Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport (HD)
20:25 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków (Tomasz Smokowski - Wojciech Jagoda)
CANAL+ Family (HD)
17:40 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Ruch Chorzów (Robert Skrzyński - Kazimierz Węgrzyn)
Eurosport (HD)
15:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy w Tbilisi - kobiety w kategorii do 75 kg (Grzegorz Pajda - Janusz Pindera)
18:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy w Tbilisi - mężczyźni w kategorii do 94 kg (Grzegorz Pajda - Janusz Pindera)
21:00 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji EBU-EU w Le Cannet - waga półśrednia: Ahmed El Mousaoui - Junior Witter (Janusz Pindera)
Eurosport 2 (HD)
11:30 Futbol australijski: Australian Football League - mecz: Collingwood FC - St. Kilda FC (Witold Cebulewski)
20:15 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - Borussia Mönchengladbach (Edward Durda - Radosław Gilewicz)
1:00 (pią/sob) Piłka nożna: MLS - mecz: New York Red Bulls - San Jose Earthquakes (Tomasz Lach)
Fightklub (HD)
4:00 (pią/sob) Boks: ESPN Friday Night Fights - walka: Tony Harrison - Pablo Munguía (Albert Sosnowski)
nSport+ (HD)
17:40 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Ruch Chorzów (Robert Skrzyński - Kazimierz Węgrzyn)
20:25 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: FC Nantes - Olympique Marsylia (Rafał Dębiński - Stefan Białas)
Polsat Sport (HD)
13:00 Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu - 1. sesja treningowa (Andrzej Borowczyk - Grzegorz Jędrzejewski)
17:00 Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu - 2. sesja treningowa (Andrzej Borowczyk - Grzegorz Jędrzejewski)
20:00 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz półfinałowy fazy play-off: PGE Atom Trefl Sopot - Polski Cukier Muszynianka Muszyna (Marek Magiera - Ireneusz Mazur)
Polsat Sport Extra (HD)
10:30 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo - 1. mecz ćwierćfinałowy (Katarzyna Nowak)
12:30 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo - 2. mecz ćwierćfinałowy (Filip Gawęcki)
14:30 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo - 3. mecz ćwierćfinałowy (Krzysztof Wanio)
16:30 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo - 4. mecz ćwierćfinałowy (Tomasz Tomaszewski)
Polsat Sport News
14:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Argentyny - 1. sesja treningowa w klasie Moto3 (Michał Fiałkowski - Adam Badziak)
14:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Argentyny - 1. sesja treningowa w klasie Moto2 (Michał Fiałkowski - Adam Badziak)
15:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Argentyny - 1. sesja treningowa w klasie MotoGP (Michał Fiałkowski - Adam Badziak)
18:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Argentyny - 2. sesja treningowa w klasie Moto3 (Michał Fiałkowski - Adam Badziak)
19:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Argentyny - 2. sesja treningowa w klasie Moto2 (Michał Fiałkowski - Adam Badziak)
20:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Argentyny - 2. sesja treningowa w klasie MotoGP (Michał Fiałkowski - Adam Badziak)
Sportklub
19:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga niemiecka - mecz: HSG Wetzlar - Rhein-Neckar Löwen (Kamil Gapiński)
21:30 Piłka nożna: Liga portugalska - mecz: Vitória Guimaraes - Sporting Braga (Bartłomiej Rabij)
TVP Sport (HD)
15:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy w Tbilisi - kobiety w kategorii do 75 kg (Sebastian Szczęsny - Robert Dołęga)
18:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy w Tbilisi - mężczyźni w kategorii do 94 kg (Sebastian Szczęsny - Robert Dołęga)
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.