reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraina: nowy kanał Repetitor TV

dodano: 2016-03-11 11:35
autor: RO | źródło: nrada.gov.ua

Ukraina Firma Euromedia Ukrainy otrzymała licencję na nadawanie drogą satelitarną kanału Repetitor TV. Odpowiednia decyzja w tej sprawie zapadła na posiedzeniu Narodowej Rady Ukrainy ds. telewizji i radia w dniu 10 marca 2016 roku. Repetitor TV ma być kanałem edukacyjno-kulturalnym z filmami. Emisja ma być prowadzona z satelity Astra 4A (4,8°E).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Kanał posiada pomysł, który pomoże w przystępny sposób i dowolnej porze przekazać dodatkową wiedzę dla dzieci i młodzieży w szkolnym i przedszkolnym okresie edukacyjnym. Ramówkę planuje się wypełnić programami popularnonaukowymi, edukacyjnymi i filmami, które zainteresują widzów dorosłych, studentów i młodzież

- powiedział dyrektor Euromedia Ukrainy, Jurij Biłowus.

Programy telewizyjne dla Repetitor TV mają powstawać z pomocą psychologów i specjalistów w zakresie pracy z dziećmi. W obecnej chwili kompletowany jest zespół redakcyjny, który ma te programy tworzyć. Oprócz tego planowane są programy własne w języku angielskim, a także produkcje kupowane za granicą. Sama stacja telewizyjna ma nadawać po ukraińsku, a jej start planowany jest na III kwartał 2016 roku.

Przypomnijmy, że w grudniu 2015 roku Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia udzieliła licencji firmie Euromedia Ukraina na nadawanie satelitarne kanału Historia EM.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Deviser S30 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem PWR,...

650 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 AX180 1,8m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

45 zł Więcej...

Bezprzewodowy przedłużacz pilota Lenkeng LKV388IR

Bezprzewodowy przedłużacz zdalnego sterowania pilotów. Umożliwia obsługę wielu urządzeń w...

190 zł Więcej...
reklama