SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dorota was urządzi” 2 wiosną w TVN Style

dodano: 2015-01-20 18:31 | aktualizacja: 2015-01-20 20:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TVN Style od 1 września 2014 roku Dorota Szelągowska wie najlepiej, jak się urządzić. Jest dziennikarką, projektantką wnętrz, a od niedawna również  prowadzącą program telewizyjny w TVN Style (więcej tutaj). Jak zapewnia nadawca, format „Dorota was urządzi” zdobył rzesze wielbicieli i dlatego jego druga edycja pojawi się na antenie kanału TVN Style wiosną 2015 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Będziemy mieć okazję bycia świadkami kolejnych wyników niesamowitych metamorfoz Doroty, w których najważniejszy jest dobry projekt, proste triki dekoratorskie i zaskakujące sposoby na odnowienie już używanych mebli. Dorota udowadnia, że zmiana w mieszkaniu  jest nie tylko możliwa, ale wpływa też na jakość naszego życia. W końcu w pięknym wnętrzu zupełnie inaczej się mieszka.

Dorota Szelągowska, foto: TVN


Funkcjonalność i wyobraźnia oraz idealne dopasowanie do właścicieli - to, według Doroty przepis na idealne mieszkanie. Będą emocje, zaskakujące pomysły i sprytne rozwiązania.

Jak informuje nadawca, program „Dorota was urządzi” jest najchętniej oglądaną produkcja TVN Style w 2014 roku. Odcinki premierowe formatu osiągnęły udział w oglądalności na poziomie 4,14 proc. w grupie kobiet z miast. Stał się liderem pasma w kanałach kobiecych (źródło: NAM, SHR% premier III-X’14, W16:49c50+, ADH% TI, za TVN).

„Dorota was urządzi” - sezon 2., premiera wiosną 2015 roku w TVN Style (TVN Style HD).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson SmartHome Security Kit - zestaw startowy

Zestaw startowy z niezbędnymi elementami takimi jak centralka i podstawowe...

750 zł Więcej...

Antena DVB-T Digit 20dB MUX 8 niebieska

Antena Digit jest przeznaczona do pracy na zewnątrz budynków, zalecana...

85 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X10

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

999 zł Więcej...