Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z meczu 24. kolejki Primera Division: Real Madryt – Athletic Bilbao. Transmisje live z Velux EHF Liga Mistrzów tylko w CANAL+ i Eleven Sports (Orlen Wisła Płock – RK Celje Pivovarna Lako).
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ (HD)
15:55 Piłka ręczna mężczyzn: EHF Liga Mistrzów: Orlen Wisła Płock– RK Celje Pivovarna Lako
Komentarz: Krzysztof Bandych, Robert Lis
15:55 Piłka nożna: Premier League: Swansea City – Southampton FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny
18:25 Piłka nożna: Premier League: Chelsea FC – Newcastle United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki Eleven (HD)
13:25 Piłka nożna: Sky Bet Championship: Queens Park Rangers – Fulham FC
15:55 Piłka nożna: Liga BBVA: Real Madryt – Athletic Bilbao
18:10 Piłka nożna: Liga BBVA: Villarreal CF – Malaga CF
20:25 Piłka nożna: Liga BBVA: Valencia CF – RCD Espanyol
22:20 (opóźniony) Piłka nożna: Liga BBVA: Deportivo La Coruna – Real Betis
17:55 Piłka nożna: Serie A: Chievo Werona – US Sassuolo
20:40 Piłka nożna: Serie A: Juventus FC – SSC Napoli Eurosport 1 (HD)
10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Crans-Montana, Szwajcaria: Zjazd kobiet
13:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun, Szwecja: Bieg na 10 km techniką klasyczną mężczyzn
14:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ljubno, Słowenia: Konkurs kobiet
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Vikersund, Norwegia: Konkurs indywidualny
20:15 Biathlon: Puchar Świata, Presque Isle, USA: Sztafeta mężczyzn
22:00 Biathlon: Puchar Świata, Presque Isle, USA: Sztafeta kobiet
01:30 (so/nd) Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Naeba, Japonia: I Przejazd – slalom mężczyzn
04:45 (so/nd) Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Naeba, Japonia: II Przejazd – slalom mężczyzn Eurosport 2 (HD)
09:00 Sanki: Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: I Przejazd dwójek
10:00 Sanki: Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: II Przejazd dwójek
11:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun, Szwecja: Bieg na 5 km techniką klasyczną kobiet
12:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Idre, Szwecja: I Przejazd
14:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam, Holandia: N. Mahut – M. Klizan
19:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam, Holandia: G. Monfils – P. Kohlschreiber Polsat Sport News (SD)
10:00 Rajdy samochodowe: WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: OS 16 Vargasen 2
20:15 Biathlon: Puchar Świata, Presque Isle, USA: Sztafeta mężczyzn
22:00 Biathlon: Puchar Świata, Presque Isle, USA: Sztafeta kobiet Sportklub (SD)
15:00 Koszykówka mężczyzn: Spor Toto Basketball League: Pinar Karşiyaka – İstanbul BBSK
17:15 Piłka nożna: Primeira Liga: SC Moreirense – OS Belenenses
19:25 Piłka nożna: Primeira Liga: CD Nacional – Sporting CP
21:45 Piłka nożna: Primeira Liga: Vitoria Guimaraes – Vitoria Setubal TVP 1 (HD)
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Vikersund, Norwegia: Konkurs indywidualny
TVP 2 (HD)
11:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun, Szwecja: Bieg na 5 km techniką klasyczną kobiet
TVP Sport (HD)
09:30 Bobsleje: Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: I Przejazd dwójek mężczyzn
10:55 Bobsleje: Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: II Przejazd dwójek mężczyzn
12:00 Tenis: WTA World Tour, Petersburg, Rosja: A. Ivanovic – R. Vinci