dodano: 2015-02-28 02:23 | aktualizacja:
2015-02-28 02:27
autor: lukas_k |
źródło: Inf. własna
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP 1 (HD)
17:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w Falun - konkurs drużynowy (Włodzimierz Szaranowicz - Marek Rudziński)
TVP 2 (HD)
12:55 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata w Falun - bieg na 30 km stylem klasycznym kobiet (Przemysław Babiarz - Marek Jóźwik)
CANAL+ Sport (HD)
15:25 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz:
PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków (Tomasz Smokowski - Tomasz Wieszczycki)
17:35 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz:
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (Robert Skrzyński - Marcin Baszczyński)
1:30 (sob/nie) Koszykówka mężczyzn: NBA - mecz: Miami Heat - Atlanta Hawks (Wojciech Michałowicz - Marta Dydek)
CANAL+ Family (HD)
13:40 Piłka nożna: Liga angielska - mecz:
West Ham United - Crystal Palace (Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny)
15:55 Piłka nożna: Liga angielska - mecz:
Manchester United - Sunderland AFC (Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki)
CANAL+ Family 2 (HD)
11:30 Golf: European Tour - Joburg Open - 3. runda (Jacek Person - Andrzej Person)
15:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz:
Granada CF - FC Barcelona (Rafał Wolski - Leszek Orłowski)
17:55 Rugby: Puchar Sześciu Narodów - mecz: Francja - Walia (Krzysztof Serafin - Andrzej Kopyt)
Eurosport (HD)
9:45 Kombinacja norweska: Mistrzostwa Świata w Falun - konkurs drużynowy (Adam Probosz)
11:00 Saneczkarstwo: Zawody Pucharu Świata w Soczi (Paweł Ulbrych)
11:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Garmisch-Partenkirchen - zjazd mężczyzn (Witold Domański)
13:00 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata w Falun - bieg na 30 km stylem klasycznym kobiet (Bogdan Chruścicki - Igor Błachut)
15:45 Kombinacja norweska: Mistrzostwa Świata w Falun - sprint drużynowy (Adam Probosz)
17:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w Falun - konkurs drużynowy (Igor Błachut)
19:00 Snooker: European Tour w Gdyni - 2. dzień (Przemysław Kruk - Rafał Jewtuch)
21:00 Snooker: European Tour w Gdyni - 2. dzień (Przemysław Kruk - Rafał Jewtuch)
Eurosport 2 (HD)
10:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Bansku - supergigant kobiet (Witold Domański)
11:45 Snooker: European Tour w Gdyni - 2. dzień (Przemysław Kruk - Rafał Jewtuch)
13:00 Snooker: European Tour w Gdyni - 2. dzień (Przemysław Kruk - Rafał Jewtuch)
15:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz:
Borussia Dortmund - Schalke 04 Gelsenkirchen (Mateusz Borek - Radosław Gilewicz)
18:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - HSV Hamburg (Tomasz Lach - Sławomir Chałaśkiewicz)
21:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Losail (Sławomir Szymczak)
Fightklub (HD)
21:30 Boks - walka: Carl Frampton - Chris Avalos
nSport+ (HD)
15:10 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz:
Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice (Adam Marchliński - Wojciech Jagoda)
Polsat Sport (HD)
14:45 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz: T
auron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - SK bank Legionovia Legionowo (Marek Magiera - Andrzej Niemczyk)
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: P
GE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Tomasz Swędrowski - Wojciech Drzyzga)
20:30 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBO International w Londynie - waga ciężka: Tyson Fury - Christian Hammer (Andrzej Kostyra - Andrzej Gmitruk)
Polsat Sport Extra (HD)
12:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata w sprincie w Astanie - biegi na 500 m i 1000 m kobiet i mężczyzn (Marcin Lepa)
16:00 Tenis: Turniej ATP w Dubaju - mecz finałowy (Dawid Olejniczak)
19:40 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Twente Enschede - NAC Breda (Piotr Przybysz)
Polsat Sport News
14:10 Kolarstwo: Wyścig Omloop Het Nieuwsblad (Stanisław Brzósko - Cezary Zamana)
17:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga - mecz: Orlen Wisła Płock - Górnik Zabrze (Tomasz Włodarczyk - Artur Siódmiak)
Sportklub
17:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga niemiecka - mecz: Rhein-Neckar Löwen - SG Flensburg-Handewitt
19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga hiszpańska - mecz: BM. Villa de Aranda - Helvetia Anaitasuna
21:00 Piłka nożna: Liga portugalska - mecz: Rio Ave - Sporting Braga
TVP Sport (HD)
9:55 Kombinacja norweska: Mistrzostwa Świata w Falun - konkurs drużynowy (Marek Rudziński)
12:45 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata w Falun - bieg na 30 km stylem dowolnym kobiet (Przemysław Babiarz - Marek Jóźwik)
15:05 Bobsleje: Mistrzostwa Świata w Winterbergu - 4. przejazd dwójek kobiet (Grzegorz Pajda)
16:00 Kombinacja norweska: Mistrzostwa Świata w Falun - sprint drużynowy (Marek Rudziński)
17:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w Falun - konkurs drużynowy (Włodzimierz Szaranowicz - Marek Rudziński)
19:25 Koszykówka kobiet:
Tauron Basket Liga Kobiet - Mecz Gwiazd (Ryszard Łabędź)
1:30 (sob/nie) Boks: World Series of Boxing - mecz: Caciques Venezuela - Rafako Hussars Poland (Bogusław Solecki - Piotr Jagiełło)
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.