SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

DMTrade na wystawie SAT KRAK 2016

dodano: 2016-09-28 11:32 | aktualizacja: 2016-09-29 15:56
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkrak.com

DMTrade SAT KRAK 2016 Znany polski dystrybutor sprzętu elektronicznego, w tym rozwiązań dla branży telewizji cyfrowej, firma DMTrade z Kościana, będzie uczestniczyć w wystawie SAT KRAK 2016. Zapraszamy do Krakowa do Hotelu Galaxy, gdzie w dniach 6-7 października odbędzie się 12. edycja największej w Polsce wystawy telewizji cyfrowej i towarzysząca temu wydarzeniu konferencja. Tematem głównym konferencji SAT KRAK 2016 będzie MUX 8 naziemnej telewizji cyfrowej. Wstęp bezpłatny.

DMTrade SAT KRAK 2014


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ofercie DMTrade można znaleźć: alarmy i monitoring, elektronikę użytkową, produkty instalacji sieciowej, specjalistyczne instalacje RTV - telewizja satelitarna i naziemna.

Firma DMTrade zgłosiła dwa produkty do plebiscytu SAT Kurier Awards 2016:

1. LNB Best HG 404 Quad Ultra Black do kategorii Najlepszy konwerter LNB Universal

Wysokiej jakości konwerter satelitarny marki B.E.S.T HG 404 Quad Black. LNB o niskim współczynniku szumów wynoszący 0,1 dB zapewniający najwyższej jakości odbiór sygnału satelitarnego nawet w miejscach poniżej krawędzi obszaru zasięgu danego satelity. Bardzo dobry odbiór sygnału na antenach o małej średnicy. Bardzo wysoka stabilizacja częstotliwości (konwerter nie 'pływa'), co jest ważne dla odbioru transmisji MPEG-4 DVB-S/S2 w wysokich rozdzielczościach HD, Full HD, 3D, 4K.
 
LNB Best HG 404 Quad Ultra Black

2. Seria rozgałęźników HDMI Spacetronik: SPH-RS102V4A, SPH-RS104V4A, SPH-RS108V4A, SPH-RS116V4A do kategorii Najlepsze akcesoria

Ultra Splitter HDMI umożliwia rozprowadzenie sygnału HDMI z jednego źródła na kilka odbiorników (telewizory, monitory, itp.). Urządzenie przesyła obraz w bardzo wysokiej jakości Ultra HD 4K i pełne 3D. Produkt ten posiada zdolność buforowania sygnału, jak i jego wzmacniania. Doskonale nadaje się do sal konferencyjnych, aby rozdzielić sygnał z jednego źródła na dwa ekrany czy monitory. Urządzanie doskonale nadaje się do podłączenia urządzenia HD (tunera satelitarnego, odtwarzacza DVD, komputera, konsoli), do odbiorników telewizyjnych wyposażonych w złącza HDMI.
 
Rozgałęźnik HDMI Spacetronik SPH-RS102V4A

Strona internetowa: www.dmtrade.pl
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy w Polsce


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

1150 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap HDR1000 TBOX 4K v2

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

790 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

249 zł Więcej...