SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Platforma graphyne2 firmy ADB z nagrodą CSI 2016

dodano: 2016-09-15 15:27
autor: Jerzy Kruczek | źródło: ADB

ADB graphyne2 IBC 2016 Firma ADB, dostarczająca rozwiązania i usługi dla operatorów telekomunikacyjnych, została nagrodzona prestiżową nagrodą w kategorii „Najlepsza Interaktywna Aplikacja lub Technologia” na 2016 CSI Awards. Platforma graphyne2 została doceniona przez grupę ekspertów z branży technologicznej podczas targów IBC 2016, gdzie ADB zaprezentowało swoje najnowsze rozwiązania.

ADB graphyne2 IBC 2016


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Innowacyjna platforma graphyne2 zapewnia intuicyjny i przyjazny dla widza interfejs oraz uatrakcyjnia i ułatwia odbiorcom korzystanie z telewizyjnej rozrywki. Dzięki rekomendacjom dostosowanym do potrzeb, widzowie nie muszą przełączać się między usługami Video-on-Demand, Over-the-top oraz tradycyjnymi kanałami telewizyjnymi. Korzystając z dodatkowej aplikacji na urządzenia mobilne, obsługa serwisu i wyszukiwanie treści stało się o wiele łatwiejsze i płynne. Operator z kolei może dostosować platformę do zarządzania relacjami z konsumentem i w łatwy sposób dopasować ją do indywidualnych potrzeb klientów.
 

Peter Balchin, dyrektor generalny ADB, powiedział: - Jesteśmy niezmiernie dumni, że zostaliśmy wyróżnieni tą prestiżową nagrodą i wdzięczni za uznanie wysiłku jaki nasz zespół programistów włożył w opracowanie i wprowadzenie na rynek graphyne2. Cieszymy się, że to właśnie ADB wyznacza nowe trendy w dostarczaniu telewizyjnej rozrywki i zapewnia widzom szeroki zakres nowych, interaktywnych możliwości.

Balchin dodał: - Zapewnienie jeszcze większej przyjemności z korzystania z usług operatora, spadek wskaźnika utraty klientów oraz zwiększenie sprzedaży rozwiązań to główne założenia projektu grahyne2. Mamy nadzieję, że te zamierzenia zostaną osiągnięte dzięki kolejnym wspólnym projektom z naszymi partnerami i klientami.


Wprowadzenie graphyne2 rozszerza portfolio ADB Connected Solutions i jest zwieńczeniem 20 lat innowacji w branży telewizyjnej.
 
Stoisko ADB podczas IBC 2016
 
Stoisko ADB podczas IBC 2016
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2450 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa UNI-LINE 560HVD

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej do pracy w obu...

75 zł Więcej...

Konwerter Quad Televes

Poczwórny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

99 zł Więcej...