Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z meczu Pucharu Polski:Lech Poznań – Wisła Kraków. Transmisje live z WTA Finals tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
02:00 (wt/śr) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Cleveland Cavallers – New York Knicks
Komentarz: Michał Łopaciński, Hubert Radke
04:30 (wt/śr) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Golden State Wariors – San Antonio Spurs
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski CANAL+ Sport 2 (HD)
17:50 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: BK Ventspils – Rosa Radom
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Arkadiusz Koniecki Eleven (HD)
20:40 Piłka nożna: Serie A: Genoa CFC – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
Eleven Sports (HD)
20:40 Piłka nożna: EFL Cup: Liverpool FC – Tottenham Hotspur
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
Eurosport 1 (HD)
08:30 Snooker: Internacional Championship, Chiny: Dzień 3
13:30 Snooker: Internacional Championship, Chiny: Dzień 3
20:30 Kolarstwo torowe: Six-Day Race, Londyn, Wielka Brytania: Wyścig Eurosport 2 (HD)
06:45 Kolarstwo szosowe: Tour of Hainan: Etap 3 Polsat Sport (HD)
13:55 Piłka nożna: Puchar Polski: GKS Jastrzębie – Wigry Suwałki
Komentarz: Piotr Przybysz, Waldemar Prusik
17:45 Piłka nożna: Puchar Polski: Bytovia Bytów – Arka Gdynia
Komentarz: Marcin Feddek, Tomasz Łapiński
20:40 Piłka nożna: Puchar Polski: Lech Poznań – Wisła Kraków
Komentarz: Mateusz Borek, Wojciech Kowalczyk Polsat Sport Extra (HD)
15:00 Tenis: ATP World Tour, Basel, Szwajcaria: G. Dimitrow – G. Muller
17:00 Tenis: ATP World Tour, Basel, Szwajcaria: R. Berankis – M. Raonić
19:55 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: Anadolu Efes Stambuł – CSKA Moskwa
Komentarz: Adam Romański, Łukasz Majchrzyk Polsat Sport News (SD)
14:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń, Austria: K. Edmund – D. Ferrer
16:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń, Austria: F. Lopez – L. Pouille
18:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń, Austria: J-W. Tsonga – B. Becker
20:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń, Austria: D. Thiem – G. Melzer TVP Sport (HD)
13:30 Tenis: WTA Finals, Singapur: A. Kerber – S. Halep
15:30 Tenis: WTA Finals, Singapur: M. Keys – D. Cibulkova
18:25 Piłka nożna: DFB Pokal: Dynamo Drezno – Arminia Bielefeld
Komentarz: Tomasz Jasina