reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Maciej Orłoś gospodarzem #dziejesięnażywo w Telewizji WP

dodano: 2016-11-02 10:07 | aktualizacja: 2016-11-02 10:25
autor: Anita Kaźmierska | źródło: WP/satkurier.pl

Maciej Orłoś WP Maciej Orłoś, po odejściu z „Teleexpressu” TVP, dołącza do Wirtualnej Polski. Od listopada br. dziennikarz rozpoczyna pracę w Telewizji WP, której kanał startuje 2 grudnia. Będzie gospodarzem serwisu. #dziejesięnażywo to przegląd najważniejszych i najświeższych informacji ze świata, z akcentem na sprawy polskie w ujęciu krajowym i lokalnym.

Maciej Orłoś WP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- W moim życiu dzieje się… Po 25 latach przyszedł czas na nowe otwarcie. Telewizja Wirtualnej Polski to dla mnie nowe wyzwanie, ale też inny wymiar wolności, energii, zawodowej inspiracji. Niezwykle ekscytujące połączenie telewizji z możliwościami, jakie dają internet i najnowsze technologie. Mój program będzie przeglądem najważniejszych informacji - krótko, zwięźle i na temat, często z poczuciem humoru… Jeśli brzmi znajomo, to… cóż - ja inaczej nie potrafię;) Do zobaczenia! - powiedział Maciej Orłoś.

 
Maciej Orłoś, fot. WP

Maciej Orłoś: dziennikarz, prezenter, aktor. Ma w swoim dorobku między innymi nagrodę SuperWiktora, przyznawaną przez Akademię Telewizyjną za całokształt dokonań, trzy Wiktory i dwie Telekamery, w tym tegoroczną. Przez 25 lat był związany z Telewizją Polską, gdzie od 1991 roku poprowadził blisko trzy tysiące wydań „Teleexpressu”. Był również gospodarzem wielu imprez i wydarzeń telewizyjnych, m.in. festiwali w Opolu i Sopocie, gali Wiktorów oraz 50-lecia TVP. Oprócz „Teleexpressu” prowadził też cykliczne programy m.in. „Oko w oko”, „A to Polska właśnie”, „Trochę kultury”, „300 procent normy”, „Nie ma jak Polska” i „Wielkie Testy”. Jest absolwentem PWST. Ma na swoim koncie role w filmach i serialach. Jest również autorem serii książek dla dzieci o przygodach Kuby i Meli.
 
Maciej Orłoś, fot. WP

2 listopada o godz. 10:00 na stronie głównej WP pojawił się pierwszy wywiad z Maciejem Orłosiem po oficjalnym ogłoszeniu jego transferu do telewizji WP. Rozmowę poprowadził szef informacji i publicystyki GWP, Tomasz Machała. Natomiast o godz. 17:00 odbędzie się wywiad live na FB portalu WP, w którym Maciej Orłoś odpowie na pytania Internautów.

Telewizja WP będzie dostępna w MUX 8 naziemnej telewizji cyfrowej i ofertach operatorów płatnej telewizji. Rozpocznie nadawanie 2 grudnia 2016 roku.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1490 zł Więcej...

Miernik Megasat HD3 Compact dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem CNR,...

429 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

550 zł Więcej...
reklama