1 (HD)
11:30 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Klingenthal - konkurs indywidualny
CANAL+ Sport (HD)
15:25 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
17:55 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
0:00 (nie/pon) Koszykówka mężczyzn: NBA - mecz: Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers
CANAL+ Family (HD)
8:30 Golf: World Tour Championship w Dubaju
14:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: VIVE Tauron Kielce - Aalborg Handball
16:55 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: KIF Kolding Kopenhaga - Orlen Wisła Płock
20:40 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: AC Milan - Inter Mediolan
CANAL+ Family 2 (HD)
14:25 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Crystal Palace - Liverpool FC
16:55 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Hull City - Tottenham Hotspur
20:55 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Olympique Marsylia - Girondins Bordeaux
Kanał 36 platformy nc+ (HD)
12:55 Tenis: Puchar Davisa - mecz: Francja - Szwajcaria
16:00 Tenis: Puchar Davisa - mecz: Francja - Szwajcaria
Eurosport (HD)
11:15 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Klingenthal
13:15 Snooker: European Tour w Mülheim - mecze ćwierćfinałowe
16:00 Snooker: European Tour w Mülheim - mecz półfinałowy
20:00 Snooker: European Tour w Mülheim - mecz finałowy
Eurosport 2 (HD)
10:00 Snooker: European Tour w Mülheim - mecz 1/8 finału
15:15 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: HSV Hamburg - Werder Brema
17:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: VfB Stuttgart - FC Augsburg
nSport+ (HD)
19:25 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Barcelona - SG Flensburg-Handewitt
Orange Sport
12:25 Piłka nożna: 1. liga - mecz: Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz
Polsat Sport (HD)
14:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi
17:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga - mecz: Górnik Zabrze - Gaz-System Pogoń Szczecin
19:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Polski Cukier Toruń - AZS Koszalin
Polsat Sport Extra (HD)
5:00 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Seulu - wyścig na 1000 m kobiet
5:45 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Seulu - wyścig na 500 m mężczyzn
6:30 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Seulu - wyścig ze startu wspólnego kobiet
7:00 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Seulu - wyścig ze startu wspólnego mężczyzn
12:25 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: FC Groningen - PSV Eindhoven
14:45 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz: Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała
Polsat Sport News
14:45 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz: Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała
19:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Polski Cukier Toruń - AZS Koszalin
Sportklub
13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska - mecz: Herbalife Gran Canaria - Bilbao Basket
17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - mecz: Tonazzo Padova - Revivre Milano
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.