SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SES z kontraktem na dystrybucję Voice of America

dodano: 2016-11-16 14:39 | aktualizacja: 2016-11-16 15:59
autor: Jerzy Kruczek | źródło: SES

SES SES Government Solutions (SES GS), spółka zależna operatora satelitarnego SES, podpisała kontrakt na obsługę niezależnej amerykańskiej agencji Broadcasting Board of Governors (BBG). Współpraca ta ma polegać na obsłudze emisji takich sieci, jak Voice of America, za pośrednictwem satelitów SES.

SES teleport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obsługa BBG będzie dotyczyła istniejących wymagań jeśli chodzi o pojemności satelitarne BBG. SES GS zapewni wysokiej jakości rozwiązania satelitarne i posiada zdolność dotarcia do ośrodków dystrybucji, biur newsowych i międzynarodowych odbiorców BBG za pośrednictwem satelity i łączności naziemnej.

Umowa na te usługi SES GS obejmuje podstawowy okres jednego roku z opcjami czterech okresów jednorocznych, na łączną wartość około 15 mln dol. w okresie świadczenia usług.

Broadcasting Board of Governors jest niezależną agencją rządową, która nadzoruje międzynarodowe media skierowane do cywili. Celem jest informowanie, angażowanie i łączenie ludzi na całym świecie w celu wspierania wolności i demokracji. Sieć BBG obejmuje Voice of America, Radio Free Europe/Radio Liberty, Middle East Broadcasting Networks (Alhurra TV i Radio Sawa), Radio Free Asia oraz Office of Cuba Broadcasting (Radio i TV Marti). Oferta programowa BBG ma zasięg techniczny na poziomie 226 mln ludzi w ponad 100 państwach i w 61 językach.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2450 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa MLog 6-69 HV dla MUX8 w pionie

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej MLog 6-69...

40 zł Więcej...

"SAT Kurier" abonament za 2017 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2017. Pierwsze wydanie na...

55 zł Więcej...