SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ADB zaprezentuje graphyne2 podczas IBC 2016

dodano: 2016-07-13 17:53 | aktualizacja: 2016-07-14 12:12
autor: Jerzy Kruczek | źródło: ADB/satkurier.pl

ADB Odwiedzający wystawę IBC 2016 (9-13 września, Amsterdam) będą mieli okazję zapoznać się z debiutującą w tym czasie platformą software'ową graphyne2 od ADB. Nowe rozwiązanie dołączy do innych platform oferowanych już przez tę firmę, pozwalających na szybkie i łatwe wdrażanie nowych usług.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podczas IBC 2016 spółka ADB chce pokazać, w jaki sposób graphyne2 umożliwia zarówno operatorom płatnej telewizji, jak i OTT dostarczać spersonalizowany interfejs użytkownika i aplikacje second screen (na drugi ekran).

Najważniejsze cechy graphyne2:
  • Middleware w chmurze - możliwość korzystania z oprogramowania na różnych urządzeniach;
  • Wieloekranowy design - przyjazny użytkownikowi interfejs, zbliżony wyglądem i funkcjonalnością na różnych urządzeniach;
  • Nowe doświadczenia dla użytkownika - rekomendacje;
  • Kompleksowe zarządzanie relacjami z klientami - nowe opcje uzyskiwania przychodów (reklama i marketing ukierunkowany).
 

Jesteśmy dumni, mogąc ogłosić wprowadzenie nowej platformy graphyne2, która została zbudowana w oparciu o 20 lat ciągłego rozwoju usług dla operatorów kablowych, satelitarnych, IPTV i OTT. Nowa platforma wykorzystuje nasze bogate doświadczenie w zakresie projektowania oprogramowania, aby dostarczyć rozwiązanie w chmurze dla następnej generacji usług płatnej telewizji i OTT

- powiedział Peter Balchin, dyrektor generalny ADB.

Świat z Internetem i wieloma urządzeniami stwarza okazję dla operatorów płatnej telewizji, aby wyrwali się z tradycyjnych modeli biznesowych, bazujących na abonamencie oraz reklamie, i odkrywali nowe możliwości, które łączą w sobie usługi bezpłatne z usługami premium. Graphyne2, zbudowany na stabilnej i sprawdzonej platformie, umożliwia szybkie wdrożenie takich usług o wartości dodanej, aby sprostać wymaganiom konsumentów oraz by napędzić wzrost przychodów i zwiększyć lojalność. Z graphyne2 nasi klienci mogą wdrożyć zaawansowane, usprawnione rozwiązanie, które daje im narzędzia do tworzenia prawdziwych, unikalnych doświadczeń dla użytkowników i do budowania głębokich relacji z konsumentami poprzez wiele urządzeń.


Interfejs graphyne (pierwsza wersja) od ADB zadebiutował na wystawie IBC 2013.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Technika


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson SmartHome Security Kit - zestaw startowy

Zestaw startowy z niezbędnymi elementami takimi jak centralka i podstawowe...

750 zł Więcej...

Antena DVB-T Digit 20dB MUX 8 niebieska

Antena Digit jest przeznaczona do pracy na zewnątrz budynków, zalecana...

85 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X10

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

999 zł Więcej...