SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

22-23.11 Konferencja KIKE w Serocku

dodano: 2016-09-21 12:41
autor: Anita Kaźmierska | źródło: KIKE

konferencja KIKE W dniach 22-23 listopada br. w hotelu Warszawianka w Serocku odbędzie się XIX konferencja organizowana przez Krajową Izbę Komunikacji Ethernetowej. Konferencja KIKE to miejsce, w którym spotykają się operatorzy telekomunikacyjni, dostawcy technologii i usług sieciowych, liderzy stowarzyszeń oraz przedstawiciele administracji publicznej. Magazyn telewizji cyfrowej SAT Kurier jest patronem medialnym tego wydarzenia.

konferencja KIKE


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
KIKE zrzesza małe i średnie przedsiębiorstwa branży telekomunikacyjnej. Z myślą o nich dwa razy do roku organizuje konferencję, na którą serdecznie zaprasza.

Poza wysoką frekwencją (w XVIII edycji wzięło udział ponad 700 osób) Konferencje KIKE to również świetna atmosfera.
 

– Konferencja KIKE jest nietuzinkowa. Jest na niej mnóstwo atrakcji i prelekcji. Wieczorne imprezy są wyjątkowe i wszyscy czuję się tu po prostu dobrze – skomentowała Eva Chorosz z firmy LoVo.

 
 
 
 


Dyskusje na XIX Konferencji KIKE

Największe wydarzenie dla lokalnych ISP to przede wszystkim prelekcje, warsztaty i panele dyskusyjne. Podczas jesiennej edycji ich nie zabraknie. Obecnie Izba rozmawia z przedstawicielami sektora bankowego o kredytach dla MŚP z branży telko. Czy na XIX Konferencji KIKE poznamy nowości z sektora finansowego? O tym będzie można dowiedzieć się już w listopadzie.

Na gali wieczornej przyznana zostanie nagroda Connectora. Jest to wyróżnienie dla osób bądź instytucji, które w szczególny i znaczący sposób wpłynęły pozytywnie na kształtowanie rynku lokalnych operatorów. Kogo rynek ISP wyróżni w tym roku? Jest to trudne pytanie z uwagi na utrudnienia w dostępie do środków unijnych czy niedawną legislację.

Dlaczego warto przyjechać na XIX Konferencję KIKE?
 

– Konferencja KIKE to dla nas przede wszystkim motywacja. Z roku na rok obserwujemy coraz większą liczbę uczestników. To motywuje nas i podnosi nam poprzeczkę – powiedział Bartosz Wicijowski z Evio Polska.


Więcej informacji na: KIKE Events.

Relacja wideo z XVIII Konferencji KIKE która odbyła się w dniach 24 i 25.05.2016 r. w Hotelu OSSA w Rawie Mazowieckiej:

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy w Polsce


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

1150 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap HDR1000 TBOX 4K v2

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

790 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

249 zł Więcej...