SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ kupił prawa do ekranizacji serii V. Severskiego

dodano: 2016-11-10 15:53
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+

Vincent_V_Canalplus_360px.jpg CANAL+ zakupił prawa do przeniesienia na ekran ukazującej się w wydawnictwie Czarna Owca bestsellerowej serii szpiegowskiej Vincenta V. Severskiego. W skład cyklu wchodzą powieści: „Nielegalni”, „Niewierni” i „Nieśmiertelni”. Trwają już prace nad adaptacją książek. 9 listopada natomiast premierę swoją miała najnowsza powieść autora pt. „Niepokorni”.

seria_szpiegowska_severskiego_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ukazująca się właśnie powieść „Niepokorni” to jedno z najmroczniejszych i najbardziej wciągających dzieł Severskiego.
Jak mówi o książce sam pisarz:

- Niepokorni to współczesna powieść szpiegowsko - polityczna, która jest moją reakcją na aktualne wydarzenia polityczne w kraju i za granicą, próbuję w niej pokazać mechanizmy wpływania obcych służb na sytuację w Polsce i wynikające z tego zagrożenia. (…) W wartkiej akcji pełnej suspensów, czytelnik może również zagłębić się w psychologiczny wymiar walki wywiadów i poznać szczegóły pracy operacyjnej szpiegów. 


W promocję książki włączył się CANAL+. Rzesze fanów pisarza z pewnością ucieszy informacja, że kanał zakupił również prawa do ekranizacji trylogii „Nielegalni”, „Nieśmiertelni” i „Niewierni”. Obecnie trwają prace literackie nad scenariuszem serialu.

- Muszę przyznać, że autor z wyjątkową pieczołowitością odtworzył doskonale znany mu świat tajnych operacji, intryg i rozgrywek na szczytach władzy. Siłą powieści są również wielowymiarowe, wyraziste postaci, wobec których nie sposób przejść obojętnie - o powodach zakupu praw do ekranizacji serii mówi Anna Limbach-Uryn, Dyrektor Działu Programowego nc+.


Już teraz zapraszamy również na konkurs, w którym wygrać można aż 5 zestawów książek. Start 11 listopada. Więcej informacji na Facebooku CANAL+ Filmy i seriale: https://www.facebook.com/CANALplusFILMYiSERIALE

Vincent V. Severski  to pseudonim literacki pułkownika polskiego wywiadu, który przez wiele lat pracował poza granicami kraju pod przybraną tożsamością. Na własną prośbę odszedł ze służby w 2007 r. i zajął się pisaniem książek. Jego debiutancka powieść „Nielegalni” szybko stała się bestsellerem, a sukces powtórzyły kolejne książki z serii. 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategori Płyty - kino - gadżety
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Televes Yagi V BIII

Znakomita, hiszpańska antena kierunkowa VHF, zalecana do odbioru HDTV z...

129 zł Więcej...

Antena Televes DAT HD BOSS 790 LR

Nowa antena kierunkowa UHF DAT HD BOSS 790 LR hiszpańskiego...

329 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X9S

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

800 zł Więcej...