reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ kupił prawa do ekranizacji serii V. Severskiego

dodano: 2016-11-10 15:53
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+

Vincent_V_Canalplus_360px.jpg CANAL+ zakupił prawa do przeniesienia na ekran ukazującej się w wydawnictwie Czarna Owca bestsellerowej serii szpiegowskiej Vincenta V. Severskiego. W skład cyklu wchodzą powieści: „Nielegalni”, „Niewierni” i „Nieśmiertelni”. Trwają już prace nad adaptacją książek. 9 listopada natomiast premierę swoją miała najnowsza powieść autora pt. „Niepokorni”.

seria_szpiegowska_severskiego_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ukazująca się właśnie powieść „Niepokorni” to jedno z najmroczniejszych i najbardziej wciągających dzieł Severskiego.
Jak mówi o książce sam pisarz:

- Niepokorni to współczesna powieść szpiegowsko - polityczna, która jest moją reakcją na aktualne wydarzenia polityczne w kraju i za granicą, próbuję w niej pokazać mechanizmy wpływania obcych służb na sytuację w Polsce i wynikające z tego zagrożenia. (…) W wartkiej akcji pełnej suspensów, czytelnik może również zagłębić się w psychologiczny wymiar walki wywiadów i poznać szczegóły pracy operacyjnej szpiegów. 


W promocję książki włączył się CANAL+. Rzesze fanów pisarza z pewnością ucieszy informacja, że kanał zakupił również prawa do ekranizacji trylogii „Nielegalni”, „Nieśmiertelni” i „Niewierni”. Obecnie trwają prace literackie nad scenariuszem serialu.

- Muszę przyznać, że autor z wyjątkową pieczołowitością odtworzył doskonale znany mu świat tajnych operacji, intryg i rozgrywek na szczytach władzy. Siłą powieści są również wielowymiarowe, wyraziste postaci, wobec których nie sposób przejść obojętnie - o powodach zakupu praw do ekranizacji serii mówi Anna Limbach-Uryn, Dyrektor Działu Programowego nc+.


Już teraz zapraszamy również na konkurs, w którym wygrać można aż 5 zestawów książek. Start 11 listopada. Więcej informacji na Facebooku CANAL+ Filmy i seriale: https://www.facebook.com/CANALplusFILMYiSERIALE

Vincent V. Severski  to pseudonim literacki pułkownika polskiego wywiadu, który przez wiele lat pracował poza granicami kraju pod przybraną tożsamością. Na własną prośbę odszedł ze służby w 2007 r. i zajął się pisaniem książek. Jego debiutancka powieść „Nielegalni” szybko stała się bestsellerem, a sukces powtórzyły kolejne książki z serii. 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

69 zł Więcej...

Kabel Megasat Quattro 90dB 10m

Tani, poczwórny przewód koncentryczny 75 ohm w kolorze białym Chess...

70 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD 2xS2X MS

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 350 zł Więcej...
reklama