Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z meczów 3. kolejki Ekstraklasy. Transmisje live z turnieju Final Four World Grand Prix siatkówki kobiet tylko w Polsat Sport Extra.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ (HD)
17:55 Piłka nożna: Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Legia Warszawa
Komentarz: Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski
CANAL+ Sport (HD)
15:25 Piłka nożna: Ekstraklasa: Jagiellonia Białysotk – Zagłębie Lubin
Komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn
CANAL+ Sport 2 (HD)
15:25 Piłka nożna: Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Komentarz: Marcin Rosłoń, Maciej Murawski
Eleven Sports Network (SD) i TVN Turbo (HD)
15:55 Piłka nożna: FA Community Shield: Arsenal FC – Chelsea FC
Eurosport (HD)
07:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Malezja: I Wyścig
08:25 Pływanie: Mistrzostwa Świata, Rosja: Dzień 1
16:15 Pływanie: Mistrzostwa Świata, Rosja: Dzień 1
18:30 Skoki do wody: Mistrzostwa Świata, Rosja:
Finał mężczyzn: Wieża 10 m
23:00 Piłka nożna: Major League Soccer: San Jose Earthquakes – Portland Timbers
01:00 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer: Chicago Fire – FC Dallas
Eurosport 2 (HD)
09:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Malezja: Wyścig
12:00 Snooker: PTC European Tour, Łotwa: 1/4 Finału
18:00 Kolarstwo szosowe: London-Surrey Classic, Wielka Brytania: Wyścig
19:30 Snooker: PTC European Tour, Łotwa: Finał
nSport+ (HD)
12:00 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Polski, Ustka: Dzień 2
19:00 Żużel: Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, Leszno: Zawody
Polsat Sport (HD)
14:50 Piłka nożna: Koln Cup: FC Köln – Valencia CF
Komentarz: Roman Kołtoń
17:55 Piłka nożna: I Liga Polska: Zagłębie Sosnowiec – Wisła Płock
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan
Polsat Sport Extra (HD)
12:00 Rajdy samochodowe: WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: OS20 - Mythinpaa 2
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski
15:00 Siatkówka kobiet: Final Four World Grand Prix: Mecz o 3 miejsce
Komentarz: Marcin Lepa, Wojciech Drzyzga
18:00 Siatkówka kobiet: Final Four World Grand Prix: Finał
Komentarz: Marcin Lepa, Wojciech Drzyzga
Polsat Sport News (SD)
09:00 Tenis: WTA Tour, Baku, Azerbejdżan: Finał
Komentarz: Katarzyna Nowak
13:00 Tenis: ATP World Tour, Hamburg, Niemcy: Finał
Komentarz: Tomasz Tomaszewski
17:00 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Kanada: Wyścig kobiet
Komentarz: Przemysław Iwańczyk, Dariusz Kołakowski
20:00 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Kanada: Wyścig mężczyzn
Komentarz: Przemysław Iwańczyk, Dariusz Kołakowski
TVN Turbo (HD)
15:55 Piłka nożna: FA Community Shield: Arsenal FC – Chelsea FC
TVP 1 (HD)
15:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne: Etap 1
Komentarz: Piotr Sobczyński, Sebastian Szczęsny
TVP Sport (HD)
08:25 Pływanie: Mistrzostwa Świata, Rosja: Dzień 1
Komentarz: Przemysław Babiarz
13:45 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne: Start do Etapu 1
Komentarz: Piotr Sobczyński, Sebastian Szczęsny
15:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne: Etap 1
Komentarz: Piotr Sobczyński, Sebastian Szczęsny
16:14 Pływanie: Mistrzostwa Świata, Rosja: Dzień 1
Komentarz: Przemysław Babiarz
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.