reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Więcej kanałów w usłudze Inea Online TV

dodano: 2016-02-01 16:23 | aktualizacja: 2016-02-01 16:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Inea

INEA Inea ponad dwukrotnie zwiększa liczbę programów w aplikacji Inea Online TV (więcej tutaj). Teraz abonent do wyboru ma ponad 60 kanałów. Od 1 lutego br. jeszcze więcej stacji może oglądać poza domem. Ponadto część programów aplikacji jest dostępna poza siecią Inea. W Inea Online TV znajdują się: TVN24 HD, TVN Style HD, TVN Turbo HD, programy z portfolio AXN, Sundance Channel HD, Da Vinci Learning, Eleven i Elven Sports w jakości HD (więcej tutaj), programy: WTK, Lech TV i wiele innych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w komunikacie, aplikacja telewizyjna to znakomite rozwiązanie dla tych, co nie znoszą nudy. Dzięki Inea Online TV ulubione programy można oglądać praktycznie wszędzie: w korku, w kolejce do lekarza. Bogata oferta stacji informacyjnych sprawia, że abonent sieci Inea zawsze jest na bieżąco. Inea Online TV ma wiele zalet. Pozwala do woli przeglądać program telewizyjny, zaplanować nagrywanie serialu lub meczu na domowym dekoderze. Aplikacja telewizyjna przypomina również, że zbliża się pora emisji ulubionego programu. Korzystnie z aplikacji jest bezpłatne.

Więcej informacji na temat usługi Inea Online TV można znaleźć na stronie internetowej operatora (przejdź na stronę).

Inea ponad dwukrotnie zwiększa liczbę programów w aplikacji Inea Online TV, foto: Inea
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

730 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama