SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

System Viaccess-Orca dla dekodera Orange France UHD

dodano: 2016-09-01 17:57
autor: Janusz Sulisz | źródło: Viaccess-Orca

Adaptive Sentinel Viaccess-Orca Dwu- i bezkartowy system dostępu warunkowego Adaptive Sentinel od Viaccess-Orca został wybrany przez francuskiego operatora telekomunikacyjnego Orange w celu zabezpieczenia jego nowego dekodera UHD. Adaptive Sentinel jest rozwiązaniem działającym zarówno w środowisku kartowym, jak niewykorzystującym kart. Orange, dzięki systemowi Adaptive Sentinel, będzie w stanie sprostać wymaganiom właścicieli treści w zakresie ochrony treści.

Viaccess-Orca


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
System dwukartowy Viaccess-Orca, stopniowo wdrażany od kwietnia 2016 roku, pozwoli Orange na bezpieczne dostarczanie treści UHD do abonentów.
 

Treści UHD są następną granicą w świecie telewizyjnej rozrywki, a wymogi bezpieczeństwa muszą ewoluować wraz z tą nową technologią. Aby uruchomić ofertę tej skali, potrzebowaliśmy podjąć współpracę z ekspertem w dziedzinie ochrony treści premium

- powiedział Jean-Bernard Willem, dyrektor marketingu dla TV i VOD Multiscreen w Orange France.

Najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa zapewniane przez Adaptive Sentinel Viaccess-Orca, w tym współistnienie technologii kartowych i bezkartowych, miały zasadnicze znaczenie dla powodzenia tego projektu strategicznego, umożliwiając Orange pozostanie o krok przed konkurencją w zakresie innowacyjności i jakości usług.

Adaptive Sentinel obejmuje rozwiązania CAS i DRM zarówno dla telewizji liniowej, jak i treści VOD, a także prawnie zastrzeżone środowisko zabezpieczeń Viaccess-Orca realizowane w obszarze chipsetu, zapewniając najwyższy poziom zabezpieczeń wymagany dla treści UHD. Adaptive Sentinel od Viaccess-Orca pozwala Orange na szybkie reagowanie na złożone obawy właścicieli treści. Adaptive Sentinel został zatwierdzony przez wszystkie główne hollywoodzkie wytwórnie.

Viaccess-Orca zaprezentuje swoje zaawansowane rozwiązanie ochrony treści na wystawie IBC 2016 (stoisko 1.A51) w Amsterdamie w dniach 9-13 września.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategori Systemy kodowania
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Televes Yagi V BIII

Znakomita, hiszpańska antena kierunkowa VHF, zalecana do odbioru HDTV z...

129 zł Więcej...

Antena Televes DAT HD BOSS 790 LR

Nowa antena kierunkowa UHF DAT HD BOSS 790 LR hiszpańskiego...

329 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X9S

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

800 zł Więcej...