dodano: 2015-10-03 16:33 | aktualizacja:
2015-10-03 17:12
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ (HD)
15:25 Piłka nożna: Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki
17:55 Piłka nożna: Ekstraklasa:
Cracovia – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski
CANAL+ Sport (HD)
14:25 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Liverpool FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Krzysztof Przytuła
16:55 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
21:00 Koszykówka kobiet: Liga WNBA:
Finał
CANAL+ Sport 2 (HD)
15:25 Piłka nożna: Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
Eleven (HD)
11:55 Piłka nożna: Liga BBVA:
Rayo Vallecano – Real Betis
Komentarz: Patryk Mirosławski, Michał Gąsiorowski
13:55 Piłka nożna: Ligue 1:
AS Monaco – Stade Rennes FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Stefan Białas
15:55 Piłka nożna: Liga BBVA:
Athletic Bilbao – Valencia CF
Komentarz: Michał Mitrut, Jakub Ostrowski
17:55 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC – Bologna FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
20:25 Piłka nożna: Liga BBVA:
Atletico Madryt – Real Madryt
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała
Eleven Sports (HD)
12:25 Piłka nożna: Serie A:
Empoli FC – US Sassuolo
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk
14:55 Piłka nożna: Serie A:
US Palermo – AS Roma
Komentarz: Dominik Guziak, Radosław Majdan
16:55 Piłka nożna: Ligue 1:
SM Caen – AS Saint-Etienne
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michel Thiry
20:55 Piłka nożna: Ligue 1:
Paris Saint-Germain – Olympique Marsylia
Komentarz: Mateusz Święcicki, Stefan Białas
02:25 (nd/pn) Futbol amerykański: Liga NFL:
New Orleans Saints – Dallas Cowboys
Eurosport (HD)
07:30 Tenis stołowy: Mistrzostwa Europy, Jekaterynburg, Rosja:
1/2 Finału
Komentarz: Andrzej Janisz, Janusz Pindera
10:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja:
I Wyścig
Komentarz: Sławomir Szymczak
11:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Magny-Cours, Francja:
I Wyścig
Komentarz: Sławomir Szymczak
13:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja:
II Wyścig
Komentarz: Sławomir Szymczak
14:00 Wyścigi samochodowe: Blancpain Sprint Series , Misano, San Marino:
Wyścig
15:30 Kolarstwo: Giro di Lombardia:
Wyścig
Komentarz: Tomasz Jaroński, Adam Probosz
22:35 Jeździectwo: Los Angeles Masters, USA:
Zawody
Komentarz: Marek Szewczyk
Eurosport 2 (HD)
09:00 Kolarstwo: Tour de Almaty:
Wyścig
Komentarz: Adam Probosz
13:00 Kolarstwo: Tour de l’Eurometropole:
Etap 4
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski
15:25 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Schalke 04 – FC Köln
17:25 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayern Monachium – Borussia Dortmund
22:55 Piłka nożna: Major League Soccer:
FC Dallas – Houston Dynamo
Komentarz: Adam Kotleszka
01:10 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer:
Colorado Rapids – Real Salt Lake
Fightklub (HD)
22:00 Sporty walki: World Combat Games:
Richard Veres – Rayan Donovan Phillips
nSport+ (HD)
16:55 Piłka ręczna mężczyzn: EHF Liga Mistrzów:
Mol-Pick Szeged – FC Barcelona Lassa
Komentarz: Piotr Karpiński, Marcin Lijewski
19:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
ŻKS Ostrovia – PGE Stal Rzeszów
Komentarz: Edward Durda
kanał 38 (HD)
14:00 Golf: PGA European Tour, Alfred Dunhill Links Championship:
Finał
Polsat Sport (HD)
12:40 Piłka ręczna mężczyzn: Piłka nożna: I Liga:
Stomil Olsztyn – Wisła Płock
Komentarz: Bożydar Iwanow, Andrzej Iwan
17:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy:
Finał
20:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga:
MMTS Kwidzyn – Pogoń Szczecin
Polsat Sport Extra (HD )
12:00 Rajdy samochodowe: Rajdowe Mistrzostwa Świata - Rajd Francji:
OS 9 Bisinao – Agosta Plage Power Stage
14:25 Piłka nożna: Eredivisie:
AFC Ajax – PSV Eindhoven
Komentarz: Cezary Kowalski
17:45 Rugby: Puchar Świata, Wlk. Brytania:
Irlandia – Włochy
04:00 (nd/pn) Tenis: ATP World Tour 500, Tokio, Japoniapn
1.Runda
Polsat Sport News (SD)
12:50 Wyścigi samochodowe: Formuła 3, Euroformula Open:
Ii Wyścig
14:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy:
Mecz o 3. miejsce
Komentarz: Marek Magiera
17:00 Siatkówka plażowa kobiet: World Tour, USA:
Mecz o 3. Miejsce
18:00 Siatkówka plażowa mężczyzn: World Tour, USA:
Mecz o 3. Miejsce
19:00 Siatkówka plażowa kobiet: World Tour, USA:
Finał
20:00 Siatkówka plażowa mężczyzn: World Tour, USA:
Finał
TVP Regionalna (SD)
13:15 Hokej na lodzie: Polska Hokej Liga:
MUKS Naprzód Janów - Ciarko PBS Bank Sanok
TVP Sport (HD)
13:15 Hokej na lodzie: Polska Hokej Liga:
MUKS Naprzód Janów - Ciarko PBS Bank Sanok
Sportklub (SD)
15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
Füchse Berlin – TBV Lemgo
16:55 Piłka nożna: Primeira Liga:
UD Madeira – SL Benfica
19:15 Piłka nożna: Primeira Liga:
FC Porto – Belenenses
21:25 Piłka nożna: Primeira Liga:
Sporting CP – Vitoria Guimaraes
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.