reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC Biznes rusza z 3. edycją Think Big [wideo]

dodano: 2015-09-17 13:53 | aktualizacja: 2015-09-17 14:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Liberty Global

UPC Polska UPC Biznes Think Big Wystartowała kolejna odsłona programu adresowanego do - jak czytamy w komunikacie - odważnych, ambitnych przedsiębiorców - Think Big (więcej tutaj). Organizatorem konkursu jest UPC Biznes - dostawca Internetu i rozwiązań cyfrowych dla firm. W tym roku programowi towarzyszy hasło „Go Beyond Borders!” zachęcające do przełamywania barier, które towarzyszą rozwojowi każdego biznesu. Do wygrania jest w sumie 80 tys. złotych oraz możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z mentorami biznesu i twórcami najbardziej rozpoznawalnych polskich marek technologicznych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa edycja, nowe wyzwania

Jak czytamy w komunikacie, do udziału w tej edycji Think Big UPC Biznes zaprasza wszystkich, którzy prowadzą swój biznes w oparciu o nowoczesne technologie i w dłuższej perspektywie planują zagraniczną ekspansję swoich produktów i usług. Szczególnie mile widziane będą projekty z branży technologicznej i IT. To jednak nie wszystko, bo firma, aby zakwalifikować się do rywalizacji, będzie musiała wykazać określony próg przychodów (50 tys. zł) i udowodnić, że już teraz funkcjonuje w sprawdzonym modelu biznesowym.

- Stawiamy na nowoczesną przedsiębiorczość, czyli taką, która dynamicznie, bez kompleksów potrafi stawiać sobie, a następnie krok po kroku realizować, założone cele. Uczestnikami Think Big są przedsiębiorcy, którzy wyszli już z fazy start-upu - a więc ci, którzy mają już sprawdzony model biznesowy, mogą wykazać się konkretnym doświadczeniem, także w kontekście barier jakie pokonuje każdy, kto chce prowadzić własną firmę

- mówi Agnieszka Zawistowska, dyrektor UPC Biznes.


Pierwszy krok do sukcesu

Program składa się z 3 etapów. Warunkiem udziału we wstępnej eliminacji jest wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej (przejdź na stronę). Oryginalność i potencjał zgłaszanego pomysłu na tym odcinku rywalizacji oceni kapituła konkursowa, w której skład wszedł m.in. zespół inwestycyjny SpeedUp Venture Capital Group. Termin zgłoszeń upływa 30 listopada br.

Plakat promujący 3. edycję konkursu Think Big, foto: Liberty Global


Do drugiej części dostanie się 30 najlepszych pomysłów. Wyłonienie finałowej dziesiątki przypadnie w udziale jury oraz internautom. Ci drudzy, swój ulubiony projekt będą wspierać za pośrednictwem aplikacji na Facebooku.

Rywalizacja o uznanie najlepszych

Dziesięć najlepszych pomysłów oceni w trakcie wielkiego finału konkursu w marcu 2016 roku jury w składzie m.in.: twórca, założyciel i współwłaściciel Grupy Integer.pl, właściciela paczkomatów InPost - Rafał Brzoska, dyrektor zarządzający rynkami biznesowymi w Liberty Global - Christopher B. Coles, partner zarządzający SpeedUp Group - Bartłomiej Gola, dyrektor do spraw korporacyjnych i polityki publicznej UPC Polska Patrycja Gołos, Michał Kaczmarski - redaktor naczelny „INNPoland”, bloger, przedsiębiorca i twórca Auli Polskiej Artur Kurasiński, prezes UPC Polska Ramiro Lafarga, naczelnik Wydziału Polityki Innowacyjności w Ministerstwie Gospodarki - Beata Lubos, dziennikarz ekonomiczny - Roman Młodkowski, dyrektor do spraw technologii w UPC Polska - Monika Nowak-Toporowicz, wiceprezydent miasta stołecznego Warszawy i inicjator Centrum Przedsiębiorczości Smolna Michał Olszewski, artysta grafik - Andrzej Pągowski, dyrektor Liberty Global Ventures Sander Vonk, założyciel firmy Dirlango - Łukasz Wejchert, dyrektor UPC Biznes - Agnieszka Zawistowska, Paweł Zielewski - redaktor naczelny „Pierwszego Miliona” i prezes Polski Przedsiębiorczej - Dariusz Żuk.

Oprócz nagród pieniężnych o łącznej wartości 80 tys. zł na uczestników Think Big czekają nagrody w postaci pakietów usług dla firm z m.in. superszybkim Internetem o prędkości 300 Mb/s od UPC Biznes oraz sesje mentorskie w ramach Think Big Academy.

Autorką kreacji artystycznej, eksponującej tegoroczne hasło programu Go Beyond Borders! jest w tym roku ilustratorka - Ada Buchholc.

W poprzedniej edycji Think Big jury najbardziej doceniło projekt firmy Egzotech z Gliwic - Luna EMG, czyli robota rehabilitacyjnego, ułatwiającego powrót do sprawności psychoruchowej chorym poddanym rehabilitacji neurologicznej. Dwie równorzędne nagrody przyznano Leia Display System, twórcom ekranu do wyświetlania obrazu w powietrzu oraz Lo Fi Robot, propagującym zajęcia z robotyki dla dzieci.

Relacja z finału Think Big 2015:Patronat nad 3. edycją konkursu objęli prezydent Warszawy, Ministerstwo Gospodarki, Polska Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiZ) i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), patronami medialnymi są „Bloomberg Businessweek”, „Forbes”, „INNPoland” i „Pierwszy Milion”, a partnerami SpeedUp Venture Capital Group, Aula Polska, Business Link i Liberty Global Ventures.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Tivusat: karta + CAM w UHD

Karta Tivusat z modułem CAM DigiQuest. Umożliwia oglądanie włoskiego pakietu...

550 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...
reklama