SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dorota was urządzi” 2 wiosną w TVN Style

dodano: 2015-01-20 18:31 | aktualizacja: 2015-01-20 20:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TVN Style od 1 września 2014 roku Dorota Szelągowska wie najlepiej, jak się urządzić. Jest dziennikarką, projektantką wnętrz, a od niedawna również  prowadzącą program telewizyjny w TVN Style (więcej tutaj). Jak zapewnia nadawca, format „Dorota was urządzi” zdobył rzesze wielbicieli i dlatego jego druga edycja pojawi się na antenie kanału TVN Style wiosną 2015 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Będziemy mieć okazję bycia świadkami kolejnych wyników niesamowitych metamorfoz Doroty, w których najważniejszy jest dobry projekt, proste triki dekoratorskie i zaskakujące sposoby na odnowienie już używanych mebli. Dorota udowadnia, że zmiana w mieszkaniu  jest nie tylko możliwa, ale wpływa też na jakość naszego życia. W końcu w pięknym wnętrzu zupełnie inaczej się mieszka.

Dorota Szelągowska, foto: TVN


Funkcjonalność i wyobraźnia oraz idealne dopasowanie do właścicieli - to, według Doroty przepis na idealne mieszkanie. Będą emocje, zaskakujące pomysły i sprytne rozwiązania.

Jak informuje nadawca, program „Dorota was urządzi” jest najchętniej oglądaną produkcja TVN Style w 2014 roku. Odcinki premierowe formatu osiągnęły udział w oglądalności na poziomie 4,14 proc. w grupie kobiet z miast. Stał się liderem pasma w kanałach kobiecych (źródło: NAM, SHR% premier III-X’14, W16:49c50+, ADH% TI, za TVN).

„Dorota was urządzi” - sezon 2., premiera wiosną 2015 roku w TVN Style (TVN Style HD).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Hi Media Q10 Pro

Odtwarzacz sieciowy, mini PC, odtwarza BD 3D ISO, wyposażony w...

899 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF4008 E2 4K Combo

Octagon SF4008 E2 4K - odbiornik UHD 4K z kodekiem...

1199 zł Więcej...

Antena Televes Yagi L790

Wysokiej jakości telewizyjna antena Yagi L790 hiszpańskiej firmy Televes. Zaprojektowana...

99 zł Więcej...