SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Maciej Orłoś gospodarzem #dziejesięnażywo w Telewizji WP

dodano: 2016-11-02 10:07 | aktualizacja: 2016-11-02 10:25
autor: Anita Kaźmierska | źródło: WP/satkurier.pl

Maciej Orłoś WP Maciej Orłoś, po odejściu z „Teleexpressu” TVP, dołącza do Wirtualnej Polski. Od listopada br. dziennikarz rozpoczyna pracę w Telewizji WP, której kanał startuje 2 grudnia. Będzie gospodarzem serwisu. #dziejesięnażywo to przegląd najważniejszych i najświeższych informacji ze świata, z akcentem na sprawy polskie w ujęciu krajowym i lokalnym.

Maciej Orłoś WP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- W moim życiu dzieje się… Po 25 latach przyszedł czas na nowe otwarcie. Telewizja Wirtualnej Polski to dla mnie nowe wyzwanie, ale też inny wymiar wolności, energii, zawodowej inspiracji. Niezwykle ekscytujące połączenie telewizji z możliwościami, jakie dają internet i najnowsze technologie. Mój program będzie przeglądem najważniejszych informacji - krótko, zwięźle i na temat, często z poczuciem humoru… Jeśli brzmi znajomo, to… cóż - ja inaczej nie potrafię;) Do zobaczenia! - powiedział Maciej Orłoś.

 
Maciej Orłoś, fot. WP

Maciej Orłoś: dziennikarz, prezenter, aktor. Ma w swoim dorobku między innymi nagrodę SuperWiktora, przyznawaną przez Akademię Telewizyjną za całokształt dokonań, trzy Wiktory i dwie Telekamery, w tym tegoroczną. Przez 25 lat był związany z Telewizją Polską, gdzie od 1991 roku poprowadził blisko trzy tysiące wydań „Teleexpressu”. Był również gospodarzem wielu imprez i wydarzeń telewizyjnych, m.in. festiwali w Opolu i Sopocie, gali Wiktorów oraz 50-lecia TVP. Oprócz „Teleexpressu” prowadził też cykliczne programy m.in. „Oko w oko”, „A to Polska właśnie”, „Trochę kultury”, „300 procent normy”, „Nie ma jak Polska” i „Wielkie Testy”. Jest absolwentem PWST. Ma na swoim koncie role w filmach i serialach. Jest również autorem serii książek dla dzieci o przygodach Kuby i Meli.
 
Maciej Orłoś, fot. WP

2 listopada o godz. 10:00 na stronie głównej WP pojawił się pierwszy wywiad z Maciejem Orłosiem po oficjalnym ogłoszeniu jego transferu do telewizji WP. Rozmowę poprowadził szef informacji i publicystyki GWP, Tomasz Machała. Natomiast o godz. 17:00 odbędzie się wywiad live na FB portalu WP, w którym Maciej Orłoś odpowie na pytania Internautów.

Telewizja WP będzie dostępna w MUX 8 naziemnej telewizji cyfrowej i ofertach operatorów płatnej telewizji. Rozpocznie nadawanie 2 grudnia 2016 roku.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2850 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Antena Televes V-Zenit Mix

Znakomita, hiszpańska antena kierunkowa VHF/UHF, zalecana do odbioru HDTV z...

189 zł Więcej...