reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rock Radio z programem o motocyklach

dodano: 2015-07-17 19:56 | aktualizacja: 2015-07-17 22:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Świat Motocykli W każdą niedzielę od godziny 14:00 do 16:00 na antenie Rock Radia (Agora) można słuchać nowej audycji, która w całości jest poświęcona motocyklom. Jak zapewnia nadawca, „Świat Motocykli w Rock Radiu” to propozycja dla wszystkich, którzy już jeżdżą lub dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z motocyklem.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Program, nadawany od początku lipca br., prowadzą: świeżo upieczona motocyklistka Małgorzata Kierat-Tarczewska z Rock Radia oraz Piotr Baryła z redakcji „Świata Motocykli” (Agora). W swojej audycji rozmawiają m.in. z ekspertami, którzy odpowiadają na nurtujące słuchaczy pytania, np. jaki kask wybrać do skutera, a jaki do motocykla sportowego; czy przeciskanie się motocyklistów między samochodami stojącymi w korku jest zgodne z przepisami; ile kosztuje wyprawa motocyklem do Kazachstanu i jak się do niej przygotować; gdzie spędzić weekend na motocyklu oraz jak zrobić prawo jazdy kategorii A. W audycji pojawiają się też zapowiedzi ważnych imprez i zlotów motocyklowych, porady i ciekawostki oraz konkursy z nagrodami.

Audycję „Świat Motocykli w Rock Radiu” prowadzi świeżo upieczona motocyklistka Małgorzata Kierat-Tarczewska, foto: Agora


Fragmenty pierwszych wydań programu można odsłuchać na stronie internetowej radia (przejdź na stronę)

Pojawienie się nowej audycji „Świat Motocykli w Rock Radiu” wspiera promocja na antenie i stronie internetowej rozgłośni.

„Świat Motocykli w Rock Radiu” - emisja w niedziele o 14:00 w Rock Radiu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 AX180 1,8m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

45 zł Więcej...

Konwerter SCR Unicable AnkaSat ANK 3 Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy marki AnkaSat...

149 zł Więcej...

Antena Corab COR-900 grafit

Najnowszy model polskiej anteny stalowej 90cm z zawieszeniem sztywnym w...

99 zł Więcej...
reklama