reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TechniSat na wystawie SAT KRAK 2016

dodano: 2016-09-29 16:44
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkrak.com

TechniSat IFA 2016 Na wystawie SAT KRAK 2016 w Krakowie swoje produkty zaprezentuje TechniSat, co z pewnością ucieszy entuzjastów nowinek technologicznych z branży telewizji cyfrowej. Niestety w poprzednich latach firmie nie udało się uczestniczyć w tych największych branżowych targach, ale wiadomo już, że w tym roku stanie na wysokości zadania i nie zawiedzie polskich fanów produktów marki TechniSat. Przypominamy, że wystawa SAT KRAK 2016 odbędzie się w dniach 6-7 października br. w Hotelu Galaxy w Krakowie - wstęp bezpłatny!

TechniSat IFA 2016


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grupa TechniSat projektuje i produkuje urządzenia elektroniki użytkowej, jak również produkty informatyczne – wszystko to na terenie Unii Europejskiej. Od czasu założenia w 1987 roku, grupa jest wiodącym dostawcą urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej oraz produktów technologii cyfrowej w Niemczech i Europie.

Dzięki rozszerzeniu swojej oferty o telewizory LCD, samochodowe odbiorniki radiowe, nawigacje oraz produkty komputerowe, TechniSat oferuje obecnie kompletną gamę produktów. Produkty TechniSat to synonim najwyższej jakości, gdyż są produkowane we własnych zakładach produkcyjnych na terenie Unii Europejskiej. Innowacyjne produkty są projektowane w centrum badań i rozwoju w TechniSat Digital w Dreźnie (Niemcy). Produkcja ma miejsce w trzech fabrykach w Niemczech: TechniSat Elektronik Thüringen GmbH (Dippach/ Eisenach), TechniSat Vogtland GmbH (Schöneck) i TechniSat Teledigital GmbH (Stassfurt), oraz jednej fabryce w Polsce – TechniSat Digital Sp. z o.o. w Obornikach Śląskich pod Wrocławiem. Dystrybucja produktów następuje przez autoryzowanych profesjonalnych sprzedawców TechniSat. Działy Sprzedaży i Serwisu obsługują i zaopatrują w produkty TechniSat ponad 10.000 sklepów na terenie całych Niemiec i Europy.

TechniSat Digital S.A. w Luksemburgu koordynuje eksport produktów TechniSat na cały świat. Działalność TechniSat Radio Bouquet organizuje oddział w Berlinie.

Wyjątkowo wysoka jakość produktów TechniSat znajduje od wielu lat potwierdzenie w świetnych rezultatach testów, przeprowadzanych przez niezależnych specjalistów i dziennikarzy.

Firma TechniSat zgłosiła dwa produkty do plebiscytu SAT Kurier Awards 2016:

1. TechniYagi HDT-a do kategorii Najlepsza antena NTC

TechniYagi HDT-a LTE to nowoczesna, aluminiowa antena kierunkowa stworzona do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T/T2) w jakości Full-HD bez zakłóceń LTE z odległości 80-100km. Antenę TechniYagi HDT-a LTE wykonano w technologii EasyMount, umożliwiającej szybkie złożenie i montaż anteny. Antena TechniYagi HDT-a LTE to idealne połączenie dużego zysku, doskonałej kierunkowości z lekką i wytrzymałą aluminiową konstrukcją.

2. TechniSat DIGIT ISIO STC UHD do kategorii Najlepszy produkt na rynku

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy TechniSat do odbioru telewizji w jakości UHD/4K (HDMI 2.0 / HDCP 2.2 / H.265 HEVC). Urządzenie to, wyposażone zostało w niespotykany na rynku Xtra Tuner (potrójny tuner Twin), dzięki czemu może zastąpić 5-7 dekoderów poprzedniej generacji. Dodatkowo model ten ma możliwość rozbudowy o zewnętrzny dysk twardy dzięki obecności najnowocześniejszych złącz USB 3.0.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii SAT KRAK


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

415 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1590 zł Więcej...
reklama