Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z meczu 31. kolejki Premier League: Manchester City – Manchester United. Transmisje live z Turnieju Kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich tylko w Polsat Sport i Polsat Sport News (Polska – Meksyk).
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
14:25 Piłka nożna: Premier League: Southampton FC – Liverpool FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
16:55 Piłka nożna: Premier League: Manchester City – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki Eleven (HD)
11:55 Piłka nożna: Liga BBVA: RCD Espanyol – Athletic Club
13:55 Piłka nożna: Ligue 1: Girondins Bordeaux – FC Bastia
15:55 Piłka nożna: Liga BBVA: Villareal CF – FC Barcelona
18:10 Piłka nożna: Liga BBVA: Valencia CF – Celta Vigo
20:25 Piłka nożna: Liga BBVA: Real Madryt – Sevilla FC
> F1: GP Australii w Eleven Sports Eleven Sports (HD)
06:00 Formuła 1: Grand Prix Australii: Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
12:25 Piłka nożna: Serie A: Atalanta BC – Bologna FC
15:00 Piłka nożna: Serie A: Torino FC – Juventus FC
18:00 Piłka nożna: Serie A: SSC Napoli – Genoa CFC
21:00 Piłka nożna: Ligue 1: Paris Saint-Germain – AS Monaco Eurosport 1 (HD)
08:15 Narciarstwo alpejskie: Finał Pucharu Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: I Przejazd – slalom mężczyzn
10:00 Skoki narciarskie: Finał Pucharu Świata, Planica, Słowenia: Konkurs indywidualny
11:45 Narciarstwo alpejskie: Finał Pucharu Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: II Przejazd – gigant kobiet
12:45 Biathlon: Finał Pucharu Świata, Chanty-Mansijsk, Rosja: Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
15:30 Jeździectwo: Saut Hermčs, Paryż, Francja: Zawody
20:40 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata, Portland, USA: Dzień 4 – sesja poranna Eurosport 2 (HD)
09:30 Narciarstwo alpejskie: Finał Pucharu Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: I Przejazd – gigant kobiet
11:00 Narciarstwo alpejskie: Finał Pucharu Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: II Przejazd – slalom mężczyzn
12:45 Snowboard: Finał Pucharu Świata, Baqueira Beret, Hiszpania: Snowboardcross
14:15 Snowboard: Finał Pucharu Świata, Spindleruv Mlyn, Czechy: Slopestyle
12:45 Biathlon: Finał Pucharu Świata, Chanty-Mansijsk, Rosja: Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
16:35 Piłka nożna: Eredivisie: PSV Eindhoven – AFC Ajax
Komentarz: Cezary Kowalski Polsat Sport News (SD)
10:00 Biathlon: Finał Pucharu Świata, Chanty-Mansijsk, Rosja: Bieg ze startu wspólnego kobiet
12:45 Biathlon: Finał Pucharu Świata, Chanty-Mansijsk, Rosja: Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
13:50 Wyścigi motocyklowe: Moto 3, Grand Prix Kataru: Rozgrzewka
14:25 Wyścigi motocyklowe: Moto 2, Grand Prix Kataru: Rozgrzewka
15:00 Wyścigi motocyklowe: Moto GP, Grand Prix Kataru: Rozgrzewka
16:00 Piłka ręczna kobiet: Turniej Kwalifikacyjny do IO: Rosja – Szwecja
17:20 Wyścigi motocyklowe: Moto 2, Grand Prix Kataru: Wyścig
19:00 Wyścigi motocyklowe: Moto GP, Grand Prix Kataru: Wyścig
19:50 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga: Polski Cukier Toruń – Stelmet BC Zielona Góra Sportklub (SD)
09:00 Kolarstwo górskie: Cape Epic 2016: Dzień 8
Komentarz: Kacper Merk
12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: FC Barcelona Lassa – UCAM Murica
Komentarz: Wojciech Michałowicz
17:00 Piłka nożna: Puchar Belgii: Standard Liege – Club Brugge
Komentarz: Jakub Polkowski
19:25 Piłka nożna: Primeira Liga: Boavista FC – SL Benfica
Komentarz: Tomasz Zieliński
21:30 Piłka nożna: Primeira Liga: SC Braga – FC Uniăo
Komentarz: Tomasz Zieliński TVP 1 (HD)
10:00 Skoki narciarskie: Finał Pucharu Świata, Planica, Słowenia: Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny