reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

System Viaccess-Orca dla dekodera Orange France UHD

dodano: 2016-09-01 17:57
autor: Janusz Sulisz | źródło: Viaccess-Orca

Adaptive Sentinel Viaccess-Orca Dwu- i bezkartowy system dostępu warunkowego Adaptive Sentinel od Viaccess-Orca został wybrany przez francuskiego operatora telekomunikacyjnego Orange w celu zabezpieczenia jego nowego dekodera UHD. Adaptive Sentinel jest rozwiązaniem działającym zarówno w środowisku kartowym, jak niewykorzystującym kart. Orange, dzięki systemowi Adaptive Sentinel, będzie w stanie sprostać wymaganiom właścicieli treści w zakresie ochrony treści.

Viaccess-Orca


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
System dwukartowy Viaccess-Orca, stopniowo wdrażany od kwietnia 2016 roku, pozwoli Orange na bezpieczne dostarczanie treści UHD do abonentów.
 

Treści UHD są następną granicą w świecie telewizyjnej rozrywki, a wymogi bezpieczeństwa muszą ewoluować wraz z tą nową technologią. Aby uruchomić ofertę tej skali, potrzebowaliśmy podjąć współpracę z ekspertem w dziedzinie ochrony treści premium

- powiedział Jean-Bernard Willem, dyrektor marketingu dla TV i VOD Multiscreen w Orange France.

Najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa zapewniane przez Adaptive Sentinel Viaccess-Orca, w tym współistnienie technologii kartowych i bezkartowych, miały zasadnicze znaczenie dla powodzenia tego projektu strategicznego, umożliwiając Orange pozostanie o krok przed konkurencją w zakresie innowacyjności i jakości usług.

Adaptive Sentinel obejmuje rozwiązania CAS i DRM zarówno dla telewizji liniowej, jak i treści VOD, a także prawnie zastrzeżone środowisko zabezpieczeń Viaccess-Orca realizowane w obszarze chipsetu, zapewniając najwyższy poziom zabezpieczeń wymagany dla treści UHD. Adaptive Sentinel od Viaccess-Orca pozwala Orange na szybkie reagowanie na złożone obawy właścicieli treści. Adaptive Sentinel został zatwierdzony przez wszystkie główne hollywoodzkie wytwórnie.

Viaccess-Orca zaprezentuje swoje zaawansowane rozwiązanie ochrony treści na wystawie IBC 2016 (stoisko 1.A51) w Amsterdamie w dniach 9-13 września.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

850 zł Więcej...

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1189 zł Więcej...

"SAT Kurier" abonament za 2018 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2018. Pierwsze wydanie na...

55 zł Więcej...
reklama