dodano: 2015-10-07 10:58 | aktualizacja:
2015-10-09 14:32
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport (HD)
10:30 PGA European Tour – British Masters:
II Runda
02:00 (pt/so) Koszykówka kobiet: Liga WNBA:
Indiana Fever – Minnesota Lynx
Eurosport (HD)
09:30 Snooker: PTC Euro Tour – Ruhr Open:
Dzień 1
14:00 Kolarstwo: Abu Dhabi Tour:
Etap 2
15:00 Snooker: PTC Euro Tour – Ruhr Open:
Dzień 1
17:55 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy U-21:
Niemcy – Finlandia
20:00 Snooker: PTC Euro Tour – Ruhr Open:
Dzień 1
Eurosport 2 (HD)
14:00 Snooker: PTC Euro Tour – Ruhr Open:
Dzień 1
17:45 Snooker: PTC Euro Tour – Ruhr Open:
Dzień 1
Polsat Sport (HD)
06:00 Tenis: ATP World Tour, Tokio, Japonia:
1/4 Finału
09:00 Formuła 1: Grand Prix Rosji:
I Sesja treningowa
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski
13:00 Formuła 1: Grand Prix Rosji:
II Sesja treningowa
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski
16:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Słowenia – Białoruś
Komentarz: Przemysław Iwańczyk, Tomasz Wójtowicz
19:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Polska – Belgia
Komentarz: Tomasz Swędrowski
21:00 Rugby: Puchar Świata:
Nowa Zelandia - Tonga
Komentarz: Przemysław Iwańczyk, Krzysztof Serafin
Polsat Sport Extra (HD )
06:30 Tenis: ATP World Tour, Pekin, Chiny:
1/4 Finału
08:00 Tenis: ATP World Tour, Tokio, Japonia:
1/4 Finału
10:00 Tenis: ATP World Tour, Tokio, Japonia:
1/4 Finału
16:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Czechy – Holandia
Komentarz: Marek Magiera, Jakub Jarosz
20:35 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostwa Europy:
Słowacja – Białoruś
Komentarz: Piotr Przybysz, Robert Zieliński
05:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Tokio, Japonia:
1/2 Finału
Polsat Sport News (SD)
06:10 Wyścigi motocyklowe: Moto 3, Grand Prix Japonii:
II Sesja treningowa
07:05 Wyścigi motocyklowe: Moto GP, Grand Prix Japonii:
II Sesja treningowa
08:05 Wyścigi motocyklowe: Moto 2, Grand Prix Japonii:
II Sesja treningowa
08:30 Tenis: ATP World Tour, Pekin, Chiny:
1/4 Finału
10:30 Tenis: ATP World Tour, Pekin, Chiny:
1/4 Finału
17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Słowacja – Serbia
Komentarz: Krzysztof Wanio, Damian Dacewicz
19:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Polska – Belgia
Komentarz: Tomasz Swędrowski
02:00 (pt/so) Wyścigi motocyklowe: Moto 3, Grand Prix Japonii:
III Sesja treningowa
02:55 (pt/so) Wyścigi motocyklowe: Moto GP, Grand Prix Japonii:
III Sesja treningowa
03:55 (pt/so) Wyścigi motocyklowe: Moto 2, Grand Prix Japonii:
III Sesja treningowa
05:35 (pt/so) Wyścigi motocyklowe: Moto 3, Grand Prix Japonii:
Sesja kwalifikacyjna
TVP Sport (HD)
10:30 Tenis: WTA World Tour, Pekin, Chiny:
1/4 Finału
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.