W weekend 23-24 kwietnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: siatkówka plażowa, Orlen Liga (więcej tutaj), PGNiG Superliga (więcej tutaj), Tauron Basket Liga (więcej tutaj), polska 1. liga piłkarska (więcej tutaj), Premier Liga, Premier Liha, Eredivisie, tenis ziemny, wyścig kolarski szlakiem walk majora Hubala i motosport - WRC, Euroformuła Open (więcej tutaj) i MotoGP (więcej tutaj). Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat (Polsat HD), Polsat Sport (Polsat Sport HD), Polsat Sport Extra (Polsat Sport Extra HD), Polsat Sport News i Polsat News (Polsat News HD) oraz serwisu polsatsport.pl.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Plan emisji:
23 kwietnia (sobota)
7:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour Fuzhou: 1. półfinał, komentuje: Damian Dacewicz
8:10 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour Fuzhou: 2. półfinał mężczyzn, komentuje: Damian Dacewicz
9:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
9:30 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour Fuzhou: mecz o miejsca 3. i 4., komentuje: Damian Dacewicz
9:35 Polsat, piłka nożna, „Magazyn Euro 2016” - magazyn
9:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
10:30 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour Fuzhou: finał, komentuje: Damian Dacewicz
10:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
12:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
13:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, ATP 500 Barcelona Open BancSabadell: 1. półfinał, komentuje: Tomasz Tomaszewski
13:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
14:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
14:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
14:45 Polsat Sport, Orlen Liga, 2. mecz 2. rundy fazy play-off o miejsca 3.-4.: Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza, komentują: Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz
15:05 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
15:15 Polsat Sport News, Euroformuła Open: 1. wyścig, komentują: Krystian Sobierajski i Michał Fiałkowski
16:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, ATP 500 Barcelona Open BancSabadell: 2. półfinał, komentuje: Katarzyna Nowak
17:30 Polsat Sport, PGNiG Superliga Kobiet, 1. mecz fazy play-off o miejsca 1.-4.: MKS Selgros Lublin - Strat Elbląg, komentują: Szymon Rojek i Artur Siódmiak
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:40 Polsat Sport Extra, WRC rajdowe mistrzostwa świata Argentyna: podsumowanie dnia, komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski
21:07 Polsat Sport News, tenis ziemny, ATP 250 Bukareszt: 1. półfinał, komentuje: Tomasz Lorek
22:45 Polsat News, „Sportowe podsumowanie dnia” - serwis informacyjny
23:00 Polsat Sport News, kronika wyścigu kolarskiego szlakiem walk majora Hubala
23:10 Polsat Sport News, tenis ziemny, ATP 250 Bukareszt: 2. półfinał, komentuje: Katarzyna Nowak
24 kwietnia (niedziela)
7:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa kobiet, World Tour Fuzhou: 1. półfinał, komentuje: Damian Dacewicz
8:10 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa kobiet, World Tour Fuzhou: 2. półfinał, komentuje: Damian Dacewicz
8:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: rozgrzewka w klasie Moto3, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
9:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: rozgrzewka w klasie Moto2, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
9:30 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa kobiet, World Tour Fuzhou: mecz o miejsca 3. i 4., komentuje: Damian Dacewicz
9:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: rozgrzewka w klasie MotoGP, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
10:30 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa kobiet, World Tour Fuzhou: finał, komentuje: Damian Dacewicz
11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn
11:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie Moto3, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
12:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie Moto2, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
12:35 Polsat Sport, polska 1. liga piłkarska: Rozwój Katowice - GKS Katowice, komentują: Marcin Feddek i Andrzej Iwan
12:45 Polsat Sport Extra, WRC rajdowe mistrzostwa świata Argentyna: podsumowanie dnia, komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski
13:15 Polsat Sport Extra, Euroformuła Open: 2. wyścig, komentują: Krystian Sobierajski i Michał Fiałkowski
14:00 Polsat Sport Extra, WRC rajdowe mistrzostwa świata Argentyna: OS16 El Condor Copina, komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski
14:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie MotoGP, komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
15:10 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, ATP 250 Bukareszt: finał, komentuje: Krzysztof Wanio
17:00 Polsat Sport News, WRC rajdowe mistrzostwa świata Argentyna: OS18 Power Stage El Condor, komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski
17:30 Polsat Sport, PGNiG Superliga Kobiet, 2. mecz fazy play-off o miejsca 1.-4.: MKS Selgros Lublin - Strat Elbląg, komentują: Szymon Rojek i Artur Siódmiak
17:30 Polsat Sport Extra, ATP 500 Barcelona Open BancSabadell: finał, komentuje: Tomasz Tomaszewski
18:07 Polsat Sport News, „Atleci” - magazyn
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:50 Polsat Sport News, Tauron Basket Liga: Rosa Radom - Polski Cukier Toruń, komentują: Adam Romański i Rafał Juć
20:00 Polsat Sport Extra, Premier Liga: CSKA Moskwa - Dynamo Moskwa, komentuje: Leszek Bartnicki
22:10 Polsat Sport Extra, Premier Liga: FK Rostów - Zenit Sankt Petersburg, komentuje: Piotr Przybysz
22:45 Polsat News, „Sportowe podsumowanie dnia” - serwis informacyjny
23:00 Polsat Sport News, kronika wyścigu kolarskiego szlakiem walk majora Hubala
Noc z 24 na 25 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 Polsat Sport News, Premier Liha: FK Oleksandria - Dnipro Dniepropietrowsk
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.