SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Motowizja w otwartym oknie Orange TV

dodano: 2016-08-24 20:24
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: Motowizja

Motowizja 360 Od 24 sierpnia Motowizja jest dostępna w nowej ofercie telewizyjnej Orange TV. Do końca roku kanał będą mogli oglądać wszyscy abonenci Orange TV bez dodatkowych opłat w ramach okna otwartego. Motowizja przygotowała na jesień dla wszystkich, nowych i dotychczasowych widzów premierowe, własne produkcje oraz kolejne sezony lubianych programów m.in. „Na Osi” czy „Motoślad”. Sportowym hitem jesieni będą finały NASCAR Sprint Cup, które oglądać można na żywo, tylko w Motowizji.

Motowizja dostępność 2016 760


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Motowizję można oglądać w ramach oferty Orange TV bez dodatkowych opłat – w technologii kablowej na pozycji 128, a w technologii satelitarnej na pozycji 136.

Cieszę się, że kolejni operatorzy dostrzegają rosnący potencjał Motowizji. Dzięki otwartemu oknu w Orange TV, stacja, od 24 sierpnia, dostępna jest dla ponad 800 tys. nowych gospodarstw domowych. Tym samym zasięg kanału wzrośnie do ponad 4 milionów abonentów i wyniesie ponad 30% gospodarstw domowych

– mówi Krzysztof Mikulski, twórca i Prezes kanału Motowizja.

Jesienne nowości w Motowizji

Motowizja to kanał dla wszystkich miłośników motoryzacji. W jesiennej ramówce, Motowizja sprawdzi i zaprezentuje, gdzie fani jednośladów mogą śmiało i swobodnie pojechać swoimi maszynami. To wszystko w programie „Przyjazne motocyklistom” przygotowywanym przez Darka Felis-Obryckiego i Roberta Skawińskiego. Wszystkich głodnych przygód i mocnych wrażeń zapraszamy na relację z motocyklowej podróży do Afganistanu. Pokażemy, co przeżyli uczestnicy ekspedycji: znany fotografik Robert Pałka i jego towarzysz podroży Kornel Kundicz. Na wielbicieli najdroższych i najbardziej ekskluzywnych samochodów na świecie, czekają premierowe odcinki programu „Auta jak ze snu”. Widzowie zobaczą pojazdy będące symbolem luksusu. 

Wśród jesiennych premier zaprezentujemy nowe odcinki programu „Motojazda – Garażu Motowizji”, w którym nowości na polskich drogach testuje niezawodny Marek Wieruszewski. Łukasz Siudak przedstawi najciekawsze wydarzenia ze świata motosportu w magazynie „Motowizja Sport News”. Na miłośników ciężarówek czeka Piotr Zelt z programem „Na Osi”. W magazynie „MotośladAleksander Ostry Ostrowski, bez owijania w bawełnę, mówi jak było, jest i być może będzie wyglądał świat dwóch kółek. Natomiast najciekawsze wieści ze świata motocykli zobaczyć będzie można także w zupełnie nowej odsłonie programu „Motovblog NewsWiktora Kammera

Motowizja to również relacje z widowiskowych wydarzeń sportowych. Czeka nas trzeci sezon Formuły E – wyścigów przyszłości, w których na torze zmagają się kierowcy elektrycznych bolidów. Do tego relacje z finałowych rund pełnych adrenaliny wyścigów DTM, ADAC GT Masters oraz najwspanialsze momenty rajdów końcówki sezonu WRC.

Sportowy hit jesieni NASCAR tylko w Motowizji!

NASCAR – najpopularniejszy sport motorowy w USA, można oglądać na żywo tylko w Motowizji. Finałowe rundy wyścigów serii NASCAR Sprint Cup i walkę o mistrzostwo fani obejrzą już od września. Walka o ostatnie miejsca w finałowej fazie sezonu wchodzi w swoją decydującą fazę. Jedenastu kierowców może być już pewnych udziału w walce o mistrzostwo, pozostało więc jeszcze pięć miejsc. Różnice punktowe pomiędzy 11 a 15 miejscem są naprawdę niewielkie. Ostatnie trzy wyścigi fazy zasadniczej odbędą się na torach Michigan, Darlington i Richmond, a więc trzech kompletnie rożnych obiektach, co stanowi dodatkowe wyzwanie dla kierowców, którzy nie są jeszcze pewni swojego awansu lub walczą o niego. Wielkie emocje są więc gwarantowane.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategori Orange TV
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Televes Yagi V BIII

Znakomita, hiszpańska antena kierunkowa VHF, zalecana do odbioru HDTV z...

129 zł Więcej...

Antena Televes DAT HD BOSS 790 LR

Nowa antena kierunkowa UHF DAT HD BOSS 790 LR hiszpańskiego...

329 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X9S

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

800 zł Więcej...