Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP 1 (HD)
20:55 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Atletico Madryt - FC Barcelona (Dariusz Szpakowski)
TVP 2 (HD)
16:15 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Katarze - mecz ćwierćfinałowy: Polska - Chorwacja (Piotr Dębowski - Maciej Iwański)
Eurosport (HD)
9:30 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - 10. dzień
12:30 Biatlon: Zimowa Uniwersjada w Strbskim Plesie - bieg na dochodzenie kobiet
18:45 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki - mecz fazy grupowej: Kamerun - Wybrzeże Kości Słoniowej
3:30 (śro/czw) Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy kobiet
5:00 (śro/czw) Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy kobiet
Eurosport 2 (HD)
9:45 Biegi narciarskie: Zimowa Uniwersjada w Strbskim Plesie - bieg na 5 km kobiet
10:45 Biatlon: Zimowa Uniwersjada w Strbskim Plesie - bieg na dochodzenie mężczyzn
11:30 Biegi narciarskie: Zimowa Uniwersjada w Strbskim Plesie - bieg na 10 km stylem klasycznym mężczyzn
14:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy w Sztokholmie - program krótki solistów
17:00 Koszykówka mężczyzn: Eurocup - mecz: Chimki Moskwa - PAOK Saloniki (Jacek Kubicki)
18:45 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki - mecz fazy grupowej: Gwinea - Mali
21:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy w Sztokholmie - taniec krótki par tanecznych
Polsat Sport (HD)
14:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Rabita Baku - KPS Chemik Police
19:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Impel Wrocław - Volero Zurych
Polsat Sport Extra (HD)
14:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Omiczka Omsk Region - Eczacibaşi VitrA Stambuł
17:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Agel Prostejov - Dinamo Kazań
20:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Nordmeccanica Piacenza - RC Cannes
Polsat Sport News
17:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Dynamo Moskwa - Dresdner SC
20:40 Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz ćwierćfinałowy: Parma FC - Juventus Turyn (Roman Kołtoń - Tomasz Łapiński)
TVP Sport (HD)
16:15 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Katarze - mecz ćwierćfinałowy: Polska - Chorwacja (Piotr Dębowski - Maciej Iwański)
18:40 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Katarze - mecz ćwierćfinałowy: Hiszpania - Dania (Jacek Laskowski)
21:00 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Atletico Madryt - FC Barcelona (Dariusz Szpakowski)
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.