SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ADB zaprezentuje graphyne2 podczas IBC 2016

dodano: 2016-07-13 17:53 | aktualizacja: 2016-07-14 12:12
autor: Jerzy Kruczek | źródło: ADB/satkurier.pl

ADB Odwiedzający wystawę IBC 2016 (9-13 września, Amsterdam) będą mieli okazję zapoznać się z debiutującą w tym czasie platformą software'ową graphyne2 od ADB. Nowe rozwiązanie dołączy do innych platform oferowanych już przez tę firmę, pozwalających na szybkie i łatwe wdrażanie nowych usług.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podczas IBC 2016 spółka ADB chce pokazać, w jaki sposób graphyne2 umożliwia zarówno operatorom płatnej telewizji, jak i OTT dostarczać spersonalizowany interfejs użytkownika i aplikacje second screen (na drugi ekran).

Najważniejsze cechy graphyne2:
  • Middleware w chmurze - możliwość korzystania z oprogramowania na różnych urządzeniach;
  • Wieloekranowy design - przyjazny użytkownikowi interfejs, zbliżony wyglądem i funkcjonalnością na różnych urządzeniach;
  • Nowe doświadczenia dla użytkownika - rekomendacje;
  • Kompleksowe zarządzanie relacjami z klientami - nowe opcje uzyskiwania przychodów (reklama i marketing ukierunkowany).
 

Jesteśmy dumni, mogąc ogłosić wprowadzenie nowej platformy graphyne2, która została zbudowana w oparciu o 20 lat ciągłego rozwoju usług dla operatorów kablowych, satelitarnych, IPTV i OTT. Nowa platforma wykorzystuje nasze bogate doświadczenie w zakresie projektowania oprogramowania, aby dostarczyć rozwiązanie w chmurze dla następnej generacji usług płatnej telewizji i OTT

- powiedział Peter Balchin, dyrektor generalny ADB.

Świat z Internetem i wieloma urządzeniami stwarza okazję dla operatorów płatnej telewizji, aby wyrwali się z tradycyjnych modeli biznesowych, bazujących na abonamencie oraz reklamie, i odkrywali nowe możliwości, które łączą w sobie usługi bezpłatne z usługami premium. Graphyne2, zbudowany na stabilnej i sprawdzonej platformie, umożliwia szybkie wdrożenie takich usług o wartości dodanej, aby sprostać wymaganiom konsumentów oraz by napędzić wzrost przychodów i zwiększyć lojalność. Z graphyne2 nasi klienci mogą wdrożyć zaawansowane, usprawnione rozwiązanie, które daje im narzędzia do tworzenia prawdziwych, unikalnych doświadczeń dla użytkowników i do budowania głębokich relacji z konsumentami poprzez wiele urządzeń.


Interfejs graphyne (pierwsza wersja) od ADB zadebiutował na wystawie IBC 2013.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Technika


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

1150 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap HDR1000 TBOX 4K v2

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

790 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

249 zł Więcej...