reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

22-23.11 Konferencja KIKE w Serocku

dodano: 2016-09-21 12:41
autor: Anita Kaźmierska | źródło: KIKE

konferencja KIKE W dniach 22-23 listopada br. w hotelu Warszawianka w Serocku odbędzie się XIX konferencja organizowana przez Krajową Izbę Komunikacji Ethernetowej. Konferencja KIKE to miejsce, w którym spotykają się operatorzy telekomunikacyjni, dostawcy technologii i usług sieciowych, liderzy stowarzyszeń oraz przedstawiciele administracji publicznej. Magazyn telewizji cyfrowej SAT Kurier jest patronem medialnym tego wydarzenia.

konferencja KIKE


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
KIKE zrzesza małe i średnie przedsiębiorstwa branży telekomunikacyjnej. Z myślą o nich dwa razy do roku organizuje konferencję, na którą serdecznie zaprasza.

Poza wysoką frekwencją (w XVIII edycji wzięło udział ponad 700 osób) Konferencje KIKE to również świetna atmosfera.
 

– Konferencja KIKE jest nietuzinkowa. Jest na niej mnóstwo atrakcji i prelekcji. Wieczorne imprezy są wyjątkowe i wszyscy czuję się tu po prostu dobrze – skomentowała Eva Chorosz z firmy LoVo.

 
 
 
 


Dyskusje na XIX Konferencji KIKE

Największe wydarzenie dla lokalnych ISP to przede wszystkim prelekcje, warsztaty i panele dyskusyjne. Podczas jesiennej edycji ich nie zabraknie. Obecnie Izba rozmawia z przedstawicielami sektora bankowego o kredytach dla MŚP z branży telko. Czy na XIX Konferencji KIKE poznamy nowości z sektora finansowego? O tym będzie można dowiedzieć się już w listopadzie.

Na gali wieczornej przyznana zostanie nagroda Connectora. Jest to wyróżnienie dla osób bądź instytucji, które w szczególny i znaczący sposób wpłynęły pozytywnie na kształtowanie rynku lokalnych operatorów. Kogo rynek ISP wyróżni w tym roku? Jest to trudne pytanie z uwagi na utrudnienia w dostępie do środków unijnych czy niedawną legislację.

Dlaczego warto przyjechać na XIX Konferencję KIKE?
 

– Konferencja KIKE to dla nas przede wszystkim motywacja. Z roku na rok obserwujemy coraz większą liczbę uczestników. To motywuje nas i podnosi nam poprzeczkę – powiedział Bartosz Wicijowski z Evio Polska.


Więcej informacji na: KIKE Events.

Relacja wideo z XVIII Konferencji KIKE która odbyła się w dniach 24 i 25.05.2016 r. w Hotelu OSSA w Rawie Mazowieckiej:

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy w Polsce


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Deviser S30 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem PWR,...

650 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...
reklama