Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport (HD)
14:00 Golf: European Tour - Trophee Hassan II (Jacek Person - Andrzej Person)
20:30 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji IBF w Sheffield - waga półśrednia: Kell Brook - Ionut Dan Ion (Edward Durda - Przemysław Saleta)
1:30 (sob/nie) Koszykówka mężczyzn: NBA - mecz: Milwaukee Bucks - Golden State Warriors
Eurosport (HD)
12:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata w Szanghaju - program dowolny solistów (Marek Szewczyk - Jacek Tascher)
15:30 Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii - 6. etap: Cervera - Port Aventura (Tomasz Jaroński - Adam Probosz)
19:00 Żużel: Speedway Best Pairs Cup w Toruniu (Jakub Pieczatowski)
Eurosport 2 (HD)
6:00 Snooker: Turniej finałowy Players Tour Championship w Tajlandii (Przemysław Kruk - Rafał Jewtuch)
9:00 Snooker: Turniej finałowy Players Tour Championship w Tajlandii (Przemysław Kruk - Rafał Jewtuch)
13:30 Snooker: Turniej finałowy Players Tour Championship w Tajlandii (Przemysław Kruk - Rafał Jewtuch)
21:00 Piłka nożna: MLS - mecz: Montreal Impact - Orlando City SC (Tomasz Lach)
Fightklub (HD)
15:00 Judo: Grand Prix w Samsun - 2. dzień (Radosław Gielo - Tomasz Adamiec - Krzysztof Wiłkomirski)
Orange Sport
17:40 Piłka nożna: 1. liga - mecz: GKS Katowice - Wisła Płock (Leszek Bartnicki - Andrzej Iwan)
Polsat Sport (HD)
7:00 Formuła 1: Grand Prix Malezji - 3. sesja treningowa (Andrzej Borowczyk - Grzegorz Jędrzejewski)
10:00 Formuła 1: Grand Prix Malezji - sesja kwalifikacyjna (Andrzej Borowczyk - Grzegorz Jędrzejewski)
17:00 Siatkówka mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów - mecz półfinałowy: Zenit Kazań - Berlin Recycling Volleys (Tomasz Swędrowski - Wojciech Drzyzga)
20:00 Siatkówka mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów - mecz półfinałowy: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów (Tomasz Swędrowski - Wojciech Drzyzga)
Polsat Sport Extra (HD)
15:50 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Kazachstan - Islandia (Marek Kleitz)
17:50 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Chorwacja - Norwegia (Cezary Kowalski)
20:35 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Holandia - Turcja (Tomasz Włodarczyk - Robert Zieliński)
Polsat Sport News
15:30 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga - mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: Vistal Gdynia - KPR Ruch Chorzów (Szymon Rojek - Artur Siódmiak)
17:50 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Czechy - Łotwa (Szymon Rojek)
20:35 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Bułgaria - Włochy (Roman Kołtoń - Tomasz Łapiński)
Sportklub
18:30 Piłka ręczna: Liga hiszpańska - mecz: BM Guadalajara - Frigorificos Morrazo (Sławomir Kwiatek)
TVP Sport (HD)
17:45 Hokej: Polska Liga Hokejowa - mecz finałowy fazy play-off: GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie-Zdrój (Stanisław Snopek)
20:30 Boks: World Series of Boxing - mecz: Rafako Hussars Poland - Azerbaijan Baku Fires (Bogusław Solecki - Piotr Jagiełło)
23:30 Tenis: Turniej WTA w Miami - mecz 2. rundy
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.