Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polsat (HD)
20:35 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz:
Irlandia - Polska (Mateusz Borek - Tomasz Hajto)
CANAL+ Sport (HD)
15:00 Golf: European Tour - Trophee Hassan II - finał (Jacek Person - Andrzej Person)
18:30 Koszykówka mężczyzn: NBA - mecz: Washington Wizards - Houston Rockets (Wojciech Michałowicz - Arkadiusz Koniecki)
CANAL+ Family (HD)
18:30 Golf: European Tour - Trophee Hassan II - finał (Jacek Person - Andrzej Person)
Eurosport (HD)
8:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata w Szanghaju - pokazy mistrzów (Marek Szewczyk - Jacek Tascher)
12:45 Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii - 7. etap: Barcelona - Barcelona (Tomasz Jaroński)
15:30 Kolarstwo: Criterium International - 2. dzień (Tomasz Jaroński - Adam Probosz)
23:00 Piłka nożna: MLS - mecz: Chicago Fire - Philadelphia Union (Tomasz Lach)
1:00 (nie/pon) Piłka nożna: MLS - mecz: Real Salt Lake - Toronto FC (Julian Kowalski)
Eurosport 2 (HD)
12:00 Piłka nożna kobiet: Liga Mistrzyń - mecz ćwierćfinałowy: FFC Frankfurt - Bristol Academy (Michał Zawacki - Joanna Tokarska)
14:00 Piłka nożna kobiet: Liga niemiecka - mecz: FFC Turbine Potsdam - MSV Duisburg (Tomasz Lach - Joanna Tokarska)
16:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Argentynie (Sławomir Szymczak)
17:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Argentynie (Sławomir Szymczak)
19:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Argentynie (Sławomir Szymczak)
20:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Argentynie (Sławomir Szymczak)
Fightklub (HD)
16:00 Judo: Grand Prix w Samsun - 3. dzień (Radosław Gielo - Tomasz Adamiec - Krzysztof Wiłkomirski)
Orange Sport
12:25 Piłka nożna: 1. liga - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Siedlce (Leszek Bartnicki - Andrzej Iwan)
Polsat Sport (HD)
9:00 Formuła 1: Grand Prix Malezji (Andrzej Borowczyk - Grzegorz Jędrzejewski)
13:00 Siatkówka mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów - mecz o 3. miejsce: Berlin Recycling Volleys - PGE Skra Bełchatów (Tomasz Swędrowski - Wojciech Drzyzga)
15:45 Siatkówka mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów - mecz finałowy: Asseco Resovia Rzeszów - Zenit Kazań (Tomasz Swędrowski - Wojciech Drzyzga)
20:35 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz:
Irlandia - Polska (Mateusz Borek - Tomasz Hajto)
Polsat Sport Extra (HD)
14:00 Kolarstwo: Wyścig Gandawa - Wevelgem (Łukasz Starowieyski - Cezary Zamana)
17:50 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Gruzja - Niemcy (Cezary Kowalski)
20:35 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Portugalia - Serbia (Szymon Rojek)
Polsat Sport News
13:55 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: WKS Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec (Adam Romański - Tomasz Jankowski)
17:50 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Szkocja - Gibraltar (Piotr Przybysz)
20:35 Piłka nożna - mecz towarzyski: Francja - Dania (Tomasz Włodarczyk)
Sportklub
11:00 Narciarstwo alpejskie: Red Bull SKiLLS 2015 (Dariusz Urbanowicz)
12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska - mecz: Laboral Kutxa Baskonia - Valencia Basket (Wojciech Michałowicz)
15:00 Piłka ręczna: Liga niemiecka - mecz: HC Erlangen - THW Kiel (Sławomir Kwiatek)
17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - mecz: Calzedonia Verona - Modena Volley (Robert Małolepszy - Witold Roman)
TVP Sport (HD)
16:15 Hokej: Polska Liga Hokejowa - mecz finałowy fazy play-off: GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie-Zdrój (Stanisław Snopek)
19:00 Tenis: Turniej WTA w Miami - mecz 3. rundy
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.