W weekend 10-11 września br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: eliminacje koszykarzy do mistrzostw Europy (więcej tutaj), mecz gwiazd siatkówki (więcej tutaj), mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej, piłka nożna plażowa, polska 1. liga piłkarska (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), boks, kolarstwo oraz motosport - MotoGP (więcej tutaj) i Euroformuła Open (więcej tutaj). Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat (Polsat HD), Polsat Sport (Polsat Sport HD), Polsat Sport Extra (Polsat Sport Extra HD), Polsat Sport News, Polsat Sport Fight HD i Polsat News (Polsat News HD) oraz serwisu polsatpsort.pl.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Plan emisji:
10 września (sobota)
9:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, moto MŚ, GP San Marino: 3. sesja treningowa w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
9:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, moto MŚ, GP San Marino: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
10:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, moto MŚ, GP San Marino: 3. sesja treningowa w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
12:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, moto MŚ, GP San Marino: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
13:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, moto MŚ, GP San Marino: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
14:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, moto MŚ, GP San Marino: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
14:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, moto MŚ, GP San Marino: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
15:00 Polsat Sport Extra, Euroformuła Open: 1. wyścig w Spielbergu
komentuje: Krystian Sobierajski
15:05 Polsat Sport News i polsatsport.pl, moto MŚ, GP San Marino: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
16:20 Polsat Sport, mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej kobiet
16:30 Polsat Sport News, piłka nożna plażowa, turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata: 1. półfinał
komentują: Grzegorz Michalewski i Marek Górecki
17:00 Polsat Sport, mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej mężczyzn
17:45 Polsat Sport, polska 1. liga piłkarska: Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork
komentują: Marcin Feddek i Andrzej Iwan
17:45 Polsat Sport News, piłka nożna plażowa, turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata: 2. półfinał
komentują: Grzegorz Michalewski i Marek Górecki
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:20 Polsat Sport News, eliminacje do mistrzostw Europy koszykarzy: Portugalia - Polska
komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski
19:30 Polsat Sport Fight HD, „K.O. TV Weekly” - magazyn
19:40 Polsat Sport Extra, Eredivisie: NE Nijmegen - PSV Eindhoven
komentuje: Szymon Rojek
20:00 Polsat Sport, walka bokserska o mistrzowskie pasy federacji WBC World, IBF World i IBO World w Londynie, waga średnia: Giennadij Gołowkin - Kell Brook
komentują: Janusz Pindera i Albert Sosnowski
22:10 Polsat Sport Extra, UCI mistrzostwa świata w kolarstwie górskim i trialu 4x kobiet i mężczyzn
komentuje: Mateusz Kubiak
3:00 Polsat Sport, walka bokserska o mistrzowski pas federacji WBC World w Inglewood, waga super musza: Carlos Cuadras - Roman Gonzalez
komentują: Robert Małolepszy i Maciej Miszkiń
11 września (niedziela)
8:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl, moto MŚ, GP San Marino: rozgrzewka w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
9:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, moto MŚ, GP Prix San Marino: rozgrzewka w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
9:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl, moto MŚ, GP San Marino: rozgrzewka w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn
11:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, moto MŚ, GP San Marino: wyścig w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
12:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, moto MŚ, GP San Marino: wyścig w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
12:30 Polsat Sport, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag
komentuje: Piotr Przybysz
12:40 Polsat Sport Extra, UCI mistrzostwa świata w kolarstwie górskim i trialu: downhill kobiet
komentuje: Mateusz Kubiak
13:55 Polsat Sport Extra, UCI mistrzostwa świata w kolarstwie górskim i trialu: downhill mężczyzn
komentuje: Mateusz Kubiak
14:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, moto MŚ, GP San Marino: wyścig w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
16:30 Polsat Sport News, piłka nożna plażowa, turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata: mecz o miejsca 3. i 4.
16:40 Polsat Sport Extra, Eredivisie: Ajax Amsterdam - Vitesse Arnhem
komentuje: Tomasz Włodarczyk
16:45 Polsat Sport, „Atleci” - magazyn
17:15 Polsat Sport, polska 1. liga piłkarska: Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
komentują: Cezary Kowalski i Tomasz Łapiński
17:45 Polsat Sport News, piłka nożna plażowa, turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata: finał
19:07 Polsat Sport News, Euroformuła Open: 2. wyścig w Spielbergu
komentują: Krystian Sobierajski
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:30 Polsat Sport, siatkówka mężczyzn, mecz gwiazd: Polska - Reszta Świata
komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga